האם לימודי תקשורת זה מקצוע? למה צריך בשביל זה תואר? האם לרגע חשבת שאפשר להיות כלכלנים או עורכי דין מבלי ללמוד כלכלה או משפטים?

התקשורת עוטפת אותנו מהרגע שאנחנו מתעוררים ועד שאנחנו הולכים לישון ולכן היא כל-כך מתעתעת. לכאורה, כולנו הפכנו למומחים לתקשורת, שיודעים לכתוב, לצלם, להפיץ להמונים ולצרוך מידע בצורה נבונה. אבל תקשורת היא מקצוע שצריך ללמוד מהיסוד, להכיר את התשתית, את הקשרים המסועפים בתחום, את היחסים המורכבים בין מילה, תמונה וצליל, וגם ללמוד לייצר תקשורת בצורה מקצועית. כדי להפוך את הידע והנסיון למקצוע – תואר ראשון בתחום הוא תעודת הביטוח ההכרחית שלכם, והמחלקה לתקשורת בספיר היא המקום בשבילך!

מהיום הראשון בלימודים נחקור את היחסים בין יצרן לצרכן, בין מפיק לקהל ונפצח את הקשרים הפוליטיים-כלכליים-תרבותיים שבתוכם פועלים אמצעי המדיה השונים (הקלאסיים וה"חדשים").
כלים תיאורטיים-מחקריים אלה לפיתוח החשיבה יאפשרו לכם להכיר את אחורי הקלעים של תעשיית התקשורת: מחדשות ועד פרסום, ואת והקשר ביניהם, וליצור תקשורת מושכלת.
במקביל, נתנסה בעבודה מעשית משמעותית באחד ממסלולי המחלקה שמהווים שליש מהתואר: עיתונות | רדיו ושידורים דיגיטליים | תקשורת שיווקית ומדיה דיגיטלית. מיטב המרצים בתחומים אלה מלמדים אצלנו!

אם מעניין אותך ללמוד תקשורת ולעשות תקשורת. המחלקה לתקשורת בספיר היא המקום הנכון בשבילך! המחלקה היא מהוותיקות בארץ ומהווה תו תקן לעשייה תקשורתית איכותית בעיני מעסיקים רבים מהתחום ובוגרים שלנו נמצאים בכל שדרות העשייה התקשורתית. הסטודנטים קופצים למים ברגע הראשון ללימודיהם, בונים תיק עבודות עשיר ויוצאים לשוק העבודה עם ניסיון משמעותי.

ולא פחות חשוב - הסטודנטים במחלקה לתקשורת נהנים מהאווירה הסטודנטיאלית שמייחדת את מכללת ספיר, דווקא בשל מיקומה הגיאוגרפי. הסטודנטים חולקים עם חבריהם את אולפן השידור ברדיו קול-הנגב, את מערכת עיתון ספירלה, את ניהול הרשתות החברתיות של המחלקה, את ספסל הלימודים, המעונות, המסיבות. כל אלו יצרו כבר מעל למאה זוגות שנוצרו בתוך המחלקה. בואו גם אתם להתאהב

ד״ר מוטי גיגי
ראש המחלקה.

 • סגל מנהלי

  ד"ר מוטי גיגי, ראש המחלקה
  שעות קבלה: ימי ד' בין השעות 10:00 - 12:00 בתיאום מראש.

  רכזת המחלקה, גב' חן שור
  077-9802578

  רכזת הסטודנטים, גב' חיה נזרי
  077-9802707

  פקס - 077-9802578

  comm@sapir.ac.il

  שעות קבלה - ימים א', ב', ד', ה' - 10:00 - 13:00, ימי ג' 11:00 - 12:00 בתיאום מראש

  שעות מענה טלפוני - ימים א'-ה' - 9:00-10:00, 14:00-15:00

  יועץ אקדמי - ד"ר יובל גוז'נסקי
  comm_adv@sapir.ac.il
  שעות קבלה בסמסטר א': יום ד'  09:00 - 10:00
  בתיאום מראש.

  עמוד הפייסבוק של המחלקה לתקשורת בספיר

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 11 =
לרגל יום הרדיו הבינלאומי, הקדיש שירות בתי הסוהר כנס חגיגי על כוחו השיקומי של הרדיו לפרויקט "רדיו פוקוס" בשיתוף ובהנחיית...
בעידן המידע, השאלה במי לתת אמון ואיזה תפקיד ממלאת התקשורת, הופכת לעיקרית, וקשורה לשאלה עמוקה יותר: מהו הבסיס האפשרי...
03.02.20 | גלובס | ד"ר מוטי גיגי וד"ר מולי בנטמן
גאווה מרובעת למכללה האקדמית ספיר: ארבעה חברי סגל זכו בפרסי משרד התרבות והספורט בתחומי היצירה הספרותית לשנת תשע"ט ארבעה...