בוגרי תשע"ה

הצטיינות יתרה

גיל לרון אמנויות הקול והמסך דניאל אקיאן ניהול המשאב האנושי
רז בר דוד ורון אמנויות הקול והמסך אוראל בן שושן ניהול המשאב האנושי
רבקה זפרני כלכלה יישומית וניהול שי פולק ניהול המשאב האנושי
לימור נונו כלכלה יישומית וניהול קארין עמר ניהול המשאב האנושי
עמרי דודק לוגיסטיקה עמית בן עמי ניהול ובקרה תעשייתי
אלירז לוליאן לוגיסטיקה ניצן רון ניהול ובקרה תעשייתי
מאור אדרי לוגיסטיקה גלעד מוטרו ניהול ובקרה תעשייתי
בני גואטה לוגיסטיקה גיל פרכטמן ניהול ובקרה תעשייתי
שרון צור לוגיסטיקה שירה חוה רידר עבודה סוציאלית
שרה פרג'ון לימודים רב תחומיים יובל סתיו עבודה סוציאלית
נופר יפרח לימודים רב תחומיים עוזי אדם קולנוע - הפקה ותיאוריה
דן מזור לימודים רב תחומיים יעקב ברגשטיין שיווק טכנולוגי
בניה כהן לימודים רב תחומיים איתי קצב שיווק טכנולוגי
יאנה גנקין מדעי המחשב שחף אברהמי שיווק טכנולוגי
זיו אלדן הררי מנהל ומדיניות ציבורית אלינור צור תקשורת, יצירה וביקורת
אסתר עקיבא מנהל ומדיניות ציבורית מעיין הוניג תקשורת, יצירה וביקורת
אלון צחור מנהל ומדיניות ציבורית מיכל סטרשנוב תקשורת, יצירה וביקורת
שני כנפו מנהל ומדיניות ציבורית איה דבורין תקשורת, יצירה וביקורת
בר גרנית משפטים שקד פרטוש תקשורת, יצירה וביקורת
עדין געס משפטים עמרי לנדר תקשורת, יצירה וביקורת
אלה קוריאט משפטים אסנת פרץ תרבות, יצירה והפקה
שירה צנעני ניהול המשאב האנושי נטע שחר תרבות, יצירה והפקה

אמנויות הקול והמסך / אמנות הקולנוע והטלוויזיה

אור קינן דנה ברוך כנרת אסולין ענבל בר חיים
אורי שאכטר (בהצטיינות) דנית פרנקו מאור אדר ענבר כורם (בהצטיינות)
אילונה גבעון דפנה פלד (בהצטיינות) מור אזולאי ערן סיסם
אלנה מיכלסון דקלה יוספוף מור אסבן פזית דנק
אלעד אייזן (בהצטיינות) דרור רוטשס מיכאל זילמן צופית אמירה
אנדריי בקלדין ויאצ'סלב פוגורלסקי מלי קהתי רוני פלדמן
אסף וולף ויקטוריה איליאשוב מקיקס (רונן) עמר רועי חדד
אריעד שיקנאגי ורד רוזנבלט נוגה גלעד רועי מילגיר
גיא פולנסקי זיו ציקורל נטע דרור רותם מורט (בהצטיינות)
גיל ללוז חן רוטמן נמרוד לייברוק רם חיות
גילי רויך טליה סבתו (בהצטיינות) נתן יחזקאל ברנד רעות תחיה לביא
גל אפיק (בהצטיינות) יהונתן מרום עדי הורוביץ שחר מדמון
דוד דייג יולית בנבנישתי עומר זולטק שירה זיו זיטוק
דוד חסידים יותם קמינסקי עמית חכמוב שני ראסד
דור אבירם (בהצטיינות) ינון אוחיון עמית טרפוצ'ניק תום שריר הצטיינות
דמיאן צצקין (בהצטיינות) ישראל שר עמית מהלאל תמר רצ'קובסקי

תואר שני בקולנוע - תיאוריה והפקה

יובל בן יהודה תמר וולף

כלכלה וחשבונאות

אבירן מירל יהודה תורג'מן מיכל בנימין שי שער
אופיר אלון יוסי בן זקרי מנשה מודזגברישוילי שיר כהן (בהצטיינות)
אליהו פרי ילנה נוסינוב נטע אהרון שני דראי
ברק זרביב יקיר שמילה ספיר כהן שני כהן (בהצטיינות)
דקלה דדיה לידור כהן רחל נוי פימא תמיר קוניאל
טטיאנה דוני רופמן מור חן שאול טויטו (בהצטיינות)  

כלכלה יישומית וניהול

אביב גל גיורא יחזקאל יקיר יוסף עוז רבה (בהצטיינות)
אופיר סניור גל פלדמן ישראל ארזואן עופר שינה (בהצטיינות)
אור רחל סבג טובי דמיטרי גורודנב לי קלינובסקי עינב בוכובזה (בהצטיינות)
אורטל אולייניק לוי דניאל יעקובוב ליאל בטיטו עמית נחמני (בהצטיינות)
אורטל ברזילי חי סבן ליטל בוגדרי פאר חדרי
אורטל גואטה חן לוי לינוי דנינו פבל אבליאן
איוון מוקין טל בוחבוט לירן ארפי צבי זיגלבוים
אילון אלחיאני טמילה אוקראינסקי מור רואימי צליל כהן
אלינה חילגייב יבגני שחבורוסטוב (בהצטיינות) משה פריד קטי חג'ג' (בהצטיינות)
אנה סבירידנקו יהונתן עמרם אלקובי מתן שיינר קמואל חנוכייב
אנה קורנמן יובל פלג נאור ביטון רן שפרוני
בוריס לפלר יניב ברוך ספיר אוזן רננה איטח
בן גינתי (בהצטיינות) יניב משה אמור ספיר ביטון שירן עמר
בר גבאי (בהצטיינות) יפתח אפרים ספיר עומסי תהילה כהן

לוגיסטיקה

אבי חן דור אפרים יצחק צבי הורוביץ קארין שני
אבי סלים דנה אלפנדרי ירדן בן שבת (בהצטיינות) קונסטנטין ליפובסקי
אבי שרביט דניאל בטניסט ישי חביב אבוקסיס קונסטנטין פרידל
אבישג עזרא (בהצטיינות) דניאל מרטין (בהצטיינות) לב ניסן מרקוביץ (בהצטיינות) קורן מצגר
אברהם מזרחי דניאל ספדז' ליאור בן הרוש קרן מאור
אברהם מיכאלוב הדס ביטון ליאת מרדכי רוית לביא
אדיר אורי הדר מור לימור מכלוף רון צוברי
אופיר אהרונסון היילו ביטאו מאור יקובוביץ רון שממה
אורי שינדלר הילה גבאי מדלן סידקי רוני אלפנט (בהצטיינות)
אורלי לב טוב הילה כהן מור אביב רועי זרחי
אורן גבאי ולדימיר גורביץ מור אייזן (בהצטיינות) רועי יעקב
אירנה שולמן ולריה לזרבה מעין ליטבאק (בהצטיינות) רחל רוטנשטיין
איתן פיטוסי ז'קי לוי מרדכי מורקרנפל (בהצטיינות) רמי ששון
אלה וייס חגית בוטבול מרק כץ רן שטיין
אלונה ירמיהו חיים אופיר משה דמרי רננה כהן (בהצטיינות)
אלי עמר חיים חנה מתן יתיר אפריאט שגיא שלום זיגזג (בהצטיינות)
אלכס סנטקובסקי חן  אלוש נדב מרסל שגית דודזאדה
אמיר בן דוד חני חדד נטע מאירי שחר נחמני
אמיר מויאל טל אורנשטיין נירן קדוש שי צמח
אנגדאו גטה טל עיזר נתנאל חזן שירן פיטוסי
אנה ברינקמן יהודה גלסנר (בהצטיינות) נתנאל כהן שלומי כהן
אנסטסיה סביץ' יוסי אלאל (בהצטיינות) סבטלנה אוברז'ה שלי יעקב
אסף אדלשטיין יוסף יקיר סלע (בהצטיינות) ספיר בונפד שמואל קהימקר
אסרסי קסהון יורם חזן (בהצטיינות) עזריה אליאס שמעון תורג'מן
ברק לוי יחיאל זלינגר עידן יוסף שמרית רוקח
גיא אמסלם יניב אזולאי עמוס אמיר מגידיש (בהצטיינות) שרון כהן
גיטו אהרון יניב זילברמן עמי שרת שרי אמסלם
גל בוטבול (בהצטיינות) יעקב אסידון עמיר מקלדה שרית תרשיש
גנדי מליכוב יעקב לנצ'אנו (בהצטיינות) ענבל נבו תומר כהן
דוד לוי (בהצטיינות) יעקב מוטי דקל עשהאל אברזון  
דודי ששון יעקב קובי ווקנין צחי וקנין  

לימודים רב-תחומיים / לימודים כלליים

אבי אלברט פינטו (בהצטיינות) ג'יהן אבו עמרה ליז דוידוב עדי מצוינים
אבינועם אלקבץ גילה יאמפולסקי בירפיר ליטל פטיטו (בהצטיינות) עזאת אלעוברה
אבראהים גבועה דוניא ולידי מוטי עזרא (בהצטיינות) עיאשה אבו מדיגם
אברהים אבו רביעה דינה אבו טחה מונדיר אבו סעיד ענבל לוי (בהצטיינות)
אדיר כהן דלית לוי מוסה אבו מדיגם עפרה לנדס בנודיז (בהצטיינות)
אורלי לוגסי (בהצטיינות) הודנה אלסייד מור בר לב (בהצטיינות) צליל יפרח
אושר אושרית אלוש היאם מטאלקה מורן חודרה קאיד אלמיאטל
אחמד הוזייל היבא אלהוזייל אלאפיניש מיקי מישל כהן קלרי כהן
אחקאם אלדדא הילה בן חמו מירב בוסקילה קמיליה אבו זבארג
איה שופמן (בהצטיינות) הילה ללום מכבית יוספוף רואן אבו זאייד
אינאס אבו שנדי זהור אבן מדעין נאג'ח אבו עראר רחלי מזרחי
אינה בדר זוהרה אבו גליון נג'לא אלבאז רינת זגורי
איתי ברוד (בהצטיינות) זיו רחיפור (בהצטיינות) נהאד אלזואידה רפאל אינדפורקר
אלה וייל זינב ולידי נוי סהל שאדי סאלח
אלין וקנין (בהצטיינות) חגית מנוס נורית אלפי שולי לישע
אמל אלנסאסרה חיים שגב כהן נורית מימוני שולמית זוהר
אנה שטוטלנד רפופורט חליל אבו רביעה נטלי אמסלם (בהצטיינות) שירן עזריה
אנואר אבו זאיד חנאן אבו גאנם ניצן מני שני מחלב
אנסף אבו סריחאן חנין אבו בדר נסיה כהן שרה אבו ג'ליון
אסמא אבו פריח טלי לוי נסים אלעזאזמה שרה הוזייל
אסנת פנחס (בהצטיינות) טלי תורג'מן סאוסאן אבו זאיד שרון כהן (בהצטיינות)
אסף ארזי יוסף אבו רביעה סאמר אבו ג'אמע שריף עפאוי
אפרת זיו אספיס יניב וולבוביץ סחר אבו גוידר שרלי סויסה
אשר בן חמו יפית גור דמארי סחר אבו עמרה תומר ראובני
בסאם מסעודיין יפעת סופר סחר אלעמור תמיר ללוז (בהצטיינות)
ברברה ניסימיאן כפאח שלאלפה עארף נבארי תמר חזות
בת אל אביטן כרמית חזן עדי אהרון (בהצטיינות)  
ג'אלל זיאדנה ליאור צרפי עדי הידריאן  

מדעי המחשב / מערכות תוכנה

אביעד ברמן בועז ברבי יעל אסתר אזולאי נועה כפרי
אוריין גלקוביץ בת אל שוחט מורג נזרי קאיד אלטורי
אלון פרץ ז'ניה שוורצמן מתן רואש שירית דבורה מעודה
אלון רוזנהק יאן פרימל נאור יפרח (בהצטיינות) שניר תורג'מן
אלכסנדר פלוטקין יאסר אבו האני (בהצטיינות) נדב אקלר תום וויץ (בהצטיינות)
אריאל אייזנשטיין      

מנהל ומדיניות ציבורית

אביה לוי גלית אלון חגי לינוי דהן ענת אלוש
אביתר כהן דוד סעדה לינור הלמן-כספי ענת מזור
אדוה נוה דור ישעיהו לינקולן אברהם ענת סגרון
אהרון מימוני דלית גדיש לביטוב מאור גליסקו עפרה בן זקן מרציאנו
אובלו סמעון דנה אדלהייט מור בוהדנה (בהצטיינות) פאני אלחיאני (בהצטיינות)
אורטל מוזס (בהצטיינות) דנה פרישר מורן חבושה פארס אבו מוסה
אוריאן אורבך דניאל טדיקן מורן מלכה (בהצטיינות) פלורנסיה-יעל פז-טל
אוריין לוי דנית חדד מורן רחל אברג'ל פנינה בוחבוט
אורית וייסבין הדר פנחס (בהצטיינות) מזל פנחס פנינה מגירה (בהצטיינות)
אורית פחימה הודיה ברמי (בהצטיינות) מיה מסעודי אדרי צ'לאצ'או וורקו
אורלי אב יצחק ברוק הילה אמר מיכל שושן צבי דוד כהן (בהצטיינות)
אורנית פזרקר דהן הילה לוי מירי עמירה צגאיה טרפה
איזבלם פנטהון זהבית שלומאי מרים רובל צחי רז
איילת בן חמו זוהר אליה נאור רוהקר (בהצטיינות) קוראל בן דוד
איילת דנינו חלי ביטון נדב זורע קרן אזולאי
אילון פלד חן איפרגן נוי איטח רגינה רבייב
אילנית יוסף טובה אהוד נופר אסוס רחלי הורוביץ
אירית למפרט טליה מרמור בן-רעי נופר ניסן ריטה שרמן
איתן אביבי יאסר אלמעאבדה נופר סוויסה שגיא שדה
אלונה מלמד יגאל קליין נטלי טייב שחר אשכנזי (בהצטיינות)
אלינה נתן יהודה סימון נטלי ממן שחר יסינובסקי
אלינור דמרי יהודית גאגי עזרא ניר אלאל שי בוחניק
אלכס חיימוב יהלומה זכות (בהצטיינות) נעם פיקר (בהצטיינות) שלום דדון
אלכסנדר רויטמן יוני נחום (בהצטיינות) נעמה אברהמי ג'פרי שלומית אהרוני
אלקנה דהרי (בהצטיינות) יעל ניצן (בהצטיינות) סיגל שמיר (בהצטיינות) שלומית עידן
אמל אבו גאנם יפעת ישראל- יצקן (בהצטיינות) סיון כהן בלנק שלי הליפקס (בהצטיינות)
אנה איפראימוב יצחק לוי עדן שגרמן שמעון ביטון
אנה גורלובצקי יקירה חזיזה חגאי עדנה שנקור שני לב סדון
אניה לוין ירון גובר עוזי שץ שני לנגר
אנסטסיה שלמייב ישראל נפתלי סמואל עופר ואנונו שרון אלחדד
אסף צרי כרמלה תהלה דמרי (בהצטיינות) עידו טסיני שרון גבאי
אסף רז לביא הרטוב עידית כרמי מדינה שרית שרר (בהצטיינות)
אפרת אוחנה ליאור קורן עינב הלוי (בהצטיינות) תאיר אזולאי (בהצטיינות)
אתי לביא ליאורה ברונשטיין עירית שטרית תומר הברפלד
בת חן מלק ליליה רוזנברג עמית ריינגולד  
ג'ניה כצמן לילך בן סימון ענבל מריומה  

משפטים

אור אלדר דיאנה לסטובצקי מתן חביביאן ענת רחמים
אורי לובל דנה סבאג (בהצטיינות) נאור וקנין (בהצטיינות) קונסטנטין חזנוב
אורין קמחי הדס טוביה נדב בן עמי רוני אידל (בהצטיינות)
אורית קורזרץ הדס פרץ נועה איצקוביץ רועי מזוז
איל גולדרינג הדר כהן נועה מזל שוקר (בהצטיינות) רמה חמו
אינה דרז'אבץ הילה קמחי נופר בן שטרית שאול אידה
איתי ארגוב (בהצטיינות) חיים בר יעקב נופר מויאל שהם אלכסנדר דהאן
אלכסנדר ארונוביץ טליה קדושי נורית מעטוק (בהצטיינות) שירה אילוז
אלמוגית חזות יובל מימון נעם עוזרד (בהצטיינות) שירן בלורי
אסנת צ'חה (בהצטיינות) יוסי אשכנזי סיוון גולדרינג שירן דהן בוקובזה (בהצטיינות)
אסף אריאלי (בהצטיינות) יוסף אווקה עדי אברהם שירן נגרי (עדן)
אריאל ועקנין יותם אייל עדי צדוק שמעון אברג'יל
בלה ליטוינוב יפעת איטח עומר זוארץ שני בן שיה
גילה קמר יצחק לוי עידו מכוריש שני קרני
גילי אביב יקיר אלון עידית קורן שרה (סאלי) אוחיון
גל אנצלביץ' ישראל עמרני עידן דואניאס תהילה שמשון
גלילה אלקרנאוי ליטל נוי עליזה ארפיינה תמרי אביגיל דיין
דיאגו דרוגר (בהצטיינות) לימור כהן גולן ענת קרמר  

ניהול המשאב האנושי

אביה סולומון (בהצטיינות) הילה סויסה (יהודה זדה) מור מגנגי (בהצטיינות) עתליה אלאלוף
אביטל בהסטיקר (בהצטיינות) ויקטוריה אלון מיטל בלומנפלד קריסטינה סוחורוקוב
אבלינה גרודוולד ולדה זודיכין מיטל סבג קרן חתומה
אדוה אמר חגית חסון מיכל אדליסט קרן פוקס
אולגה רוזנברג חוף גל (בהצטיינות) מילנה חיימוב רבקה אנבייה
אור אבגי חלי אוחיון מירב בן שמחון רוית תנורי
אוראל בנימין חמוטל בלומנקרנץ מירב קובני רז כץ (בהצטיינות)
אורטל גבליקר חן נגר מלי חזן רעות כהן
אורטל זיו חן פרשי מעיין שמש (בהצטיינות) רעות נחליאלי (בהצטיינות)
אורטל כהן חרות אוחיון מרגריטה אומנסקי רעות שמאי (בהצטיינות)
אורטל מיכלשוילי טליה ברוכים נוי וינברגר שגית בכנר
אורי קינן (בהצטיינות) טניה גודבילוביץ נוי וקנין שגית כהן
אורית גולן (בהצטיינות) טניה ז'דאן נוית חטב שובל דהן
אורלי אזולאי טניה עכו נועם שושן שוהם אוזן
אורלי רביבו יבגניה מלמוד נופר בשטקר שחר שטרן
אורנית סעדה ידידיה לביא נופר מימון שילה פרץ
אלה אלקיים יוליה וליצ'קו נופר קרמר שיר לישע
אליסה סוטניקוב יסמין מיטלברג נינה קרבץ שירן עטייה (בהצטיינות)
אמילי קוז'וקין יעל גואטה ניקול אברהם שלומית אברג'ל
אנטונלה יאנני יעל מנגל סופיה גונדיאשוילי שלומית שלזינגר
אסתר טקה יערה היבשר מזוז סטאניסלבה (סטסה) בורדו שנהב מגיס
אצגנט ברהן ירדן שטרן סיגל אנקרי שני ברק (בהצטיינות)
בינת חביביאן לובה אלמן סיוון חנית טפר שני לוי
גיא פרנסיס ליאור דהאן סיון אזולאי שני ממי
גל ברכאל (בהצטיינות) ליאת טבצ'ניק ספיר חזן שני עובדיה
גליה פאפוף ליבי שלום עדי חדד שקד גורדון
דגנית אידו ליהיא אלון עדן דמארי שרי ולמן
דנה פרי לילך איצקוביץ עידן ארגמן (בהצטיינות) שרית חמראוי
דנית בר סלע (בהצטיינות) לילך הילה לוי עינב אברהם שרית קרין פרץ (בהצטיינות)
דקל פרץ לירוז וקנין (בהצטיינות) עינב כהן תום ים
הדר קורן (בהצטיינות) לנה נבלב עינב סבג תומר מאיר
הודיה אברהם מאיה פישר ענבר אברהם  
הילה כהן מור ביטון ענבר קליין (בהצטיינות)  

ניהול ובקרה תעשייתית

אדר חן אלאלוף גלית חן לירן שובל עומרי אלקרינאוי
אורה יפרח דוד הראל מאור עמר עופר אליחי (בהצטיינות)
אורטל פדידה דוד ממן מארק זוק עטרה גז
אורלי לנקרי דמיטרי זיו מור עזורי עידן טל
אורן רז דן מזור מוריה יפרח עינת דוידוב
אושר כלפון דני ברק מזל מינווב עמית כהן
איגור רבקין דני שביט מיכאל שכטר פינחס פוזיילוב
אילן בורי הדר כהן מירי אבן חיים פראנקו בייך
אינה ואלר הרצל בורפקר מרגריטה קוליש קורין דהן
אירנה אברג'ל ולדימיר שלחוב מרדכי סגל קורין יפרח (בהצטיינות)
אירנה ליכטשטיין ולדיסלב וסרמן מרסלה קרביץ (בהצטיינות) קסניה חיימוב (בהצטיינות)
אלה אברמוב ולדיסלב טרחטנברג משה ארמה קריסטינה רזניקוב
אלונה איציק וסילי לובן מתן קייסמן קרן עובדיה
אלי דנינו זוהר גיטמן נאמה נחימוב רויטל עטר כלפון
אלי קזר זיו טזזו רובל נגטו סמו (בהצטיינות) רומן לדיגינסקי
אליאור עברני (בהצטיינות) חגית לוי נופר צור רונה סדון
אלינה אשורוב טל אטיאס נטליה אפשטיין רותם לוצאטו
אלירן מכלוף (בהצטיינות) טל רם פלד נטליה שפירא קרן רותם רוזנצוויג (בהצטיינות)
אלכסנדר אשורוב יבגני דוידוב ניסים אסרף רן איפרגן (בהצטיינות)
אלעד יחזקאל יגאל כהן ניקולאי חוסיד רן לגזיאל
אנה גנטנקו דהן יהונתן פלאו ניקולאי טנסין שחר זילברמן
אנה קפלנסקי יונתן כהן נתנאל מדר שירן כהן
אסתר אמר יניר ממן סבטלנה מריניץ' שלומי ישראל
ארז קורג'י (בהצטיינות) יעל אוחנה סופיה נובכוב שלומי פקדו
בוריס אבז'ירוב לבנת סעדה (בהצטיינות) סיון ליבוביץ שלי אוחנה
בת אל ברמי לוסיאנה יסמין בהר (בהצטיינות) סימה סנדרוסי שרה חדד
ג'וני צגאי ליאור גנדלמן סרגי פורסוב שרי אלגאי
גיורא מזינקוב ליאור סמדג'ה (בהצטיינות) סתיו אסתר ביטון קריספין (בהצטיינות) שרית בלבט
גיל גימני ליז סלהוב עדי ממן תהילה דדון
גיל כהן (בהצטיינות) לירן אהרוני עומר דהן תומר מאיר ניסן (בהצטיינות)

עבודה סוציאלית

אדוה וולף הדס אילון לירון חממי ניצן רייז
אורית גולדר הדס קרלינסקי לירז זוהר עדי סהר
איה מגל זיו שלו (בהצטיינות) מור יצחק עדי פרי
אייל בר חנה נטי אבוטבול מור עזריה עדיאל ביטון
איילת מישל אייזיק טל זקן (בהצטיינות) מור קרואני עדן סיון (סלבר) (בהצטיינות)
איריס חצור טל נקר מעין מאיר עינבל אזולאי
איתי רייף יאנה סידורצ'וק נוי כהן עמית שושנה שחר
אלין נאור יוסף סהר דגורקר נויה כהן רונית בראון (בהצטיינות)
אליסה ברקת (בהצטיינות) יעל דניאל מלכא נועה גל אור רונית הראל
אסתר פרידמן ישובב קלינשפיז (בהצטיינות) נועה סלבר רנין דראושה
אריק גינת ישראל זוהר נועה פוזנר שחר נישליס
דביר מעודה לוסי עדה נורית גז שי סוויד
דודיש עדי קלי (בהצטיינות) ליבי בוזאק נטלי לוי שיר פליס
דפנה רובינפלד לינור גמרי ניצן פרץ שירן סנדל (בהצטיינות)

שיווק טכנולוגי

אבירן בן עמי גדעון בן ישראל לינה קושבטסקי עמית גבאי
אודליה שנית טואיטו גיל ימין לירון נגר פולינה צייטלין
אולגה טרסוב גל דהאן מוטי מיכאלי ציון פרץ (בהצטיינות)
אורית אוקון דובי רזמוביץ מסרט עלמו רועי לרוס
אורן לאופר דנה אוזנה מרי רדינובסקי רותם גוזלן
אורן סולומון מרסיאנו דני לוצוף נאור בן סלמון רותם נבעה
איתי מבורך דניס שני גהסט נופר לבדינסקי רותם שומן
אלה איליאייב הדס אחרק (בהצטיינות) ניב ישראל קציר רם בארי
אלושה קוליקוב חנה שגבייב ניר אוחנה שגיא ארם
אלין סבן טל שושנה טייטלבאום ניר טבק שירה ילוז
אלירן צורדקר יולנטה פורטנוי נעה חכמוב שירה כהן
אלכסנדר מוסלב יניב צבן סופיה זילברשטיין (בהצטיינות) שירן דהן (בהצטיינות)
אלעד מזרחי יצחק ביזניצ'וק סרגיי גרצמן שני אייש
ארקדי פרנקל ירדן עזר (בהצטיינות) עדי כהן (בהצטיינות) שני דדון (בהצטיינות)
אתי סעידה לאון שפיגל עדינה אמינוב שרי מאור (בהצטיינות)
בארי גוניונסקי ליאור אגיב (בהצטיינות) עומרי פרנקו תואר בן-חמו
בת אל אוחנה לין הראל (בהצטיינות) עידן גלסולקר תומר חג'בי
גאולה קולאמן      

תקשורת - יצירה וביקורת

אביב לנד דניאלה באק ליבנת בן דוד עידן קדוש
אביעד פינטו דנית שוקרון (בהצטיינות) ליזה מזרחי עידן קוקה
אברהם גבאי דפנה אבני (בהצטיינות) ליטל אלול עינת ונונו
אדוה טל הדס זיגלשטיין לירון בוזגלו עמי חביב (בהצטיינות)
אוהד הכהן הדר בן ישי לירון יונה עמית אלישיב
אולגה קושניר הדר מיורצ'יק לירון משיח ענבל אסולין
אופיר גטניו (בהצטיינות) הילה כספי לירון ניסים (בהצטיינות) ענבר אחינעם פולק
אור אהרוני הילה שמש לירז שללאשוילי ענבר לייטוש
אורי קיסרי הנרי נחמיאס לריסה קורולינסקי ענת כהן
אחיאב נצר (בהצטיינות) ולריה קוזנצוב מאור חורי (בהצטיינות) ערן און
אירינה דוידוב ונסה קופילר מאיה מטלון פלג אשש
איתי בלייכר זוהר סיון מור ממן פנינה בן סימון
איתמר זיגלמן זוהר צעירי מיכל זדה צליל חג'בי (בהצטיינות)
איתן ורדי חגית גידרון מיכל קיארקובסקי צליל משעל (בהצטיינות)
אלון קוברסקי חן חדד מיכל רוסו קארין יחזקאל
אליאב גוטמן (בהצטיינות) חפצי הרוש מילה איל קמילה ויאלון
אלמוג כהן טל אפק נאור צדוק קרינה פרל
אלעד הנדרי טל בלישה נדב זילברפרב רוני וילדר
אמיר פקטור טל מט נועה וייס רוני ויסוקר
אסתר גוסלקר טל מרנץ נועה עמוסי רוני לוי
ארז כהן טל סממה נועה פלד רוני לוין
ארז מכלוף טל פרקש נחלה התשואל רות ברקי
אריאל חרפק (בהצטיינות) יאיר פרידמן נטלי כהן (בהצטיינות) רז תדהר
ארית אנסבכר לנזמן (בהצטיינות) יהב איבגי נטע בוקר רחלי אביגיל ברנס
ארן גורן (בהצטיינות) יהב פרג'ון נטע בלחנס רינת דבח
בר אטיאס יהונתן אלמגור ניצן אלפרן (בהצטיינות) רינת מיכאלי
בת אל דדון יהונתן קשתי (בהצטיינות) ניצן ברויטמן פוזדניאקוב רן לייבו
בת אל לוי יובל ברזמן ניקולס חקובו (בהצטיינות) רן שברגולד
גיא לויט יובל לייזרמן סיון מוסקוביץ' רעות דמרי
גיל דוד יוסף כהן סימה הרשיש שגב סעדון
גיל שחם יניב אוחיון ספיר טאייב שגיא בן שבת
גל אייל יניר ששון ספיר פישר שיראל אמסלם
גל ואש יסמין חמאי סתיו חן שירה מגריסו (בהצטיינות)
גל נעים יעל אלטשולר עדי אורן שירה נבו
גלי בן אדיבה יפעת שוורץ עדי לוי שירה סופיה ענבר
דור גיגי יקיר כהן עדי פארג שירי עפרי (בהצטיינות)
דליה פישבך ירדן אהרון עדן סיבוני שירלי קסטון
דן בן ארי ירדן אמזלג עוז זריהן (בהצטיינות) שירן טרבלסי
דן בראל (בהצטיינות) ירדן גלרנטר (בהצטיינות) עומר מלאכי שני מזרחי
דן פנחס ליאור עובדיה (בהצטיינות) עומר נמרוד שני שלו
דנה מהולל ליאור שויקי עומר רפאלי תהילה אוזן
דניאל בנימין ליאור שריר עידן כהן תום צרפתי (בהצטיינות)
דניאל זקרי (בהצטיינות) ליבנת אלון (בהצטיינות) עידן פרידמן תומר פז
דניאל שלו      

תרבות - יצירה והפקה

אביב פטר (בהצטיינות) הילה יערי מיה קורל סיגל קוצ'קוביץ
אביה תהילה כהן הילה מנחם מיכל בלוך (בהצטיינות) סימה ששון
אור בן יוסף ויקי צנציפר מירית ויצמן ספיר רובין
אושרי תורג'מן זהבית דמוסי מעיין ונה עדי הרשקוביץ
אלמוג בן יהודה זוודיתו יוסף מעין זרמון עמית לירם
אמאל אלטלאלקה זיו רומבלסקי מתן חדד עמית מוצפי
אמליה שלו יבגני טרבנוב (בהצטיינות) נוית רביבו רותם אדרי
ברק דאלי יעל שאמי (בהצטיינות) נופר מרגלית רותם אלון (בהצטיינות)
גילי שמחון יעל שקולניק נטלי שטרית (בהצטיינות) רינת קרקובסקי
גלית סיון (בהצטיינות) לב פבלוב נטע פולק שחף גרינבוים
דור בן צור לי טובי נטע קאיקוב שחר נהלוני
דינה סטרט (בהצטיינות) ליטל אמה אמסלם ניצן ידגר שלומית אטיאס
דנה הראל לימור דמרי (בהצטיינות) ניצן שמעוני שמעון כהן
דנה שירה שוורץ לינוי אליחי ניקול רובין שני שמואל
הדס בלאס מאיה צצאשוילי נעמה ורום תמר להמן
הודיה גבאי (בהצטיינות) מזל שונק