המרכז ללימודי חוץ

קמילה מילנר-לנדסקינד
מנהלת המרכז ללימודי חוץ והמשך

החל משנות ה-70, המרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר, פועל לקידום ופיתוח תוכניות לימוד חדשניות, מובילות מהטובות בארץ.

המרכז מאפשר לכל אדם להתפתח מקצועית, לרכוש השכלה, ידע, כלים ומיומנויות ההכרחיות להשתלבות בגופי תעסוקה מתחומים שונים.

אנו גאים ב-2000 הסטודנטים שלומדים אצלנו מידי שנה ובעשרות אלפי הבוגרים שסיימו את לימודיהם ומשולבים במיטב החברות ומקומות התעסוקה היוקרתיים בישראל.

מגמות הלימודים מותאמות לשוק העבודה

מגמות הלימוד שלנו והקורסים מנוהלים על ידי צוות גדול ומוסמך, אשר עוסק בפיתוח תוכניות לימוד מותאמות קריירה. תוכניות הלימוד שלנו מתעדכנות בהתאם לשינויים בדרישות המקצועיות הלכה למעשה ובהתאם לדרישות השטח.

דרישות הקבלה ללימודים = תנאי קבלה לעבודה

בספיר תנאי הקבלה ללימודים מותאמים לתנאי הקבלה לעבודה. עם סיום לימודיך המעסיקים יראו בך כבעל מקצוע ופרופיל תעסוקתי מתאים לתפקיד אותו למדת.

אל תתפתו להירשם במוסד שהגמיש עבורכם את תנאי הקבלה.  אם אינכם עומדים בדרישות הקבלה ללימודים כדאי להיעזר בנו על מנת להתאים לכם לימודים תואמים את כישורכם.

שכר הלימוד הוא אינו הוצאה אלא השקעה כדאית

שכר הלימוד משתנה מקורס לקורס והוא פונקציה של תוכנית הלימודים, סגל ההוראה, מוניטין המוסד, אחוז מעבר הבחינות ושיעור הקליטה של בוגרים בעבודה. ולכן לפני שבוחרים במקום לימודים חשוב לזכור ששכר הלימוד הינו השקעה לטווח ארוך, אשר תעניק לך יתרון משמעותי שלא היה לך בשוק העבודה.

מוניטין התעודה הוא הכרטיס שלך לשוק העבודה

שימו לב, לא כל מוסדות הלימודים מעניקים תעודות זהות ברמתן. התעודה שתקבלו במכללת ספיר בסיום הלימודים מוכרת בשוק העבודה  ובעלת מוניטין מקצועי ואקדמי. ההכרה של מכללת ספיר על ידי משרדי ממשלה/מל"ג/ארגונים מקצועיים, מציבה אותה כמוסד מוביל בשוק העבודה.

חטיבות לימוד וקורסים

ניהול ושיווק

הייטק ותעשייה

תעודות מקצועיות לסטודנטים

קורסים והכשרות לסטודנטים בספיר

צעיר בספיר

צעיר בספיר

  • קורסים ייעודיים לבתי הספר
  • קורסים אקדמיים מותאמים למגמות הלימוד