לוח מודעות

שינויים בהסדרי הכניסה שער תקשורת

לידיעתכם,

החל מיום 1.8.2018 הכניסה בשער תקשורת תתבצע דרך קרוסלה מבוקרת.

כניסה רגלית דרך הקרוסלה תתאפשר לבעלי כרטיס סטודנט / כרטיס מרצה / כרטיס עובד.

בכל בעיה בכניסה ניתן לפנות לעזרה למוקד הביטחון דרך האינטרקום.

 

שעות פתיחה:

בימים א'-ה': 23:00-07:00

בימי ו' : 15:00-07:00

JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים
שכר לימוד אוניברסיטאי ושנת לימודים ראשונה חינם במכללת ספיר בלימודי תואר ראשון

בית הספר למשפטים במכללה האקדמית ספיר פתח את שעריו בשנת 2010. זהו בית הספר למשפטים הצעיר ביותר בארץ. ככזה, נשען בית הספר על יסודות רעננים, בעלי מעוף ותעוזה מחד, ומאידך על השכלה משפטית גבוהה ויישומית, ידע רחב בחקיקה ופסיקה והכרות מעמיקה עם יסודות המשפט וההליכים המעצבים את השיטה המשפטית, בכדי לעצב בעלי מקצוע בתחום עריכת הדין, שיפוט ומחקר אקדמי ועיסוקים נוספים הנזקקים להשכלה משפטית. בד בבד מאופיין בית הספר במחויבות עמוקה לנושאים חברתיים עקרוניים, לזכויות הפרט, ולטיפוח ושמירת הסביבה.

מטרת התכנית
מסלול לימודי תואר במשפטים בספיר נועד להעניק לבוגריו תואר ראשון במשפטים LLB ולעצב משפטנים ועורכי דין המצוידים בכלים שיקנו להם הצלחה בדרכם המקצועית. מסלול הלימודים משלב בין השכלה משפטית רחבה לבין התנסות מעשית מגוונת, מאפשר היכרות רבת רבדים עם מערכת המשפט הישראלית על כל היבטיה. שילוב זה הוא הבסיס לצמיחת משפטנים מצוינים, העשויים להוות חלק ממנהיגות מובילה, בנגב בפרט ובארץ בכלל.

התמחות במשפטים במכללת ספיר פורשת בפני הסטודנטים אופקים רחבים של ידע והתנסות, תורמת להעצמתם האישית ולעיצובם כמשפטנים בעלי נכונות ורגישות לתרום בתחומי זכויות האדם והפרט ולפיתוח תרבות המושתתת על ערכי הצדק והמוסר בתחומי הממשל, הכלכלה, הרווחה, הבריאות ועוד.

אופק תעסוקתי
התכנית לתואר במשפטים במכללת ספיר משלבת בין תיאוריה גבוהה לפרקטיקה מעשית יישומית, בין אחריות מקצועית לאחריות חברתית, ובין מצוינות לאנושיות. במקביל ללימודים רואה בית הספר חשיבות עליונה בביסוס עתידם של הסטודנטים לאחר סיום לימודיהם. לשם כך יזם והקים בית הספר מערך פיתוח קריירה המלווה את הסטודנטים החל מהיום הראשון ללימודים, ועד היום שבו הם הופכים לעורכי דין מן המניין. במסגרת המערך, בשנה הראשונה ללימודיהם מסיירים הסטודנטים בבית המשפט במחוז דרום, צופים בדיונים ונפגשים עם שופטים ובכירי הפרקליטות והסנגוריה הציבורית. בשנה השנייה נפגשים הסטודנטים עם עורכי דין מענפי משפט שונים ועם מתמחים ממשרדים שונים ומגוונים
ברחבי הארץ.

בשנה השלישית ללימודיהם מקבלים הסטודנטים הנחייה וסיוע בכתיבת קורות חייהם ומתנסים בראיון עבודה. לקראת סוף השנה השלישית ותחילת השנה הרביעית, מסיימים הסטודנטים את תהליך ההשמה וממתינים לתחילת עבודתם, מיד לאחר סיום לימודיהם. במקביל להתמחות, פועל המערך להכנת הסטודנטים לקראת בחינות לשכת עורכי הדין, מתוך ראיית הצורך בגיבוי וליווי הסטודנטים בצעדים המשמעותיים ביותר לקראת התמקצעותם בתחום.

במשך הלימודים מעודד ביה״ס את התלמידים ומסייע להם להשתלב בהתנדבות בתחומים הקרובים לתחום המשפט. בסוף השנה השלישית ללימודי המשפטים נערך יריד השמה, בשיתוף עם מחוז דרום של לשכת עורכי הדין, שבו עוברים הסטודנטים ראיונות אצל המשרדים המובילים בדרום. בנוסף מסייע המערך לסטודנטים, באופן אישי, להתקבל לראיונות במשרדים במרכז הארץ.

משך הלימודים 3.5 שנים

לימודי ערב במשפטים

 • סגל מנהלי

  ד"ר יופי תירוש, ראש בית הספר
  שעות קבלה - בתיאום מראש
  077-9802662/3

  רכזות לענייני סטודנטים: 

  רחלי מלכה - 077-9802663

  שרון זגדון - 077-9802662

  פקס - 077-9802663

  עירית דאבוש, רכזת אקדמית
  077-9802660

  שעות קבלה ומענה טלפוני סמסטר א+ב תשע"ח :

  שעות קבלת קהל:

  ימים א'-ה' בין השעות:  11:00-13:00 + יום ג' 16:30-18:00

  יום ו'        בין השעות:  09:00-11:00

  מענה טלפוני:

  ימים א'- ה'  9:00-10:00
                 14:00-15:00

  יום ו' :       11:00-12:00

  אין להגיע בזמן השיעורים

  בכל שאלה, ניתן לפנות אלינו במייל  law@sapir.ac.il

   

  יועץ אקדמי, ד"ר עידו עשת - law-adv@sapir.ac.il

  *תיאום פגישה באמצעות המייל

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 1 =
תנאי המאסר בישראל מחפירים לא רק בהשוואה למדינות המערב ולאמנות בינלאומיות, אלא אפילו בהשוואה למדינות העולם השלישי
03.07.17 | הארץ | פרופ' בועז סנג'רו
מי יגן על החפים מפשע? אם גם השופטים שבויים בקונספציה של אשמת החשוד, כמו חוקרי המשטרה והתובעים - אולי המערכת כולה מיותרת...
06.06.18 | הארץ | בועז סנג'רו
"תשאול ללא תיעוד" - פרקטיקה תמוהה של חוקרי משטרה. תפוחים רקובים אחדים או שיטה של פשעי שוטרים? שתי גישות שונות לחלוטין...
12.04.18 | גלובס | פרופ' בועז סנג'רו