ניהול המשאב האנושי

ד"ר מריאנה דגלץ
ד"ר מריאנה דלגץ
ראשת המחלקה
ניצן רימון-צרפתי
ד"ר ניצן רימון - צרפתי
ראשת התכנית לתואר שני

עבודה היא חלק משמעותי מהחיים של אדם בוגר, אולם לא הרבה אנשים זוכים לעבודה משמעותית. המחלקה לניהול המשאב האנושי מכשירה את הדור הבא של של מנהלים מעולים, המייצרים, מעצבים ותורמים לחווית עבודה משמעותית של עובדים במגוון תפקידים.

הלימודים במחלקה מיועדים לסטודנטים המבקשים להשפיע על עולם העבודה העתידי ולקחת חלק משמעותי בעיצובו. הלימודים במחלקה מכשירים אנשי מקצוע מעולים בתחום, ומתבססים על תכנית לימודים ייחודית המושתתת על הבנת המערכת הארגונית מנקודת מבט פסיכולוגית, סוציולוגית, כלכלית וניהולית.

דגש מיוחד ניתן על תחומי ההתנהגות הארגונית וניהול המשאב האנושי מנקודת המבט של הפרט, הצוות והארגון. כמו כן, הסטודנטים בתכנית נחשפים לתיאוריות ומודלים רלוונטיים בתחומי הלימוד השונים, כמו גם לחשיבה ביקורתית, שימוש בכלים סטטיסטיים, כלי מדידה, כלי הערכה ושיטות מחקר. תכנית  הלימודים שאנו מציעים, הינה ייחודית ומוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה (המל'ג).

מניסיוננו, בוגרי התוכנית משתלבים בתפקידי ניהול בכלל, ובתפקידי ניהול משאבי אנוש בפרט, וחלקם בוחרים גם להמשיך ללימודי תואר שני במגוון תחומים במכללות ואוניברסיטאות בארץ ובעולם. התואר בלימודי ניהול המשאב האנושי מהווה פתח מוכר ללימודי תואר שני בתחומים רבים: ייעוץ ופיתוח ארגוני, מנהל עסקים, לימודי עבודה, ניהול משאבי אנוש ועוד.