בוגרים תשע"ז

הצטיינות יתרה

חן זילברברג אמנויות הקול והמסך נופר ג'רבי ניהול המשאב האנושי
נבט מזור אמנויות הקול והמסך דנה טל ניהול המשאב האנושי
אילון שני אמנויות הקול והמסך סביון שריד ניהול המשאב האנושי
טל וינברגר כלכלה יישומית וניהול צאבר אבו צעיליק ניהול תעשייתי
לידור טויטו כלכלה יישומית וניהול מזל בבדז'אנוב ניהול תעשייתי
מתן אברהמוף לוגיסטיקה ענוה גוטמן ניהול תעשייתי
שלי דללי לוגיסטיקה אמבר זלטמן ניהול תעשייתי
אוהד סגל לוגיסטיקה טלי סגל ניהול תעשייתי
שמרית סויסה לוגיסטיקה אלינה קזנין ניהול תעשייתי
צליל קריסי לוגיסטיקה אפרת הכט עבודה סוציאלית
נעמה אנטלר לימודים רב תחומיים ענבל כמראני עבודה סוציאלית
נורית בניטה לימודים רב תחומיים דניאל קרין ריגס עבודה סוציאלית
אורי לוי לימודים רב תחומיים חן שיינין עבודה סוציאלית
חן עזריאל לימודים רב תחומיים אמתי שני עבודה סוציאלית
יוגב בוקובזה מדעי המחשב זאב פרל תואר שני בקולנוע - הפקה ותיאוריה
דפנה פורר קרמר מנהל ומדיניות צבורית אביב דוידיאן שיווק טכנולוגי
עינב אשטר-זבולון מנהל ומדיניות צבורית שיר קמחי שיווק טכנולוגי
מור ביידר מנהל ומדיניות צבורית בתאל ביטון תקשורת
גילי בנשימול מנהל ומדיניות צבורית דניאל יוסופוב תקשורת
מיטל סיני מנהל ומדיניות צבורית חן ליגטי תקשורת
שושנה מונפרד משפטים ניב מזרחי תקשורת
עדי ממן משפטים בן סויסה תקשורת
שירן קולקר משפטים נועה נעמי מזרחי תרבות - יצירה והפקה
הילה אנקרי ניהול המשאב האנושי הודיה שירה נגר תרבות - יצירה והפקה
ליאור בושארי ניהול המשאב האנושי תאיר שפי תרבות - יצירה והפקה

אמנויות הקול והמסך

אדם  שטרנברג הדר  גולוב נדב רז עידו יעקבי
אורטל  מוגוס יהונתן  ברקוביץ  נופר שיימן עידן כהן
אורנית  צור יוליה  זאבט נטלי גריגורייב ענבר כץ
אייל  קיילה (בהצטיינות) לב  גבאי נטע בר צבי פורר
איתי  דרובלס לי  כהן ניב סאמבן קאיד אבו-לטיף
איתן  בריצי ליאור  מילפלדר נמרוד לבוביץ רוני אאודה
אלון  שרון ליאת רביב נמרוד קרן רן הלפגוט
אלכסנדר  אינדיקט ליטל  רביבו נעמה דיין רע רענן
אפרת  דמארי (בהצטיינות) מרים אורה בן גיגי (בהצטיינות) נתנאלה קיטאי שחר גלזר
אפרת  חן מרק  מלמד עדי שעיה (בהצטיינות) שני מלכה
ברית  ברקת מתן  גל (בהצטיינות) עדן ספנדי (בהצטיינות) שרון אנה נוי
בת אל  לייבה מתן  דורמבוס עודד כהן תום גולדשטיין
גיל  גולן נאור זנה עומרי גרוס תומר קטרי (בהצטיינות)
גיל  רמון      

תואר שני בקולנוע - הפקה ותיאוריה

אורית צדיקביץ גיא ציון יסמין סימן  (בהצטיינות) מריה לוזובסקי

תואר שני בקולנוע - תיאוריה והפקה

אולגה גולצר      

כלכלה וחשבונאות

אורן ביטון לינוי ניסן עדן טוויל שחר צור
בן גדושר מאיה כדר עמירם לביא תגה גולן
ויאולטה בלינסקי נופר אברהם ענבר בוחניק שנרך תומר זוארץ
זיו אבינועם סיון לוי פולי אורוסוב תמי שמאילוב (בהצטיינות)
לי אמיר עדי קדוש    

כלכלה יישומית וניהול

אופיר שר יהלום הראל נאור פקציארז קורל כהן
אייל צ'רי יעקב ברנס נעמן הלר (בהצטיינות) קים דרעי
אלומה אזולאי יצחק כהני ספיר שקורי רוית גוזל
אמנון דיאי כפיר דאבוש ספיר דהן רפי שליו
אפיק הודיה אבוטבול לירב זוזוט (בהצטיינות) עדי בראל שיזף איתמר דהן
בן לו מונטה לירון פרוינד עדן ליברטי (בהצטיינות) שני בקמן
דוד חולמר מור שטרית עידן מידן שרונה עצמי
דולב גולן מור דייג עינבל חן (בהצטיינות) שרית קריביאן
דור ברנס מירי שמואל עלית קורין תאיר ביטון
דור שליו אהרון מלוינה דנילוב פני אילוז תומר גלולה (בהצטיינות)
דניאל אסקפה מעיין קפהזידר צליל פרץ תניר כהן (בהצטיינות)
ויקה אורמן מתן חכמון (בהצטיינות)    

לוגיסטיקה

אביעד טסטה אנגלינה שור (בהצטיינות) יעקב מרדכי עומר וויסגולד
אבנר חמד אסף אקסלרוד יפית פרטוק עידן גת (בהצטיינות)
אדוה איזיקאל אסף קליין יצחק שמאי עידן הירש
אהוד בטיטו ארז בראשי ישעיהו זנין עינב פסטרנק (בהצטיינות)
אודי חזן (בהצטיינות) ארז עקיבא כדיה חדד ענבר מלכה
אוהד שבו אריק זראד כפיר כהן (בהצטיינות) ענת אלקריאף
אולגה ארואטה ברנובסקי באנצי מרסו לברן ברוך ערן דניאל
אור בנית בת ציון אביטן לריסה זסלבסקי ערן בגאיו
אור צמח גלב ברמן מאור ליבו קובי גילי
אור אהרון בן שימול דולב בלייכפלד מאי עמרם קסניה יאגובקין
אור דוד פרייזלר דליה דרעי מור דמרי רגב פרטוק
אוריין הדר (בהצטיינות) דנה אוחנה מירב דורי בוכריס (בהצטיינות) רווית דהן
אורן סער דנה לוי מירי אזולאי רויטל אמר
אחיקם נעים (בהצטיינות) דני דרייר מרינה אבייב רועי לוי (בהצטיינות)
אייל וסלי דניאל ג'רבי (בהצטיינות) משה יעקובוביץ רועי בן עמי
אילן פיורנטינו דניאל קרופניק מתן ויצמן רז בר
איסק איברגימוב היתם אבן פרג' נדב קול יעקב רחל יוזרי
איציק שמש הראל גורגי נופר אפרת ישראל רענן ברוק
אירית בגימוב ויטלי דובינסקי (בהצטיינות) נטלי עזרא שחר ניבין
איתי עטיה (בהצטיינות) חיים זילברמן נטלי כהן שחר גלמי
אלון יעקבסון חן סיטבון נירית מחפוד שי סטולר
אלי גולדשמידט חננאל פזרקר נתנאל דרעי שלומי ארולקר
אלירן עובד טטיאנה פסחובר נתנאל ארוש שלמה אהרוני
אלירן שועה טל צוק (בהצטיינות) סוזי זיתוני שמעון אלול
אלכס בריטבין יהודה בוארון סינדי אבגי שקד פארן
אלכסנדר יבסייב יוסף פרייליך עדי אמויאל שריי וקנין
אלנה-אלכסנדרה כהן יוספ-אל חלא עדי ברוך תאיר גאנם
אלעד עוז (בהצטיינות) יניב בצלאל (בהצטיינות) עדן יששכר (בהצטיינות) תמיר הראל
אמנון שלומוב (בהצטיינות) יעל גל עדנה זוילי  

לימודים רב-תחומיים / לימודים כלליים

אביה טל גל טל מאגי עדן ברקל פלג בן סימון
אביר אלגלאד גריגורי וולמן מורן כהן צחית דדון
אודל העדער דגנית סדרס אסולין מחמד אבו זאיד צליל דידי
אולינקה קונצ'ק דלאל אבו אלעסל מיכל אפלבאום -פינקו קרולין קדוש (בהצטיינות)
אופיר כהן דנית בסון (בהצטיינות) מיסון אבו רביעה רבאח אל נצאצרה
אור בוטבול הדיל אלעתיקה מלכה פרדה רבקה רווית דימנטשטיין
אוריאן לוגסי הדר בוחבוט מנסור אבו עסא רוית אלקבץ
אורפז דוד הדר אסתר בלייך מעיין ביטון (בהצטיינות) רון אמיליאנר
אושרית ברוך הודא אבו זאיד מרווה ג'בור רוני איפרגן (בהצטיינות)
אחמד אבו עמרה הילה פלדנר (בהצטיינות) מרינה וסליצקי רוני דהן
אלדר עשוש הילה רפאל (בהצטיינות) נוי חקשור רים אלהוזייל
אלה סולימני זאור שמאילוב נועה דקל (בהצטיינות) רינה יליסבנקו (בהצטיינות)
אלירז טל חימנה גתי (בהצטיינות) נטע פרייסלר חג'בי רלי לוגסי
אמין אבו עמרה חלימה אסד ניבאל אבו עאבד רע אמיתי
אמין אבו עמרה חן צדוק ניזאר עמדין רעות וייס
אמיר דרעי (בהצטיינות) חנין אבו חוטי נעמה אלמלאחי רשא עטאונה
אנה צ'רנובלסקי טל סלע נרימאן אבן חמאד שולי זייליק
אסתר פרג'ון טל רבניצקי (בהצטיינות) נתנאלה דהן שי אוהב ציון (בהצטיינות)
אסתר פורת דויטדי טלי בקר סארה ריאטי שיר מיארה
אעתדאל אלהואשלה טליה בורגן סחר אזברגה שירלי אלפסי
אפרת יצחק יאיר-שמעון טובול סטפני טבול (בהצטיינות) שירלי עמר
אריק אבוחצירא יולה סנדר (בהצטיינות) סיגלית מנשה שלהבת אלקיים
אתי אוחיון (בהצטיינות) יסמין אבו קוידר עאדל אלמחדי שמרית דהן (בהצטיינות)
בועז שלום יקי דואק עאטף אבו עגינה שני פרץ
בלה אשורוב ישראל מאור עאידה אלטלאלקה שני פרץ
בן שמלאשוילי (בהצטיינות) כרמית אביטן עבדל רחמאן אלעורגאן שרה ארליכמן שנהב
בר ברכה קמבליס ליאור לוי עדי פרץ וייסוידובסקי (בהצטיינות) תהל אשוש
בת אל דוידוב ליטל אוחיון עדן חזן תמי טוגנדהפט
גיל טויטו לירון חכם עינב מיליצ'נקו תמר טבדידישוילי
גילי סייג לירון אילה נתנאל עמית זנדני  

מדעי המחשב

אוהד יוחאי כהן (בהצטיינות) יובל באינר מירית לסרי עופר שושן
בתחן אלמיהו יונה פרולוב מתן שאטי (בהצטיינות) ערן זילברברג
גל אברהמי יניב ולוטקר נצר משאלי רוזה אברהם
דניאל ברגר לילך היימן סיון כהן רון כהן (בהצטיינות)
חן לוי מיכאל כהן (בהצטיינות) ספיר דדון שניר אלחרר
יאיר שלומי      

מנהל ומדיניות ציבורית

אבבה (ורד) איילו הדס שמואל לימור מזוז (בהצטיינות) עינב שוחט
אבי סבח הדסה חיימוב מדיחה אלכמלאת עינת מטודי
אביב שיבז הדר סופר מוחמד אבו ג'עפר ענת צנטנר
אביבה שמיאייב הילה גרסולקר מור משה פאטמה פרחאת
אברהם חיון וונדימו רדה מיתר כרמי ציפורה שיטרית
אדוה הוניג ויקטוריה לומברט מרקו וקנין (בהצטיינות) קרינה פרידמן
אהוד/חביב חן ויקי יוסיפוב נוב אביטן (בהצטיינות) קשת שרה קטאן
אופיר יפת (בהצטיינות) ורד קלימי נוי אברהם ראובן יוסף הכהן
אוריה לילוף זהירה רפאילוב נועה גבאי רוזה גברילוב
אוריה פנקר חגי סעדון (בהצטיינות) נועה יחיא (בהצטיינות) רויטל גמליאל
אורית לדאני חגית באטה נופר איבגי רחל גלטה
אושרת לסרי חופית מצליח נורית כהן רינה קובשינוב
אושרת קקון (בהצטיינות) חלי סגרון ניסים שלי רינת כהן - מיכאלי
איתי קפ חמדה גבסי ניצן סיאדה רעות אברג'ל
אליהו טסלר חן דמרי נעמה אוקנין רפאל חגאג
אלינה בכשייב טל סיבוני נעמה כהן שגית שוחט
אלמנט לימור מקונן יהודית בר יוסף נתלי חורב שושנה שמוחה
בת אל בן יהודה יוגב  אבי תרשיש נתנאל לנדאו שי און ביטון (בהצטיינות)
גיל אספיס יוליה לוזובסקי נתנאל נבטי שיר לנקרי
דור עפרוני (בהצטיינות) יניב בטיטו סיגל אפריאט שירה וינשטיין-גריפלר (בהצטיינות)
דורית גל יסמין ליברמן סיון חתואל שירלי בן-עדי
דורית ראובן כפיר סויסה סיון קוך שירן לוי שושן
דיקלה אביחסירה לבנת רופמן ספיר אלון שני אביגזר
דנה אטיאס ליאור ארנון (בהצטיינות) ספיר אסטיווקר שרה בלטה (בהצטיינות)
דניאל מרדכי (בהצטיינות) ליאור קולר עדן תורג'מן שרה קרפנקופ (בהצטיינות)
הבטאמו יוסף ליבי מנבדה (בהצטיינות) עדנה דדון שרון מוקמל
הבטם בקי סמעון ליטל בלחסן עודד לוי שרונה ארלט חלווא (בהצטיינות)
הדס בן שלום (בהצטיינות) לילך בן חמו עידו כץ  

תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית

אבי דן (בהצטיינות) אסף מימון יפעת קינן הצטיינות נטלי חנה בלילה
אוגד טל סיטרוק (בהצטיינות) דינה אברהם כרמלה תהלה דמרי עינת אלימלך
אילנית אסיף חמזה ח'טיב מיכל אפריאט קיפאח אלסייד
איריס דוקרקר טובה אהוד נדא מסאעד רותם אוזן (בהצטיינות)
איתי פרידלנדר יהלומה זכות נופר בן משה שרונה אזולאי
אלינור גנות      

משפטים

אביה נעים אליהו מצויינים יעל ספא (בהצטיינות) עדן כהן
אברהם יורקביץ אלעד אביטן יפה יטמנו עידן שטרית
אדיר מזוז אנדריי קיסליוב (בהצטיינות) ירדן ביטון ענבל פוגל
אהובה ביתאן אנר אבילוב ירדן סייג עתידל אבו עאייש
אודליה אלייב ארז לוין לירון כרמי פנינה ג'ן
אוה בובליל בן שמיר מאיה סתיו רומן בוליק (בהצטיינות)
אופיר אפריאט ברק ברד (בהצטיינות) מור עזריאל רון נהרי
אופיר שינר גל דדון (בהצטיינות) מיי אלחג'וג' רוני רינגולד (בהצטיינות)
אור כהן דוד עזרן מיכאלה דימרץ רועי פרקש
אורה צימברג דורון מזרחי מקסים בן חמו רותם שקד
אוריה אסייג דליה ברעם נועה הררי פורטנוב שובל זילביגר
אורן בן חמו דניאל שמאי (בהצטיינות) נועם צבר שיר אוחנה
אושר טלקר (בהצטיינות) הדר אבינועם נטלי בן שושן (בהצטיינות) שיר מזרחי
איגור פרשטנפלד ויקטור אוסטרובסקי נעה מילשטיין שירלי טרי
אייל שניאור חן שנהב נתנאל לוי שני יבין (בהצטיינות)
אילן עמר חני כרמל (בהצטיינות) סיון חכמון שני כהן זדה
איתי טפר טל פרץ עדי אלגרסי תהילה זהבי
איתי מנחם אשכנזי יובל פלג (בהצטיינות) עדי טרבס תום קופר
איתמר שמיר יונתן דובר עדי נירפז תומר גיגי
אלי גורליק יונתן דמרי עדן טביבי  

ניהול המשאב האנושי

אולגה אנאל חנדלי דיאנה איסקוב ליזה פפוש פז ברק
אופיר קמחי (בהצטיינות) דניאל אסייג ליזו יצחק חי צליל פורטל
אוראל אזולאי (בהצטיינות) דניאל מאור (בהצטיינות) ליטל אבחסירה קסם בסון
אורה הורנשטיין דניאלה פרץ ליטל דוסיטרה קרינה רודמן
אורטל זהבי הילה כהן ליטל ירחי קריסטינה קון
אורי וולפסון (בהצטיינות) ורד פרץ מארי שרון (בהצטיינות) רוזי אלפנדרי
איזבל סוליימנוב חופית סימן טוב (בהצטיינות) מור ברקוביץ רון אזולאי
אילנה אמינוב חיים לאיבסקיי מור ממן רונה אבני
אילנה בריסקמן חלי אלעזרי מור שביט (בהצטיינות) רוני גרנות
אינה קרבצוב חן ויסמן מיכל נגר-דדון רוני דמרי
איתי רוקח חן כהן מיראל ביתן (בהצטיינות) רונית אסולין
אלה זילבר טל כהן מעיין זויגי (בהצטיינות) רותי רדאי
אלומית קרסקס טל מזרחי נוה אליעזר יעקב זולדן רותם אברהמי
אלונה אטלס טליה ששון נוי אזולאי (בהצטיינות) רעות נוריאל
אלונה פיבוברוב טניה מסיל נוי אלוש (בהצטיינות) שילת מדינה
אנה ז'אדן יולי יהודית ז'לזני נופר אלקיים שיר ונונו
אנה קונר יזנה (שמחה) דוויט נירה אגמון שירה דוד
אנה רסקין יסמין ברינדר סופיה ישייב שירז לוי
אריק פלהיימר יסמין ורדי עדי בוסקילה שירן כהן
בר אבינועם (בהצטיינות) יעל ואנונו עדן שפושניק שני אלקריף
בתאל רבינוביץ יפית דיין עודד יוסף שני מולאי
גל גדליה ירדן פסו עילי פיטרו שקד אלוני (בהצטיינות)
גלית פרנקס (בהצטיינות) ירין כהן עינב עזורי שרה צורי (בהצטיינות)
דור עטיה כלנית אגרוקר עליסה רזניק תמר אמר
דורון ברקין לי קורנגולד    

ניהול תעשייתי / ניהול ובקרה תעשייתית

אבי יחזקאל גולן ברקן יניב שלו נתן דניאל לנקרי
אביחי דרעי גיא גולן יעקב ארד נתנאל זאנה
אבנר מורן גיא קרומר יצחק חדד סבטה שטולברג
אוקסנה דנילבסקי גל דוידזון יקותיאל מרום ספיר אוזנה (בהצטיינות)
אורון נעם מלכה גל נגר ירון אבוקרט (בהצטיינות) ספיר ספקטור
אורטל נגאוקר גלית חטיבשוילי כוכב עומסי סתיו דדון
אורי בולוויק (בהצטיינות) דוד חובלאשוילי (בהצטיינות) לב פיסלסון עדן לי משעלי (בהצטיינות)
אורן יצחק דור חורי (בהצטיינות) לי איילה גאבר (בהצטיינות) עומר זיאדנה
אושרת פרץ דיאנה סידורנקו ליליס מימון עומר מור
אזביש פרדה דניס קנבסקי לינוי אזולאי עזרא כהן (בהצטיינות)
איתן מימון הדס אלון לירון אבוקרט עידן חממי
איתן ספז הודיה דאדון לירן פלאח עידן מארק
אלונה קושניר וולף זאב בוגט מאור נגר עליזה סימנובסקי פושקש
אלינור שוורץ ולד מלניק מאיר לחקים עמית חיים
אליעזר בן עזרא (בהצטיינות) ולדימיר מוצנקו מוטי כהן (בהצטיינות) עפרי שגב
אלכסנדר דנילבסקי ז'אנה סמיונוב מיכאל טלקר קובי זויגי (בהצטיינות)
אלעד ארץ קדושה זהבית ואקנין מיכאל שלסטוב קטי יהודה
אמיר אייזינגר זוהר פרץ (בהצטיינות) מיכה ביטון קרן אזרד (בהצטיינות)
אנה בלנקי ביילין חיים אלימלך מיכל סגל ראובן נח
אנה פודרז חן אלוני מרינה לטינצב רון גניש
אנטון בלנקי חן חלי בוחבוט מרינה נזרנקו (בהצטיינות) רוסלן אבדוב
אסף כספי חנה אבדי משה גבאי רועי הרשקוביץ
אסף שני טטיאנה קונוננקו משה נוימן רותם אהרון
אסתר יצחק טל דוד ואגנר מתן אלבז רחל גורדון
אסתר מזרחי לדני יאנה זפרני נוי אלון רחלי מור
אפרת גירסון יבגני פולוצקי נועם בוזנק רינת תשובה
אריאל כהן יבגניה דובובסקי נועם בזק שי ג'ורנו
אתי אסי אדרי יהונתן לוין נופר שקל שיר משיח
בן פרנק יוסי לבבי נטלי כדרי שירן חיון
בר טויטו יוסף אסי דיין נטלי שליו (בהצטיינות) שלו רז (בהצטיינות)
בת-אל אידן ימית ורדי (בהצטיינות) ניר דבי שרון נתן
בת-אל בן זקן יניב מיכאלזון ניר פרג'  

בית הספר לעבודה סוציאלית

אביב ידין הדר בודיק מיכל טרבלסי ענבר נאור
אור כדר (בהצטיינות) הדר ושדי מיתר בן ארצי צליל זץ
אורטל ילמה הילה אזולאי מליזה ג'רבי צליל נועה חוזה
אוריין מזר ורד כהן מעיין אלוני (בהצטיינות) קארין יחזקאל
אילנית טסטה זהבה זמט רסקאי מעיין גרינברג רויטל סרבריאני
אלה אטיה (בהצטיינות) זיווה זגייא מעיין וינר רויטל שורץ
אלה נקש רוניס חופית איטח מעיין מנגוני סברון רותם כהן
אליאור אקנין חן מזרחי-בנגייב מעיין ניניו רותם להט
אלינה אציס חנה יצחקי מריאנה קרביץ רז ליבנקופף
אמיר ארונוביץ חני אביטבול מרים מרציאנו (בהצטיינות) רחל דסטה
אסתי וולנסקי טל חבצלת מרים קישינובסקי רננה כהן
בר רוזנטל (בהצטיינות) טל מימון משי מור עזרא רעות כתב
גיל פיש סיטון (בהצטיינות) טל נתן נוי זילברמן שגית אמזלג
גל אליס מלמן שמר יאיר רוזנפלד נועה קרמר (בהצטיינות) שחר ביגלר
גלית אלון חגי יונית קליין נועם אלוק שיר אלבז
גלית מאור יונתן דקל נופר שדדי (בהצטיינות) שיר כץ (בהצטיינות)
גרשון אחיה גנז יעל לבזובסקי ניר שמרץ שיראל ברשטיין
דוריאל רחמים יעל עמיחי נעם אופיר שירה לנדאו
דיינה ג'יסל אקסט יעלה תשובה עומר גורדון (בהצטיינות) שירלי חדידה (בהצטיינות)
דינה ברסון ירדן סופר עינב אסולין שני בונר
דנה אנג'ל ליאת חג'בי עינב ניר שקד אוריאל בר חיים
דנה הקל ליז דהן עמית דגן שקמה כנר
דנה לוי לימז ביטון עמרי גרנק שרי דניאל
דניאל תור (בהצטיינות) מאיה גל ענב שומרוני תם רונן
דנית סטירט מור נוח (בהצטיינות) ענבר כרמלי תמר גדסי (בהצטיינות)
הדר אברהם מיטל דוד    

שיווק טכנולוגי

אביאל פרטיאלי דור אטיה מזי מויאל עידן מנדל
אולגה קלדניצקי דניאלה רוזנפלד משי חיון ענבל אבני
אור אלופי דריה שני קרייף נדב ארן פבל יודקביץ'
אלינור ממן ורוניקה שמקוב נוי יששכר (בהצטיינות) ציון כהן
אלכסנדרה לומונוסוב חזי יחזקאל נועה וינוגרד (בהצטיינות) רוסטיסלב גינדין (בהצטיינות)
אסרש ימרה יהד פדלון נופר חידריאן רעות ברש
אסתר חזן יונתן ניסני נטשה חודורסקי (בהצטיינות) רעות תמיר
גד אפרתי יקיר סויסה נמרוד צוקר שירה לוי (בהצטיינות)
גיא חזן ירדן סגל נעמי דרגון שלמה נתן (תום) עמוס
גל אילן לימור שירין נצר צדוק (בהצטיינות) שמעון אביטן
גל חדד מורן סלע עידו בכר תם בר אמר
גל מיכל מוסקוביץ      

תקשורת / תקשורת, יצירה וביקורת

אביה בר הגר גבאי (בהצטיינות) ליליה קרסילשציקוב ענבל פורת
אבירן נאור הדר קמינסקי לינה גבעוני ענבר גרינמן
אדוה גבאי הדר שמעיה (בהצטיינות) לירון אוחיון עתליה פרץ
אוהד יפרח הודיה ציוני מאור חראזי פז גואטה
אופיר הרשקוביץ (בהצטיינות) הראל קאפח מאור שליו פרח נעים (בהצטיינות)
אור הראל זויה לייפמן מאי כץ צליל דיבקר
אור מינץ חגית אלבז (בהצטיינות) מאיה נוריאל (בהצטיינות) צליל חיקי
אור שמשון חופית כהן מור ויסוקר קירה בוגטוב
אורי נהרי חן אלבז מיתר דהן קרין שגיא
איליה דוד מולדר (בהצטיינות) חן יחיה מרווה שטרן ראובן בן לולו
איתי עמר (בהצטיינות) חן יעקב (בהצטיינות) מתן יהושע רביד ביטון
אלון משה חן קריספל מתן אל אליהוא רבקה וונדם
אלכס ריבקין חן תבל נדב לאוב רוית קריטי (בהצטיינות)
אלעד לוי טטיאנה גיצ'יק נועה לבוב רון בוסתן
אנטון ליטביננקו טל סיגרון נועם דקל רועי חמאוי
אסטר שטרית (בהצטיינות) טל צעידי נופר בן מתתיהו רותם בדש
ברק ברל גולדנברג טלי שליו נורית רייזין רן בוקובזה
בת אל פנקר טליה יפרח נטע כהן רעות רייר
ג'ני מורב יואב סימון נטע סלומון שחר אלון
גבע קינן יונדב גרוסמן (בהצטיינות) ניר רשד שיר אסולין
גבריאלה סימוניאן ים בן צבי נעם ברזני שיר יפת
גיל ויסמן יסמין רמון נתנאלה הופמן שיר חייה אוחנה
גילי שילה (בהצטיינות) יעל מכבי סופה צ'רפנוב שירן איסק
גילת אדלר ירון ביג'יו סיוון גרשון שלומי מוס
גל אלחרר ירון חי מנשה ספיר שרעבי שלומי עמר
גלעד ילון (בהצטיינות) כרמית חוגג מולכו עדי נתנזון שני לביא (בהצטיינות)
גנית אדרי כרמל דהדי עומרי אבין שני מוסאי
דור זקן לותם כהן עידו כהן שני שדמה (בהצטיינות)
דוראל בלילטי ליאור לוי עינב ידיד שני שוע
דנה גורן ליאור מנור (בהצטיינות) עמית אנגל שרה ייפרמוב
דנה גרבויס (בהצטיינות) לידור דיין עמרי אורן תובל בר יוחאי
דנה טמניק (בהצטיינות) לידור לוגסי עמרי דויטש תום שלם (בהצטיינות)

תרבות - יצירה והפקה

אביב פז דב טרכטמן לוטם קליין עדי דיין
אורטל חן גורן דניאל לואיס לוינסון ליאת כרמונה צופית (חנה) אדרי
אורי רונן ויקטוריה שבילוב (בהצטיינות) ליפז דנינו (בהצטיינות) צליל סעדון
אייל עופר זהר מזרחי מור ספיר רועי אילני
אלעד לנדאו חן בריגה מורן ג'פר רותם סויסה
אמיר אלקיים טל ארז (בהצטיינות) מרים ישראלי רעות סנדרוסי
אסף סבג טל סיני נטע פוזין (בהצטיינות) שולמית אהרוני
בן פקציארז טלי קוסטיצקי נעמה אלמקייס שיר לי
גל כורם טליה לפיד סופה קלר פרץ בן גל שני מילגיר
גלית אבוחצירה יגאל קמה ספיר בן הרוש שני קריקסמן (בהצטיינות)
גפן אוליאל ירדן חליבה עדי דבוש שני שוער