מי אנחנו?

חי בספיר הינה תכנית יזמות אקדמית פורצת דרך, הכוללת מעבדות חדשנות ויזמות, המקדמות מיזמים של סטודנטים, מרצים, עובדי מכללה ותושבי הסביבה יחד עם שותפים מן התעשייה. המעבדות מנוהלת על ידי המחלקות האקדמיות וממוקדת בתחומי התוכן שלהן: בריאות דיגיטלית, חדשנות במשפט, פסיכולוגיה וחינוך, קהילות חכמות בפריפריה, תרבות, עולם המשחק (גיימינג), אתגרים בתעשייה, ופורמטים ותוכן טלוזיוני.

לצד המעבדות, פועלות קליניקות: משפטית, שיווקית, כלכלית, בית תוכנה ועיצוב UX UI. הקליניקות פועלות כחברת ייעוץ המנוהלת על ידי המחלקה האקדמית הרלבנטית והן מספקות לצוותי הפיתוח במעבדות תמיכה מקצועית בתחום המומחיות שלהן.

מרכז חי בספיר הינו חוד חנית לאקדמיה המייצרת שיטת הוראה חדשנית וחיבור ממשי בין ידע תיאורטי לבין טכנולוגיה ואימפקט חברתי.

 

לוגו המרכז לחדשנות ויזמות בספיר
מסכמים את שנת תשפ"א
סרט תדמית
מסכמים את שנת תש"ף

מה קורה במרכז ח"י בספיר?

חדשנות ויזמות בספיר

5 מיזמים של יזמים.ות יוצאי מעבדות חי בספיר יעברו תהליך במשך 9 שבועות ויקבלו כלים על מנת לפתח ולקדם את המיזמים שלהם.ן. את האקסלרטור ינחו היזמים: משה פורת, הייטקיסט וותיק שפיתח מספר סטארטאפים וכיום מייצג קרן השקעות אמריקאית ועובד עם משקיעים בעולם וישראל בן שטרית, שעוסק בעולמות הפיתוח העיסקי, אסטרטגיה ויזמות. שני המנחים בעלי ניסיון עשיר ואנחנו בטוחים שהסטודנטים יקבלו כלים שיאיצו את המיזם שלהם לשלב הבא! המון הצלחה לכולם.ן
    • חדשנות ויזמות בספיר
    • חדשנות ויזמות בספיר
    • חדשנות ויזמות בספיר

 

"אין חולק, המודל היחודי אותו פיתחנו במרכז ח"י בספיר מהווה פריצת דרך בשלוב נכון של למודי יזמות באקדמיה" 

ניסים בראל
יו"ר מרכז ח"י בספיר