אבי אילוז

אבי אילוז
מנהל יחידה עסקית (ראש תחום עסקי)
אלתא 

אבי בעל ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים בהיקפים של עשרות ומאות מיליוני דולרים משלב הייזום ועד לאספקה ללקוח. ניסיון עסקי ושיווקי בתעשיה בשיווק ופיתוח עסקי. עבודה בסביבה מרובת ממשקים ועבודה עם לקוחות גדולים. בעל ראיה מערכתית, תפעולית ועסקית. כיום מנהל יחידה עסקית בחברה בטחונית.

   Facebook

אולגה ברכר

אולגה ברכר
בודקת מקצועית
רשות החדשנות 

בעלת ניסיון בטכנולוגיות פיתוח תוכנה בשילוב הבנה אסטרטגית ושיווקית עם יכולת הובלת פרויקטים מורכבים. עסקה בתפקידי פיתוח, ניהול פיתוח וניהול מוצר של מוצרים טכנולוגים. כבר 10 שנים עוסקת בייעוץ ליזמים בתחילת דרכם כולל הבנת ותיקוף שוק, בניית MVP ואסטרטגיה. במקביל עסקתי בהוראה קורסים בפיתוח ובדיקות תוכנה ומשמשת כבודקת מקצועית עבור רשות החדשנות במגוון תחומים כגון בריאות דיגיטלית, תיירות, חינוך ועוד, עם דגש על בקשות המשלבות טכנולוגיות מתקדמות כמו לימוד מכונה ובינה מלאכותית.

Linkedin    Facebook

אורית גור אריה

 אורית גור-אריה
מנהלת תחום מוצרים
ליימן שליסל בע״מ

מנהלת מוצרים בחברת ליימן שליסל מזה 15 שנה, מותג לואקר וקליית גת . בעלת תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בשיווק מהמכללה למנהל. בוגרת קורס מרצים ביחידה ללימודי חוץ במכללת אשקלון. תומכת ברעיון המרכזי של חדשנות מוצרית, מאמינה בקיימות ושיפור.

   Facebook

יניב איזון

יניב איזון
פרומיקסט בע"מ
מנכ"ל/בעלים 

23 שנים בענף ההייטק בינהם חברות כמו נס טכנולוגיות, יעל וחברת HP. כיום מייסד ומנכ"ל חברת פרומיקסט המתמחה בישום ופיתוח חוויות מציאות מדומה להדרכה, סימולציות וחינוך.

Linkedin    Facebook

מיי יעקבזון

מיי יעקבזון
מנהלת מרכז חדשנות
נתיבי ישראל

מנהלת מרכז חדשנות בחברת נתיבי ישראל. מגיעה מעולמות של עיצוב גרפי, שיווק ואסטרטגיה, בשנים האחרונות מתמקדת בעולם החדשנות. מנהלת תהליכי חדשנות פתוחה, עבודה מול חברות טכנולוגיות, יזמים וסטארטאפים, מחברת בין צרכי החברה לאקוסיסטם שמחוצה לה ובמקביל אחראית על פיתוח והטמעת תהליכי חדשנות פנימיים בתוך ושל עובדי החברה. מפתחת פלטפורומות לשיתוף ידע בתוך ומחוץ לחברה.

Linkedin    Facebook

רותם מלול

רותם מלול
מנהל מוצר
Optimon.io 

יזם ומנהל מוצר עם ניסיון של כ6 שנים בעולם הדיגיטל. בוגר המחלקה לתקשורת אינטראקטיבית של ספיר - רקע בחווית משתמש, ניהול פרוייקטים, ניהול מוצר, תכנון ואפיון מוצרים דיגיטליים (אתרים ואפליקציות).

Linkedin    Facebook

תומר אסא

תומר אסא
מנהל תחום שיווק עסקי
פרטנר 

בוגר תואר ראשון בתקשורת ממכלת ספיר עם ניסיון של 8 שנים בשיווק ופרסום. התחלתי את דרכי במשרדי פרסום כמנהל לקוח וסופרוויזר ללקוחות פרטיים בעיקר. בשנים האחרונות אני מתמקד בשיווק של שירותים ומוצרים טכנולוגיים לקהל העסקי. כיום, מנהל את תחום השיווק העסקי בקבוצת פרטנר של שירותי תקשורת קווית ושירותי IT ומוביל צוות של מנהלי שיווק עסקי.

Linkedin    Facebook

תמר חריטן

תמר חריטן
ועצת לחדשנות פדגוגית וטכנולוגיות למידה
משרד החינוך

יועצת ומלווה טכנו-פדגוגית, מדריכה בחטיבת הטמעת טכנולוגיות במשרד החינוך. מנחת מורים לחדשנות פדגוגית וטכנו-פדגוגיה בשילוב SEL (פיתוח מקצועי, מרכזי פסגה) יועצת חדשנות ושיווק לחברות ויזמי Impact בתחומי ה-EdTech מובילת חדשנות ויזמות פדגוגית - https://m.facebook.com/EduHubIL. תמר מגיעה מהמגזר הפרטי עם ניסיון רב כמנהלת שיווק, הדרכה ופיתוח עסקי במגוון תעשיות. בעלת תואר שני בחינוך ותואר ראשון במנהל עסקים. אוהבת טכנולוגיה, אנשים, ובעיקר לחבר בין שניהם.

Linkedin    Facebook