ניהול - תכנית המנטורים

אבי אילוז

אבי אילוז
מנהל יחידה עסקית (ראש תחום עסקי)
אלתא 

אבי בעל ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים בהיקפים של עשרות ומאות מיליוני דולרים משלב הייזום ועד לאספקה ללקוח. ניסיון עסקי ושיווקי בתעשיה בשיווק ופיתוח עסקי. עבודה בסביבה מרובת ממשקים ועבודה עם לקוחות גדולים. בעל ראיה מערכתית, תפעולית ועסקית. כיום מנהל יחידה עסקית בחברה בטחונית.

   Facebook

אביתר ביטון

אביתר ביטון
מנהל פרטיקט ומשנה למנכ"ל
תעשייה - תמחש 

בעל ניסיון מעל עשור בניהול מערכות מרוכבות, רקע רחב בניהול פרויקטים הן במישור המוניציפלי ותשתיות והן בתחומי תעשיה ותעשייה ביטחונית.  אביתר בעל תואר הנדסאי פיזיקה גרעינית, תואר BA בכלכלה ו-MA בממשל ומדיניות ציבורית. מאמין באנשים , חיבורים ,יזמות , עבודה קשה וקצת מזל אף פעם מזיק.

Linkedin    Facebook

אלירן קרן

 אלירן קרן
מנכ"ל
Kkl2040 | buildnnovation

יזם סדרתי בעל ניסיון רב בפיתוח עסקי, ניתוחים פיננסיים מורכבים, והיכרות עמוקה בממשק שבין עסקים, חדשנות וכלכלה. בעל 15 שנות ניסיון ככלכלן בכיר, בין היתר מייסד קבוצת PEL3 הכוללת את SINKE לליווי חברות טכנולוגיות, גיוס מענקים והון סיכון לחברות טכנולוגיה, משרד ייעוץ אסטרטגי EKCG ו-CFO בקרן ההשקעות DEK. כיום, מוביל תהליכי חדשנות ואסטרטגיה לחברות ומשרדי ממשלה שונים, ועוסק בבנקאות פרטית ופיתוח עסקי וכלכלי לחברות פרטיות וסטאראפים.

Linkedin   

גילי מלכה

גילי מלכה
מנהל תפעול
קמפאי סטריט ווק

גילי בעל ניסיון עשיר בעולם המסעדנות. בעל מסעדה ומנהל בכיר בקבוצת קמפאי. מאז תחילת הקורונה גילי יזם פרויקטים שמשנים את שיטות העבודה וחווית הלקוח בכל מה שקשור להזמנות און ליין. גילי מאמין כי המוותרים - אף פעם לא מצליחים , המצליחים - אף פעם לא מוותרים.

הראל בוימל

הראל בוימל
יועץ עסקי
Conscience VC 

מגיע מעולם של רכש, לוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה. יזם, אוהב להקשיב, לחלום, לממש.

Linkedin   

ינון דולב

 ינון דולב
Sompo Holdings (Asia)
Head of Sompo Digital Lab Israel 

ינון הוא מנכ"ל המעבדה הדיגיטלית של סומפו בתל אביב. סומפו היא חברת הביטוח הגדולה ביפן המפעילה גם רשת בתי אבות לקשישים. הוא מנהל 10 אנשי מקצוע, האחראים על שותפות והשקעה בסטארטאפים בתחומים כמו Insurtech, Digital Digital, Mobile mobile ו- Agritech. לפני כן, ינון עבד 13 שנים בג'נרל אלקטריק (GE) בתפקידי ניהול שונים. הוא הקים את תוכנית השותפות של הסטארטאפים של החברה, שכללה 26 סטארטאפים. ינון הוא בעל תואר ראשון במדעי המחשב מהמרכז הבינתחומי בישראל ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת קורנל.

Linkedin   

מיי יעקבזון

מיי יעקבזון
מנהלת מרכז חדשנות
נתיבי ישראל 

מנהלת מרכז חדשנות בחברת נתיבי ישראל. מגיעה מעולמות של עיצוב גרפי, שיווק ואסטרטגיה, בשנים האחרונות מתמקדת בעולם החדשנות. מנהלת תהליכי חדשנות פתוחה, עבודה מול חברות טכנולוגיות, יזמים וסטארטאפים, מחברת בין צרכי החברה לאקוסיסטם שמחוצה לה ובמקביל אחראית על פיתוח והטמעת תהליכי חדשנות פנימיים בתוך ושל עובדי החברה. מפתחת פלטפורומות לשיתוף ידע בתוך ומחוץ לחברה.

Linkedin    Facebook

מילי שורצמן

מילי שורצמן
מנהלת תחום שיקום מקצועי
ביטוח לאומי

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במדעי ההתנהגות במסלול ייעוץ ופיתוח ארגוני. מנהלת תחום שיקום בכירה בביטוח הלאומי, סניף רחובות. בעלת ידע מקצועי רב בתחום הנכויות והשיקום, המקצועי. במהלך עשרים שנות עבודתי במגזר הציבורי, צברתי ניסיון ניהולי רב במערך מורכב של מתן שירות באזור המונה כחצי מיליון תושבים.

Linkedin   

רותם מלול

רותם מלול
מנהל מוצר
Minute Media

יזם ומנהל מוצר עם ניסיון של כ-8 שנים בעולם הדיגיטל. בוגר המחלקה לתקשורת אינטראקטיבית בספיר - רקע בחווית משתמש, ניהול פרוייקטים, ניהול מוצר, תכנון ואפיון מוצרים דיגיטליים (אתרים, אפליקציות ומערכות SaaS).

Linkedin    Facebook

שחר גראומן

שחר גראומן
בעלים
אפליקטק

מרצה מומחה למחלקות R&D, קואצ'ר, מאמן ומנטור. מפתח ומנהל מנוסה, מייעץ למחלקות וצוותי פיתוח, ומחזיק בשיטת לימוד מיוחדת בעולם התכנה. בעל ידע ונסיון נרחב בכמה אספקטים בניהול החברה, כגון בניית תשתיות, תהליך הגיוס וראיונות עבודה, ניהול בכיר וגיוס הון.

Linkedin    Facebook

תומר אסא

תומר אסא
מנהל תחום שיווק עסקי
פרטנר

בוגר תואר ראשון בתקשורת ממכלת ספיר עם ניסיון של 8 שנים בשיווק ופרסום. התחלתי את דרכי במשרדי פרסום כמנהל לקוח וסופרוויזר ללקוחות פרטיים בעיקר. בשנים האחרונות אני מתמקד בשיווק של שירותים ומוצרים טכנולוגיים לקהל העסקי. כיום, מנהל את תחום השיווק העסקי בקבוצת פרטנר של שירותי תקשורת קווית ושירותי IT ומוביל צוות של מנהלי שיווק עסקי.

Linkedin    Facebook