קהילת הבוגרות והבוגרים - המחלקה לתקשורת

זה 25 שנה שבוגרות ובוגרי המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר ניצבים במרכז תעשיית התקשורת בישראל.
25 שנים חלפו מאז המחזור הראשון של המחלקה קיבל תואר ראשון, אך יש דברים שלא משתנים כמו המדשאות הגדולות, ההפסקות הפעילות, הקורסים הבלתי נשכחים שבראשם עברית תקנית.
25 שנה אחרי מחזור הבוגרים הראשון, אנו מקדמים בברכה גם את מסיימי ומסיימות המחזור הראשון של התואר השני בתקשורת במכללת ספיר.

קהילת הבוגרות והבוגרים של המחלקה לתקשורת בספיר הוקמה במטרה להמשיך וללוות את בוגרינו הצעירים והוותיקים, בהמשך דרכם המקצועית בכל תחומי התקשורת.

כחלק מפעילות הקהילה אנו שואפים לייצר קרקע פורייה לשיתופי פעולה מקצועיים בתחומי התקשורת. כמו כן, בוגרות ובוגרי המחלקה, יכולים להתעדכן בעשייה של חבריהם לספסל הלימודים, להיחשף להזדמנויות תעסוקתיות חדשות, לחיפוש עבודה או עובדים, למצוא אפשרויות לשיתופי פעולה והזמנות לאירועים מקצועיים.

קהילת בוגרות ובוגרי המחלקה לתקשורת בספיר, חרטה על דגלה לקדם את חבריה וחברותיה, לחזק ולהדק את חיבור הבוגרים למחלקה לתקשורת, שהיוותה בית חם ועוטף במשך תקופת הלימודים, ובהמשך החיים המקצועיים.

אנו שואפים לקדם את בוגרינו באמצעות יצירת נטוורקינג, קיום אירועים וכנסים מקצועיים לאורך השנה. בנוסף, הקהילה נועדה לשיתוף מידע והעשרת הבוגרים בתחומי התקשורת המגוונים לרבות תקשורת שיווקית, עיתונות ורדיו בעידן הדיגיטלי.

כחלק מפעילותה של הקהילה - אנו רוצים לשמוע מבוגרות ובוגרי המחלקה. נשמח לשמוע על ההצלחות, ההתלבטויות המקצועיות והדרך שעשיתן ועשיתם.
אנו מזמינים אתכן ואתכם להצטרף לקהילות המקוונות:

פייסבוק קהילת הבוגרות והבוגרים

   לינקדאין קהילת הבוגרות והבוגרים

 
  • תמיכה ושיתוף פעולה: לא משנה באיזה שנה סיימת את התואר האקדמי אצלנו, קהילת הבוגרות והבוגרים מהווה מקום מרכזי לחלוק חוויות, לספר על התפקיד הנוכחי בקריירה, השאיפות המקצועיות, ואף להיעזר בבוגרים אחרים לצורך שיתופי פעולה.
  • העשרה בתחום התקשורת: כחלק מפעילות הקהילה נפרסם באופן שוטף מידע על אירועים מקצועיים, נשתף מידע ונזמין לקורסי העשרה ולקורסים נבחרים בתואר השני, ובעיקר ננגיש תוכן על כל מה שחם בתחום התקשורת.
  • נטוורקינג: נשאף לחזק את הקשר ולאתר ממשקים משותפים בין המחלקה בעת העכשווית לבין בוגריה ובתוך כך הקהילה מהווה חוליה חשובה לשמירה על קשר.  

לפניות ושמירה על קשר עם קהילה הבוגרות והבוגרים בדוא"ל: comm-alumni@mail.sapir.ac.il

כנס הבוגרות והבוגרים הראשון התקיים ב-7.6.23