קורסים, סדנאות, ימי עיון והשתלמויות
לפיתוח והכשרה מקצועית של עובדים ומנהלים בארגונים ובמוסדות

מכללת ספיר שמה לעצמה למטרה לחבר בין תוכן אקדמי תיאורטי לבין חדשנות מעשית בתעסוקה. כל זאת, על מנת להתאים את היכולת המקצועית של העובד לצרכי הארגון או המוסד, ולבנות בהתאם לצרכים המשותפים את פיתרון ההדרכה / ההכשרה המושלם.
הקורסים השונים מתקיימים בתוך הקמפוס האקדמי של מכללת ספיר ובשיתופה. מכללת ספיר ידועה בתחומי הליבה הייחודיים שלה: משפטים, כלכלה וחשבונאות, כלכלה יישומית וניהול, לוגיסטיקה, מדעי המחשב, ניהול תעשייתי, שווק טכנולוגי, ניהול משאב האנושי, מנהל ומדניות ציבורית ותקשורת. המרצים בקורסים להכשרות נבחרים מהמחלקות האקדמיות השונות ומעניקים חווית לימוד איכותית, לצד ידע עדכני.

מבין התחומים והקורסים, שנערכו בעבר על ידי היחידה להכשרה מקצועית בספיר
נאמני בטיחות, בקרת איכות, הבטחת איכות, מנהלי עבודה בתעשייה, מיומנות הניהול, עברית, אנגלית טכנית, ניהול מחסן ממוחשב, יישומי מחשב, Excell, חשמלאי מסווג, ארגונומיה, עזרה ראשונה, איכות סביבה, MS Project ועוד.

בנוסף לקורסים, המתבצעים באופן מרוכז בארגון או במכללת ספיר, אנו מציעים לכם לשלוח את עובדיכם להכשרה מקצועית גם באופן פרטני, בקורסים המתקיימים במרכז ללימודי חוץ במכללה.

לרשימת הקורסים לשנת הלימודים תשע"ח- תשע"ט

שמחים להיות גוף אקדמי, המשפיע ותורם לפיתוח ההון האנושי במוסדות ובארגונים, לטובת קידום, צמיחה, פיתוח והעצמה של העובדים והארגון.
בברכת שנת עשייה מוצלחת ומהנה לכולנו!

ליצירת קשר

ראשת היחידה, גב' אביב חייט
avivh@sapir.ac.il
077-9802340

להרשמה
infost@sapir.ac.il
077-9802341/351
פקס: 077-9802343