מועדון היזמות ספיר הוא המקום של הסטודנטים להתכנס לשמוע על יזמות, עסקים והייטק.

המועדון שם לעצמו מטרה לתרום להווי הסטודנטיאלי בקמפוס בפרט סביב נושא היזמות והכל באווירה קלה של פאב עם אוכל ובירה, המועדון יקשר את הסטודנטים לעולמות ההייטק ויפעל לפתח את ההזדמנויות העומדות לרשותם בקמפוס ליזום, להרחיב את המעגל החברתי שלהם בקמפוס, בישראל ובעולם ולפתח את יכולותיהם על מנת להוביל את החברה והמשק הישראלי.

הפעילות במועדון תהיה פתוחה לכל הסטודנטים ולתושבי סביבת ספיר.

המועדון יערוך פעילויות משותפות עם המועדונים המקבילים באוניברסיטאות המובילות בעולם ויחזק את ההזדמנויות לקשר בין הסטודנטים בספיר לסטודנטים בארץ ובעולם ולתת חשיפה למומחים המובילים בעולם.

  • מיטאפים
    המועדון יתכנס למיטאפים בחודשי הסמסטר בכל יום שלישי ראשון בחודש ויום רביעי אחרון בחודש, במיטאפים יתארח פאנל של מנהלי החברות הגדולות במשק, יזמים בולטים ומשקיעי הון-סיכון: בפאנל חברות הם יספרו על יזמות, חדשנות וההתפתחות שלהם ובפאנל יזם-משקיע יספרו על תחילת דרכם ויתנו טיפים ועצות מועילות ליזמים ולמי ששואף להיות.
  • סיורים
    המועדון יקיים סיורים למשרדי החברות הגדולות במשק שיתנו הצצה לאיך שהחברות עובדות, לתנאי העבודה ולאנשים שנמצאים שם.
  • מנטורינג
    באירועים בקמפוס יצטרפו עובדים מתחומים שונים מהחברות המתארחות שיסתובבו בין הסטודנטים לפני הפאנל לדבר ולתת טיפים ועצות איך להתקדם בתחומים השונים של הסטודנטים.

שנת הלימודים הקרובה תהיה השנה הראשונה לפעילות המועדון ולכן נדרשים הסטודנטיות והסטודנטים הטובים ביותר להוביל ולעצב את פני המועדון כפי שהוא יהיה לשנים הבאות. נדרשות ונדרשים סטודנטים שאפתניים וכישרוניים, המובלים מהערך והרצון ליצור טוב בסביבה שלהם ולהשתפר תמידית.

למעט תפקיד סגנית/ן היו"ר והגרפיקאי/ת, התפקידים פתוחים לכלל הסטודנטים מכלל המחלקות והשנים.
הצוות יידרש לשעה בשבוע לטובת פעילות המועדון (מלבד אירועי המיטאפים) ויקבל נקודות זכות כמלגה.

דרישות תפקיד ס. יו"ר
יד ימינו של היו"ר בניהול הפעילות העיקרית בקמפוס, האחראי הראשי להפקת המיטאפים בקמפוס ולניהול שוטף של תקציב המועדון, סגן יו"ר יקודם ליו"ר בשנה עוקבת ולכן התפקיד דורשת יתרת לימודים של שנתיים לפחות.

התפקיד דורש אחריות, יכולת הוצאה לפועל ושאפתנות. התפקיד פתוח לכל המחלקות.
הגשת מועמדות

דרישות תפקיד קשרי חוץ
יד ימינו של היו"ר בניהול מערך קשרי החוץ של המועדון בתכנון וליווי המתארחים במיטאפים, אחראי לשיח שוטף עם ארגונים מקבילים בארץ ובחו"ל.
התפקיד דורש ידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה ויכולת לנהל קשרים רבים בו-זמנית. התפקיד פתוח לכל מחלקות.
הגשת מועמדות

דרישות תפקיד מדיה
האחראי על התוכן ופרסום המדיה בפלטפורמות השונות ובעצם לפנים של המועדון, אחראי המדיה הוא גם המראיין המוביל מול הפאנל במיטאפים.
התפקיד דורש יצירתיות, יכולות תקשורת וניסוח גבוהות וניהול תוכן איכותי ומסודר. התפקיד פתוח למחלקות שיווק טכנולוגי, תקשורת וקולנוע
הגשת מועמדות

דרישות תפקיד גרפיקאי
הגרפיקאי עובד בצמוד לאחראי המדיה ומסגנן ומעצב את הפרסומים השונים של המועדון, לגרפיקאי השפעה עצומה על הנראות של המועדון ותכניו ולכן הוא נדרש לכישורים בתחום.
התפקיד דורש יצירתיות, היכרות מעשית עם הכלים לעיצוב מדיה. התפקיד פתוח לסטודנטים לאנימציה ו-UI/UX.
הגשת מועמדות

*התפקידים מיועדים לסטודנטים ולסטודנטיות