ריטריט - משתתפי/ות חממת סטודיו דרום 2024

סינופסיס

בלב המדבר הישראלי, הגר, מנהלת כפר נופש כושל יחד עם בנה היחיד. כאשר הם פוגשים את רוני, אורח כריזמטי שהגיע לאחרונה למקום, נוצר בין השלושה חיבור מידי. רוני משתלב בחייהם ומביא עימו תקווה חדשה של שינוי ועתיד טוב יותר. אך רעיונותיו ומעשיו מובילים לשרשרת אירועים מוזרה ומסוכנת אשר מאיימים על שליטתה של הגר בכפר הנופש שלה ולבסוף - מסכנים את חייה של בנה.

רועי קנבסקי

רועי קנבסקי | במאי

רועי הוא תסריטאי ובמאי סרטים, קליפים ופרסומות. בוגר בהצטיינות מכללת אורט לקולנוע וטלוויזיה. סרטו האחרון 'השומרת' (קצר, 2024) זכה בתחרות 'קצר על הדרך' ב-TISFF 25# . סרטו הקודם 'מות אשת הדייג' (קצר, 2022) נתמך על ידי קרן גשר והוקרן במספר פסטיבלי קולנוע ברחבי העולם. רועי כתב וביים עד כה 6 סרטים קצרים, ובימים אלו עובד על סרט ביכורים באורך מלא. 

הראל בן מלך

 הראל בן מלך | מפיקה

הראל היא מפיקה בעלת ניסיון של כעשור בתעשייה הישראלית, והבעלים של חברת ההפקות "טיארה פילמס". הראל הפיקה כעשרים סרטים קצרים זוכי פרסים אשר הוקרנו בפסטיבלים נחשבים מסביב לעולם. בין הסרטים אשר הפיקה הסרט "הביקור" הוקרן בפסטיבל קאן, והסרט "שמש זורחת למטה" זכה בסרט הקצר הטוב ביותר בפסטיבל ירושלים. חברת ההפקות של הראל מפיקה גם פרסומות וקליפים עבור מותגים ואמנים מובילים. בין היתר הראל לקחה חלק בהפקת פסטיבל הקולנוע בירושלים, ובהפקת מספר סדרות טלוויזיה, זוכות פרסי האקדמיה. בימים אלו הראל בשלבי הפצה של כחמישה סרטים קצרים, פוסט פרודקשן של שני פיצ'רים ופיתוח של שני פיצ'רים חדשים בהפקתה.