סוג ההסמכה

.B.A בשיווק טכנולוגי

משך המסלול

3 שנים

לו"ז שבועי

3 ימים בשבוע

נקודות זכות

120 נק"ז

שכר לימוד אוניברסיטאי

שנה ראשונה חינם ע"פ חוק לחיילים משוחררים
ד"ר שי פיטלסון,
מוביל ההתמחות

שיווק ביו-רפואי
בואו ללמוד שלב בין עבודה מרתקת ומתגמלת בשיווק ויזמות מוצרים ושירותים ביו רפואיים יחד עם תחושת שליחות. ההתמחות מבוססת על תכנית ה BIODESIGN-של אוניברסיטת סטנפורד.

הבוגרים של התמחות זו יכולים לעבוד בסיום התוכנית במגוון עבודות בחברות גדולות בתפקידי ג'וניור ועד להובלת את תחום השיווק בחברות הזנק (סטרט אפ). לעבודת השיווק בתחום זה מאפיינים ייחודיים הן בשלב הפיתוח (Inbound Marketing) והן בשלב לאחר שחרור המוצר (Outbound Marketing).  חלק מהתפקידים הפתוחים לבוגרינו בתחום כוללים נציגי מכירות מכשור רפואי, תועמלנים, מנהלי מוצר, מנהלי שיווק, אחראי מדיה דיגיטלית, מומחה מוצר (Clinical Product Specialist). בהתמחות ניתן דגש רב על חדשנות ויזמות אשר מכין היטב את הסטודנט לקראת קריירה יזמית.

העוסקים בתחום הביו רפואי באמת מצילים חיים. מוצר או שירות אשר תהיו חלק מהבאתו לשוק יכול להשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. אנו גם נמצאים בתקופה מרתקת בה חלים שינויים אדירים בשוק עם התפתחות הרפואה הדיגיטלית וה'בריאות המחוברת'. באמצעות תוכניות דיגיטליות ואפליקציות ניתן היום להגיע לאנשים רבים שלא ניתן היה להגיע אלהם קודם לכן, ולשנות אורחות חיים ולסייע לקדם מניעה ואבחון מוקדם של מחלות.

התמחות בשיווק ביו רפואי מתקיימת כולה בשנה ג' של הלימודים, לאחר שלמד את הבסיס לעולם השיווק הטכנולוגי במהלך שנותיו הראשונות. המטרה הראשית של ההתמחות היא לקדם את סיכויו של הסטודנט להשתלב בעולם שיווק הביו רפואי בתחילת דרכו המקצועית, להצליח בשנותיו הראשונות בתחום ולהמשיך להתקדם בו לתפקידי הניהול הבכיר.

העוסקים בשיווק ביו רפואי נדרשים להיות בעלי יכולת למידה עצמאית ומהירה, יכולת להתמודד עם תחומי ידע רפואיים, יכולת עבודה מצויינת עם אנשים (בינהם רופאים), בעלי מוטיבציה גבוהה, אתיקה גבוהה, יכולת יזמית, עצמאות, שפה רהוטה, שליטה באנגלית, וחוש טכני מפותח.
לכן, אנו מקבלים להתמחות רק סטודנטים בהם אנו מזהים את הרצון והנחישות לעמוד בקשיים הכרוכים בהתמודדות עם עולמות תוכן מעולם הרפואה, יכולת להעמיק ולהתבטא היטב בשפה מקצועית חדשה לגמרי עבורם.

מוביל ההתמחות

ד"ר שי פטלסון

ראש המחלקה

ד"ר רונן ארבל

רכזת המחלקה

גב' עידית כרמי-מדינה

רכזת סטודנטים

גב' ויקה אוסדצ'י - 077-9802868

  שעות קבלה במזכירות המחלקה

ימים א', ה' בין השעות
10:00 - 12:30
14:00 - 15:00
ימי ג' בין השעות
08:30 - 10:00

  שעות מענה טלפוני

ימים א', ג', ה' בין השעות
08:30 - 10:00

  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו

תינתן עדיפות לפניות במייל
tmd@sapir.ac.il

לפרטים נוספים וייעוץ

מרכז מידע ורישום - 6606* - 077-9802802
info@sapir.ac.il

לתאום ייעוץ אישי

השאירו פרטים ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם