תעודה להסמכת הורים

5 חודשים

יום ב'

לוגו בשביל ההורות | ליאת רוקח זמרוני | המרכז להכשרת הורים

בשיתוף בשביל ההורות, המרכז להדרכת הורית והכשרת אנשי מקצוע בתחום המשפחה

עובדים עם הורים וילדים? חולמים על מקצוע עם ייעוד? אתם אוהבים אנשים בכלל וילדים בפרט וחולמים לעסוק בתחום שיאפשר לכם לממש את תשוקתכם ואת כישורייכים הטבעיים, או שאולי כבר מצאתם את דרככם לעבודה עם הורים וילדים ואתם רוצים, להתעדכן, להעמיק את הידע ולקבל כלים נוספים – כלים של העצמה, מימוש הפוטנציאל והגדלת האושר.

קורס הדרכת הורים בגישת בשביל ההורות משלב כלים פרקטיים מתחום הפסיכולוגיה החיובית. ממשו את היכולות שלכם והפכו אותם למקצוע מבוקש, מתגמל, חיובי ומשפיע.

העצמה – שיטת "בשביל ההורות" משלבת כלים מעולם ה-NLP ומתחום הפסיכולוגיה החיובית, ומבוססת על העצמת החוזקות של הילדים וההורים ועל גילוי הדרך למימוש הפוטנציאל הטמון בכל אחד מאתנו.
הבנה – תכנית ההכשרה שלנו תאפשר לכם להבין את מקורות הקושי של הורים וילדים מתוך הקשבה אמיתית ולתת כלים מותאמים אישית לפתרון.
יישום – בקורס תלמדו מודלים מעשיים ופשוטים אותם יכול כל הורה ליישם בביתו, להשפיע ישירות על האושר שלו ושל ילדיו ולשפר את האווירה בבית.
העמקה – ההכשרה תרחיב את נקודת מבטכם על מערכות היחסים בין הורים לילדים ועל נוכחותן הפעילה בנפש הילד ובנפש ההורה.
גילוי – הקורס הוא מסע לגילוי עצמי שיאפשר לכם בעצמכם למצוא את השביל שלך להורות מאושרת, ולעזור להורים אחרים למצוא את שלהם.
עדכנות – גישת "בשביל ההורות" מותאמת להורות במאה ה-21, תוך שילוב בין תיאוריות מוכרות לזוויות ראיה רעננות.

הקורס מיועד למורים, לעוסקים בתחום הטיפול והמשפחה, לדולות, ליועצי שינה ולמעוניינים לרכוש מקצוע מתגמל המשלב שליחות ופרנסה!

23 מפגשים. 115 שעות אקדמיות + 16 שעות סטאז'.
ימי שני בין השעות 17:00-21:00

תאריך פתיחה: 01/03/2021
תאריך סיום משוער: אוגוסט 2021

לעומדים בדרישות הפדגוגיות, במטלות הלימודיות ובסטאז' תוענק תעודת הסמכה להדרכת הורים מטעם המכללה האקדמית ספיר ובשביל ההורות.

 מרכז מידע, ייעוץ והרשמה

077-9802802 שלוחה 3

  מזכירות כללית

077-9802353

  רכזת הקורס

גב' רומינה יצקייר - הוכברג
rominay@sapir.ac.il

  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו

infost@sapir.ac.il

לתאום ייעוץ אישי