בוגרי תשע"ו

הצטיינות יתרה

אלון יודקובסקי אמנויות הקול והמסך אוריאן אדר ניהול המשאב האנושי
עידן בן טובים אמנויות הקול והמסך ליז אזולאי ניהול המשאב האנושי
אבי עמר לוגיסטיקה שחר קיבן ניהול המשאב האנושי
אביב ויצמן לוגיסטיקה אורטל עטר ניהול ובקרה תעשייתית
אלכס שטיינמן לוגיסטיקה נדב בן דרור ניהול ובקרה תעשייתית
לילך זייגר לוגיסטיקה קורל ברוך ניהול ובקרה תעשייתית
איילת הרמתי מזרחי לימודים רב תחומיים רחל הראל ניהול ובקרה תעשייתית
ג'לאל אלטורי לימודים רב תחומיים מור אזרזר עבודה סוציאלית
מאיה גולן לימודים רב תחומיים נתנאל ביטון עבודה סוציאלית
תם פאול לימודים רב תחומיים עתליה דיין עבודה סוציאלית
מאור חממי מדעי המחשב ליאת גרבי שיווק טכנולוגי
איריס מדהלה אבנרי מנהל ומדיניות צבורית גל פרייליך תקשורת,יצירה וביקורת
אלי דנינו מנהל ומדיניות צבורית משה חורש תקשורת,יצירה וביקורת
דוד בן חמו מנהל ומדיניות צבורית עומר קונפינו תקשורת,יצירה וביקורת
יובל צור מנהל ומדיניות צבורית שקד רענן תקשורת,יצירה וביקורת
עפרה יצחק חי מנהל ומדיניות צבורית שרון רובינשטיין תקשורת,יצירה וביקורת
רינת קלדרון מנהל ומדיניות צבורית איילת בראל תרבות-  יצירה והפקה
איתן כהן משפטים סלין איזבורניצקי תרבות - יצירה והפקה
עידו דוד פרץ משפטים שרון קנטור תרבות - יצירה והפקה
רן דוד מנשה משפטים    

אמנויות הקול והמסך / אמנות הקולנוע והטלוויזיה

אבירן בוקובזה הילה אמיר מיכל חג'ג' עידו דותן (בהצטיינות)
אביתר כהן טל דרורי מירי דוחיקיאן עמנואל שכטר(בהצטיינות)
אוהד דדון יאנה לרנר מעיין קרטה שורץ(בהצטיינות) עמרי נג'אד
אור קרני יבגני אורצקי משה יוחננוב צליל זיסו
אייל אביב יוגב סגל משה סילבר(בהצטיינות) קרן מסלנסקי
אלה בשן יונתן ארליך נועה ברוך שחר ניסנזון
אלכסנדר פרדקין יעל ביבלניק נועה גרינר שחר עוז
אלעד כהן יעל ליבוביץ ניצן פרבשטיין(בהצטיינות) שי אליאב
גיא רוגינסקי יעל הלנה חן ניר דבורצין שי בן שלום (בהצטיינות)
גילי נוי (בהצטיינות) יקיר הר זהב נתנאלה עברון שי שוחמי
גל זוהר ירדן קולר סיון בר-און שלומי סופר
דוד מימוני ליאור גלילי סתיו נוסרי תום מדר
דולי דרורי (בהצטיינות) ליאנה מימרן אוסדון עדי גרינברג-אלון(בהצטיינות) תום סרוגו
דור קשלס לימור בנאסולי עדי הראל  
דור שלוסברג מחמד אבו שארב עומר תירם  

תואר שני בקולנוע - הפקה ותאוריה

אושרת שטרן אילת מנסיני גל נעים יונה לשד רובינשטיין (בהצטיינות)

כלכלה וחשבונאות

אביתר דוד דניאל גמליאל נתנאל חורי תום שרעבי
אורון משה הילה אבן (בהצטיינות) נתנאל רחמני  
בתאל דהן (בהצטיינות) יוגב ברביבי ספיר חן אדרי  
גלית בוטבול נופר אטיאס ענבר הלפרין  

כלכלה יישומית וניהול

אביב טרבלסי הילה וקנין מיכל שלום (בהצטיינות) עינב מיארה
אור זפרני חן אילוז מיתר רוזנבאום (בהצטיינות) עינת בוטבול
אוריה דהן חן נקש מלי שומונוב רחל ציונה חדד
אלונה ברדיצ'בסקי (בהצטיינות) יבגני אמינוב משה דוד שי רחל אורי
אנדריי חנוכייב יניב בן אהרון נדב סטמקר שני אביעוז
אסתר אטדגי יניר ארוס נוי פרץ (בהצטיינות) שני דנינו
ארתור גרינברג יעקב זילברמן נועם קנר שניר יעקב
גל ביטון ליעד הודיה רוט נטלי ירמיהו (בהצטיינות) שרית צריקר
גל הלחמי מאיה גולדפרב נתנאל אסבג  
דוד לוי מור בוחניק מעוז (בהצטיינות) סימונה לוי  
דמיטרי גרומנקו מור זוילי (בהצטיינות) עדיה פיש  

לוגיסטיקה

אבי אסולין גנאדי בלפור ישי אבוטבול ענר לכיש
אבי בן חיים דן גרוסמן לביא היזמי פיטר מיכלצ'נקו
אביחי חן דני מויאל ליאור עדן פנחס וולף
אדר טייב דניאל שמיס ליעד קלבו פקדו הנוק
אהרון מור הילה דנן לירון אוענונו קובי מלכה
אור שפירא הילה מועלם מוטי גולה קובי פילוסוף (בהצטיינות)
אילנה וובנך (בהצטיינות) ויקטוריה קמינר (בהצטיינות) מקסים אורונבייב (בהצטיינות) רודריגו רוסטסקי
איתי שירווי ולדימיר רויזמן מרדכי כהן רון בן אלי
איתן ברודר ורוניקה פרץ (בהצטיינות) מתן בן יהודה רוני ליס (בהצטיינות)
אלון מלכי (בהצטיינות) זוהר אבודרהם נוי סוזי סיבה רועי הבא
אלי טורן חיים לוי ניצן בן ארי רותם אלגבסי (בהצטיינות)
אלי כהן חרות מוליק (בהצטיינות) נרט שבסו רותם בנישטי
אליה ביטון טל יוסף סבג סבטלנה קרסנופולסקי רחמים גואטה
אליעזר אמיתי יאיר שקד סהר וינדמן רעות סהר
אלכסנדר קפנגאוז (בהצטיינות) יבגני זאייצב סופיה רעות שבתאי מיכלשוילי
אסף כהן יהונתן נתניה (בהצטיינות) ספיר הירמן שגיב קולין דרור
אסף צ'אוסקי (בהצטיינות) יהונתן ריבן ספיר חן שי גכלר
אסתי טל יהלום כהן סתיו גרשמן שי יאיר
אסתר מסס יוליה גוזלן עדי בן משה שלום אסוס
ארתור ניזובצוב יורי גייסטר עדי לוי שלומי בן אבו
אתי ברוך יניב נימני עוז (עזרא) נחום שמעון ניב ביטון
בנימין מלקו יסמין עופר ענאקי עזרא משה שני בן חמו
בת אל אזולאי יעקב ג'קסון עידו יוסף שני כנפו
גאי מלכה יפה יצחקי עידן סיבוני תמר מישרים (בהצטיינות)
גבי גבאי יצחק דהן (בהצטיינות) עירן גדאסי  
גיל בולגריו ירון סיני (בהצטיינות) עמי ציטמן  

לימודים רב תחומיים / לימודים כלליים

שות התואר דיאב  עאיש מיכאל  איילי עינת  אבו גוידר
אדוה  תורג'מן דימיטרי  ויינשטיין מיכל  חרדים עליא  נמירי
אוסאמה  עג'מי דמיטרי  עמנואל מיכל  רון  (בהצטיינות) עמית  טואשי
אורן  כהן  (בהצטיינות) דנה ביטון מרים  אל אסד עמנואל  בוריה
אורנית  בוסקילה  (בהצטיינות) דניאל אוחנה  (בהצטיינות) מרינה  דידוק קרין  פחימה
אורנית  עמר הדיל  אלעטאונה מתאל  סולב קרן  שולמן
אחלס  אלסייד הילה  מנחם  (בהצטיינות) נאדין  איבגי רביד  סבח  (בהצטיינות)
איאת  מכאוי וופא  אלעתאיקה נדז'דה  איזרייב רג'א  אלעוברה
אימאן  אבו ג'אמע ז'אן  ברוכי נואל  אבוכף רונית  הרגס
אימאן  אבו גבר זוהר  דדוש  (בהצטיינות) נופר  זילבר רחמה  אבו עאבד
אירנה  זלטין  (בהצטיינות) חלימה  אבו פריח נור  אבו גודר רינה  אלעטונה
אלה  טרייטל בקר  (בהצטיינות) חן  שטורק נילי  ידידייב רנייה  אבו זאיד
אלכסנדרה  רומנוב טאבה  אלסייד נסרין  אלקירנאוי רנין  אלהוזייל
אמאל  אבו גאמע  (בהצטיינות) טל  ברק נעמה  מלכה רעות  אזולאי
אמינה  אבו גבר טל  גלדור (וידר)  (בהצטיינות) סאלם  אטרש שורוק  אבו געפר
אמיר  ארגמן טליה  אלפסי סברין  זיאדנה שושנה  סיבו
אמל  מסאבחה יסמין  נבארי סברין  חואגרה שיר  צ'קוב
אנואר  אבו עסא יעקב  בן יעקב סג'וד  אבו כף שמוליק  דמרי
אנואר  אלדיז לואיז ליז  אלוש  (בהצטיינות) סהר  נאור שמחה  ארבל
אסלאם  אבו עאבד ליאור  סוסנה סיהאם  אבו חמיד שמעון  אלקבץ
אסמא  אלריאטי ליאן  שגרמן סלאמה  אבו עיאדה שמעון  מלכה
אסרא  אבו האני לירות  גאליס  (בהצטיינות) סלימאן  אלהושאלה שני  אמויאל
באסם  הוזייל לירז  אמסלם סמאח  אלקרינאוי שני  בוזגלו
בוטיאנה  אלאסד מוניר  אבו-רביעה ספא  אלחמדאת שני  דמרי  (בהצטיינות)
בושרה  אבו-רקייק מונירה  אבו בדר עביר  אבו-סריחאן תאמר  אבו ראשד
בשיר  אבו צבייח מוסא  אצליח עדי  בן דוד תחריר  אלנצאצרה  (בהצטיינות)
דוד  אמאר מור  אסולין עדן  אליעד  (בהצטיינות) תמאם  אבו עמרה

מדעי המחשב

אורן פרונר יקיר ציוני נופר מנטקה סטס רודביצקי
אלחי ראופר (בהצטיינות) לאון קוגן ניר רוזנברג רוזאנה איברגימוב
אמיר צדוק מאיר ישראל יפרח נמרוד אברמוביץ שי אליהו
חיים לביא מור אלגריסי סהר כהן שלמה בן דוד
יהודה מנחם מעיין מרסל גואטה סופיה פוגל (בהצטיינות) תום כתר
יורי בינשטוק (בהצטיינות)      

מנהל ומדיניות ציבורית / מדיניות ומנהל ציבורי

אביבית חזן גלי אלפסי יעקב אלחדד סער ברקאי
אביה יפרח גלית נידם (בהצטיינות) יערה שלומוביץ עדי שפיגל-צעידי
אביה כודאדאדי דביר קלי (בהצטיינות) ירון פיש עדיאל רוש
אביה כלילי דוד מור יוסף כרמית לוי בן אדיבה עדן כהן
אבישג אביטן דורין אוזנה ליאנה חיימוב עומר אבישי מולאי
אברהם בן ברוך דורין מלול ליאת בן-אבו ענבל בן ציון
אברהם ויצמן דורית שכטמן (בהצטיינות) ליהי אמזלג ענת אבלסון
אדווה פורטל כהן דנה דיין (בהצטיינות) ליחן עטיה ענת קניידל
אהוד רז דניאל גדייב (בהצטיינות) לילך גדקר ((בהצטיינות) פורנוס קסה
אור ויטל דניאלה לוי ליפז אביטן - אבגי צפורה צפרירי - זפרני
אורגל אלמיו דקלה אייל לירון כהן - עובדיה (בהצטיינות) קארן חלפון
אורה סבטלנה אברמוב הילה חסקל מאור גולגוליאן קורל פרקר
אורלי אוחיון הילה ניסן מאיה זרבלייב קרינה ארונוב
אורנית קוסשוילי (בהצטיינות) ויקטוריה אוסדצ'י מורן מלכה קרן כהן-כחלון
אושרית ישראל (בהצטיינות) זלטה ברשטין מורן רובין ויטוריאן קרן סלם (בהצטיינות)
איבט שלי חיים זכות מיקה בסין רויטל אליאס
אילן בוסקילה חן ביטון מירב אסייג רוית רייטר גואטה (בהצטיינות)
אינסה קנדוב חן ניסנבאום מירית אטיאס רוני חייט
אלמוג דובדבני (בהצטיינות)) חן סוסנובסקי מריאן סעדה (בהצטיינות) רוני חיים חייהיב
אמין אלקרינאוי חן אור טורג'מן מריה חמיאס רועי מרסיאנו
אנטלאם טסמה חנה בריגע זרזסינסקי מרינה בולשקוב רותם חג'בי
אסתר אכר חנית יוספי מרק מרקוס (בהצטיינות) רחל דמרי
ארז משאלה טוני ששון מתוקו אלמו רחלי נגר
אשגרה מנשה טל גיל נועה פרץ ריימונד ממרם מייזליץ
אשר רז (בהצטיינות) טל נחום נופר ביטון (בהצטיינות) רן סבג
אשר שגאלוב טל סופיר נטלי פוגודין רפי חליו
ביאטה יפרח יאיר שגב ניצה ניסן שי אוחיון
בת שבע איזילוב יהודה סימון ניצה נקן (בהצטיינות) שילת חביב
גדית רובינשטיין יוני פרץ ניצן רוזן שירן אלון (בהצטיינות)
גון צורי יוסי רובין (בהצטיינות) נמרוד ברדה שני אלון
גיא אביגדור ימית בן-משה נעמי קוך שפיק סהיבן
גיא ואזנה יניב בן חגי לוי נתנאל עודד חקמון שרית הודיה פרץ
גל בוסקילה יעל גיגי סימה עמידן תהילה ביסמוט

משפטים

אבישי רז הגר שחורי לי בן לולו נתנאל אביטל (בהצטיינות)
אברהם אמור הדס עמר לי דגני סיגל אלקבץ
אוקסנה אנטיפין ויטלי קלינין לי מסלטי סיגל עזתי
אור אוזן (בהצטיינות) חגית שגב ליאור חליבה (בהצטיינות) ספיר חן
אור כהן שלי חנן זגורי ליטל אסרף עומר שמע (בהצטיינות)
אור רטבי טל חיון מאי חסון פוך (בהצטיינות) עמר פרייס (בהצטיינות)
אוראל פלד טל חיל (בהצטיינות) מוסעב נעאמנה ערן וייס (בהצטיינות)
אלי זבולון טל משה מור חן צליל דהן
אלי מויאל טל שרה כהן מורן בניטה רוזי דוידיאן
אמיר תלמי יהונתן אבדר מיטל ארבל רון להב היימן
גד אגרון יהונתן קריא משה שושן רון מילה גרינבלט
גיל קליימן יוליה ג'נבקוב משה אורי מוסטוסלבסקי רוסטיסלב מיגה (בהצטיינות)
גל עובדיה יוליה פולונסקי נועה כהנא רועי ששון
גליה לה גנק יוני שקד נופר סולימאני רעות כהן
גלעד שפיטלר יונתן גויכמן נטע אשל (בהצטיינות) שחר שושן
דוד לוי יוסי דהן נטע בן יצחק (בהצטיינות) שניר אריאל בר זוהר (בהצטיינות)
דיקלה יהב יוסי פדידה נעמה אזולאי שרית קדירבקוב
דמיטרי נודלמן יעל ברוך ברקוביץ נעמה פופליקר תהילה טמיר
דניאל מור יפים דוידוב נתי זיתון תום נקש
דניאל רופא ירדן חגבי    

ניהול המשאב האנושי

אביב חייט (בהצטיינות) דנית בן עמי (בהצטיינות) לינור חזיזה עדן לוי (בהצטיינות)
אדוה חמאוי דראל לייבוביץ מאיה מזרחי עדן ממן
אוקסנה אלפייב הדס זנא מור מלכה עידן פלד
אור אילוז (בהצטיינות) הדר אבוטבול מורן תורג'מן עינב עטר
אורה פיסחוב הדר מעוז מיכאל מושייב צליל דדון
אורטל בן הרוש הדר שושן מיכל אלוש רביד דהרי
אורטל ששונקר הילה אביב (בהצטיינות) מיכל גולדשטיין רבקה אנגדה
אילנית פרגמנשיק הילה דניאל מלי קלימיאן רויטל וקנין
אירנה גרין ורוניקה בוז'נסקי מלני מיקוליצקי רומינה אבוטבול
אליזבט רחל טפליצקי ורוניקה סוריקוב משי בצר רומינה ואנסה לוינסקי
אליענה שרתוק זיו אנגל נהורה עזרה רפאל קוינט
אנה פיימן חן בן דוד נטלי שחר (בהצטיינות) שי איגר (בהצטיינות)
אסמא אבו גויעד טל זוהר ניצן פרדס (בהצטיינות) שי ברלב
בר אלבז (בהצטיינות) טלי גלבוע ניר וקסמן שיר בניטה
בר לוי (בהצטיינות) יוליה סטבצ'יוק נתלי פרץ שיר סאקס
בתאל דהן ילנה פיינברג סיון ארזי (בהצטיינות) שירה ברושי
בתאל תמנה ילנה קלוצ'קוב ספיר אוחיון שירן קאבר
גל מאירי יניב וולף ספיר עמר (בהצטיינות) שני אצילי (בהצטיינות)
דלית חניה יסמין דמרי סתו כהן שני דהן
דנה עטיה יעל שוורצמן עדי סולמני שני יפרח
דניאלה ווסקובויניק לי שלמה עדי צמח  

ניהול ובקרה תעשייתית

אביב זלוביץ גילעד וקס ליאור זומרפלד ניקולאי מינדרו
אביגיל ירחי גלית כהן לידור אבקסיס סברין אלסייד
אבירם קיקוס דוברת שטרית ליטל אזרק ספיר יהודה (בהצטיינות)
אביתר טביב (בהצטיינות) דוד מרטינז ליטל מזרחי עדי פרץ
אולסיה אברמוב דורון איזגלוב (בהצטיינות) מאור חניה (בהצטיינות) עדן אברהם
אור אסולין דנה עזר מאיר אוליביירה עדנה חג'ג'
אור ונונו דני כץ מור בן שימול עומר נקש
אורי תשבי (בהצטיינות) דניאל כהן מור רומי כהן עינת ברגמן
אורית הררי דניאל שפירא (בהצטיינות) מיכאל ביטון עמיחי שחם
אורית עמר הגר פרץ מיכאל סטרץ ענת נגאוקר
אורנית שלי הדר דהרי מיכל גולדשטיין (בהצטיינות) ערן בן שושן
אייל זיני (בהצטיינות)   מישל שמיאן פורת אדרי
אינה אקסלרוד ודים בליה מכלוף שחף בוסקילה צביקה בלומשטיין
אינה קרל ויקטוריה וסילייב מלוינה יוחננוב קרן אלמקיס (בהצטיינות)
אירית רפאלוב ולרי מרדכי (בהצטיינות) מלי רפאל (בהצטיינות) קרן אור איבגי
איתי ממן חן עימבר (בהצטיינות) מעיין עטיה רועי בן בסט
איתמר בזר חן פרץ מרים לקיאו רמינה נדירשין
אלכס צודיקוב חן ריכט (בהצטיינות) מרים (מירי) פרץ שגית לוצאטו
אלעד כהן יאיר ערוסי משה אברג'ל שחר צור
אמין גוסיינוב יבגניה גליק מתן שהם שי אביטבול
אמיר הרשקו ברדה יובל פלאוט נדב חביבי שי בר און
אמיר משעלי יוליה בוריק נדז'דה שימונוב נואל (בהצטיינות) שירן אברהם
אנה שניידר קרדש יניב כהן נועה אלקיים שלומי שהרבני
אנטולי לוין יעקב קובי נחום נופר אברג'יל שמעון אלימלך
אנסטסיה גולדין יפעת טוילי נופר כהן שנהב אלקיים
אנסטסיה מוקין יקיר ישראל פרג'ון נופר לוק שנהב זגורי
אריאל דניאל ירדן סביר נטלה מרשליק שרון יעקובר
בנימין פלטי כפיר אסקפה נטע לי דניאלי (בהצטיינות) תומר לוי
גיא שחר (בהצטיינות) לודמילה דוידוב ניקולאי אלימוב תמיר אלמקייס

עבודה סוציאלית

אבטם עדנה בריה הילה שניאור מיכל אריאל פלורנסיה ברינר
אור אגמי זיו שרוני מיקול אשכנזי (בהצטיינות) צפורה רות אלישבע עייאש
אור ביננפלד (בהצטיינות) חגי שידלובי מעיין גרבר צפריר עין גדי
אורית סלצר חלי אטיאס מרב זבולון (הנצטיינות) קרן פופוביץ (בהצטיינות)
אורית פודלובסקי חן גינוסר מרגריטה גורובסקי רוני גאלי
אושר פל טלי וורמן מרים אליהו רוקסנה זובקו
אושרה אסולין יהודה אלעזר אלול מתן כץ רותם זיו
אושרית יוחנן סולומון יעל ליאור נהלה אלעביד רותם עזר
אילת פרץ יקיר כהן נור וינברג חנין רינת בובליל אלאל
אלי אלמעלם (בהצטיינות) ירדן בן עמי נעמה יעלון רעות אלגוזי
אליענה סטהיל כרמית שרם נעמה שלום (בהצטיינות) שי לינדמן (בהצטיינות)
אלעד אבלגון לי יונה סיון עיאש שילה פנייר (בהצטיינות)
אמיר אלרום לי מגרם פינקלשטיין ספיר אלחרר שיר בכשי
אנסטסיה גרטקובסקי ליאור כץ סתיו בן זאב שירן בטיטו
ברית אופיר ליאן יאנה יושבייב (בהצטיינות) עדן ליברטי שירן נהון
דניאל כהן מאור הומינר עינב דגורקר תהילה דיאור
הדר קריספין (בהצטיינות) מאיה מאיר עינבל עמיאל תמר טצושוילי
הודיה סויסה מור אופנהיימר ענת זיסמן תמר לוק (בהצטיינות)
הילה מלקר מיא ננאדי ערן זיו תמר קמרט

שיווק טכנולוגי

איתי קטלן (בהצטיינות) דייב קול מיכל סיסו עינבר בקר
אלה רויטמן דלית גרבי מישה יונתן קוגן (בהצטיינות) עמית גור
אלעד דנין דמיטרי אליפנוב מרט שניידר ענת לירנר עטיה
אנדריי סוחונוס דניאל רייזר נדיה ברש פז דניאלי
אנה חייפץ (בהצטיינות) הודיה ניסני (בהצטיינות) נופר קוקבנקר צביקה גל
אנה עטיה טל אלון ניקולאי רודיק רועי יהודאי (בהצטיינות)
אניס אבו אלחסן טל לוי ניר מנצור רז חסון
ארקדי פליידרמן מורן זיו ניר שאול רע קרקובר
דור גבאי מורן שמש (בהצטיינות) עדי מדר תומר סיגרון

תקשורת, יצירה וביקורת

אביגל רבינוביץ דניאל אליהו ליטל קטן עדן אוחנה (בהצטיינות)
אביגל הילה ריבקין דניאל בן איון לין אבני עדן אריאלי
אביה אהרוני (בהצטיינות) דניאל כהן ליעד בן צור עדן פרדה
אביחיל קלוש דנית טולדנו לירון כהן עדן תמיר (בהצטיינות)
אביעד מוסרי (בהצטיינות) דרור פלד לירון מלר ענבר שירן
אביתר ברקן הודיה עסיס לירון שדה פולינה סולוניקוב
אוהד ויזמן הילה מזרחי לירן כץ פלג אלוני
אונדינה סימונה איזנברג ורד פוליאק מאג'דה אבו קוידר פלורית זכאי (בהצטיינות)
אופיר ברעם זוהר פליישר מור שם טוב (בהצטיינות) צביקה ברקאי
אוריה יחזקאל חלי בוחבוט מורן חמדי ציפורה דנינו
אורפז תורגמן חן קפר מיטל כהן קרן ישראלי
אייל גטו חן שטרן מיכל שניצר רגינה מלשקו
אילן שבשקייביץ טל ארבלי (בהצטיינות) מירב טל רון אטיה (בהצטיינות)
אימבר כהן (בהצטיינות) טל רוזנר מיתר טובל רון טורס
איתי גרוס טלי פיטוסי (בהצטיינות) מלני פסל רון צדיקוב
איתן בקר טליה סידי מעיין קמחי רועי יצחק
אלה ביאר יהב ארז (בהצטיינות) מעין מרום רועי סלע
אלונה קדם (בהצטיינות) יואל בוכריס מרים בן עטר רחלי זטלאוי
אלונה רבינוביץ' יובל ישראל טסלר מרינה ביידין רן רביד
אלינור שטרול יונתן רייזנר מתן בנימין רעות אחדות
אלמוג ריבק יעל טלמור נגה ויזר רעות גבאי (בהצטיינות)
אמיר פלאום ירדן אמר נוי מזרחי שי ברזל
בת אל כהן ירדן לאור נטע רביבו שיר חי
בתאל דבח ירדן קפלן ניב סליטר שירלי פלומבו
ג'סיקה רויזמן ירדנה פרט ביטון ניצן רביב שירן רוגד (בהצטיינות)
גל לאו ירון בן זקן שרביט נעה ברנע שמואל בן סימון
גל מלכה כלנית אהרוני גירשטל נריה עמר שני סלומון
דוד קוברסקי לאוניד נאיסטטר נרקיס פרידלנסקי שרית וקרט
דודו בן דוד לורן ז'נו סבינה קלימולין תמי ממיסטבלוב (בהצטיינות)
דור סטרול ליאור שטרן עדי צור (בהצטיינות) תמר כהן
דנה בן שימול (בהצטיינות) ליאורה זלצברג עדי שפירא(בהצטיינות)  

תרבות - יצירה והפקה

אבנר עוז דניאל אואקנין (בהצטיינות) לאורה חנוכייב עליזה געתון
אדר שושני (בהצטיינות) דניאלה גלזר (בהצטיינות) לונה אילנית אזרואל צח גרטנר
אורלי עדני דקלה אברהמי ליגל בן סלמון רז זוארץ
אורנית אברמוביץ׳ הדס גולדמן ליטל בן שושן רעות אונטריכט
אחינועם לוי הדר אברהם לירון פור רקפת חג'בי
אחלמה פרץ הדר כהן מוניק שוורץ שחר חורשיד יהודאי לוקר
אילאיל לניאדו הלן בוטנסקי (בהצטיינות) מיה בראון שירי ואינטרובה (בהצטיינות)
איריס ברוקס ורד כהן מיכאל גל שירן וייצמן
אלון חמוד חן חזיזה מירב זיגלמן שלומית שלו (בהצטיינות)
אלונה ויינסטוק חן טהר מירי גביש שלי מרמלשטיין
אנטון רחמילביץ' טל בן חיים מתן גידה שלמה טולדו (בהצטיינות)
בצלאל דהן (בהצטיינות) יובל דולב (בהצטיינות) נאוה שמעוני שני בן דוד
בר גור יובל ויזל ניב מטוס שני כהן
בת- אל שגב יוסף חכם אברהם עופרה מלכה שפרה כהן
גיל קלימי יסמין רפאל עופרי בר ורשביאק (בהצטיינות) שרון בן יאיש
גילי דודיקמן יפעת בירון עידן אבוטבול תבור מדמוני
דליה אוסדון יצחק אשכנזי עידן יצחק תו בצלאל חבס (בהצטיינות)
דנה פרץ תורג'מן ירמי פינקוס עירית פרנק תקווה שלי גרובר