הדרכת הורים וייעוץ שינה

תעודה להסמכת הורים

5 חודשים

יום ב'

לוגו בשביל ההורות | ליאת רוקח זמרוני | המרכז להכשרת הורים

בשיתוף בשביל ההורות, המרכז להדרכת הורית והכשרת אנשי מקצוע בתחום המשפחה

אודות הקורס

עובדים עם הורים וילדים? חולמים על מקצוע עם ייעוד? אתם אוהבים אנשים בכלל וילדים בפרט וחולמים לעסוק בתחום שיאפשר לכם לממש את תשוקתכם ואת כישורייכים הטבעיים, או שאולי כבר מצאתם את דרככם לעבודה עם הורים וילדים ואתם רוצים, להתעדכן, להעמיק את הידע ולקבל כלים נוספים – כלים של העצמה, מימוש הפוטנציאל והגדלת האושר.

קורס הדרכת הורים בגישת בשביל ההורות משלב כלים פרקטיים מתחום הפסיכולוגיה החיובית. ממשו את היכולות שלכם והפכו אותם למקצוע מבוקש, מתגמל, חיובי ומשפיע.

נושאי הקורס

  • למידה תיאורטית – מודלים פרקטיים ומעשיים העוסקים בהתקפי זעם, יחסי אחים, תקשורת במשפחה גבולות סמכות, מימוש פוטנציאל של ילדים, מודלים של משפחה והבנה מעמיקה בהורות, בהתבסס על פסיכולוגיה חיובית התמקדות בטוב, דרכי חינוך מקדמות אושר ועוד.
  • מיומנות הדרכה פרטנית ועבודה אישית.
  • סטאז – ליווי משפחות בתהליך הדרכה ממוקד בשיטת בשביל ההורות

קהל היעד

הקורס מיועד למורים, לעוסקים בתחום הטיפול והמשפחה, לדולות, ליועצי שינה ולמעוניינים לרכוש מקצוע מתגמל המשלב שליחות ופרנסה!

מתכונת הלימודים

25 מפגשי תוכן בווידאו ובנוסף עוד 20 מפגשי אונליין . סה"כ 175 שעות אקדמיות.

זכאות לתעודה

לעומדים בדרישות הפדגוגיות, במטלות הלימודיות ובסטאז' תוענק תעודת הסמכה להדרכת הורים מטעם המכללה האקדמית ספיר ובשביל ההורות.

אודות הקורס

הורים חולמים לישון, ואת יכולה לעזור להם!

כל מדריכת הורים יודעת, ששנת לילה טובה היא אבן דרך משמעותית בשביל ההורות:
יצירת שגרת לילה קבועה היא אחד מהיסודות הראשוניים ביותר להקניית הרגלים ומיומנויות שישמשו את ההורים והילדים לאורך כל הדרך.
כל מדריכת הורים יודעת שייעוץ שינה הוא כלי מקצועי שימושי ונחוץ, שירחיב את המענה שהיא נותנת ללקוחותיה ויאפשר לה להגדיל את ההכנסות

נושאי הקורס

  • למידה תיאורטית – התמודדות עם בכי, שלבי השינה, איך להירדם עצמאית ולילה שלם גישות שיונת בעולם השינה, חשיבות טקס השינה האכלת ליה מודל מי"ה ועוד.
  • מיומנות הדרכה פרטנית ועבודה אישית. איך בונים תהליך עם הורים איך בונים תכנית שינה ועוד.
  • סטאז' – ליווי משפחות בתהליך הדרכה ממוקד בשיטת בשביל ההורות.

קהל יעד

הקורס מיועד למי שאוהבות לעבוד עם אנשים עם גישה חינוכית , לעוסקות בתחום הטיפול והמשפחה, אימון לדולות, מדריכות הורים ולמעוניינים לרכוש מקצוע מתגמל המשלב שליחות ופרנסה!

מתכונת הקורס

מפגשי תוכן בווידאו כ- 40 סרטונים ובנוסף עוד 12 מפגשי אונליין תרגול ואימון בזום .60 שעות אקדמיות.

זכאות לתעודה

לעומדים בדרישות הפדגוגיות, במטלות הלימודיות ובסטאז' תוענק תעודת הסמכה להדרכת הורים + ייעוץ שינה במסלול משולב מטעם המכללה האקדמית ספיר ובשביל ההורות.

העצמה – שיטת "בשביל ההורות" משלבת כלים מעולם ה-NLP ומתחום הפסיכולוגיה החיובית, ומבוססת על העצמת החוזקות של הילדים וההורים ועל גילוי הדרך למימוש הפוטנציאל הטמון בכל אחד מאתנו.
הבנה – תכנית ההכשרה שלנו תאפשר לכם להבין את מקורות הקושי של הורים וילדים מתוך הקשבה אמיתית ולתת כלים מותאמים אישית לפתרון.
יישום – בקורס תלמדו מודלים מעשיים ופשוטים אותם יכול כל הורה ליישם בביתו, להשפיע ישירות על האושר שלו ושל ילדיו ולשפר את האווירה בבית.
העמקה – ההכשרה תרחיב את נקודת מבטכם על מערכות היחסים בין הורים לילדים ועל נוכחותן הפעילה בנפש הילד ובנפש ההורה.
גילוי – הקורס הוא מסע לגילוי עצמי שיאפשר לכם בעצמכם למצוא את השביל שלך להורות מאושרת, ולעזור להורים אחרים למצוא את שלהם.
עדכנות – גישת "בשביל ההורות" מותאמת להורות במאה ה-21, תוך שילוב בין תיאוריות מוכרות לזוויות ראיה רעננות.

 

 מרכז מידע, ייעוץ והרשמה

077-9802802 שלוחה 4

  מזכירות כללית

077-9802343