אולגה ברכר

אולגה ברכר
בודקת מקצועית
רשות החדשנות 

בעלת ניסיון בטכנולוגיות פיתוח תוכנה בשילוב הבנה אסטרטגית ושיווקית עם יכולת הובלת פרויקטים מורכבים. עסקה בתפקידי פיתוח, ניהול פיתוח וניהול מוצר של מוצרים טכנולוגים. כבר 10 שנים עוסקת בייעוץ ליזמים בתחילת דרכם כולל הבנת ותיקוף שוק, בניית MVP ואסטרטגיה. במקביל עסקתי בהוראה קורסים בפיתוח ובדיקות תוכנה ומשמשת כבודקת מקצועית עבור רשות החדשנות במגוון תחומים כגון בריאות דיגיטלית, תיירות, חינוך ועוד, עם דגש על בקשות המשלבות טכנולוגיות מתקדמות כמו לימוד מכונה ובינה מלאכותית.

Linkedin    Facebook

אורית גור אריה

 אורית גור-אריה
מנהלת תחום מוצרים
ליימן שליסל בע״מ

מנהלת מוצרים בחברת ליימן שליסל מזה 15 שנה, מותג לואקר וקליית גת . בעלת תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בשיווק מהמכללה למנהל. בוגרת קורס מרצים ביחידה ללימודי חוץ במכללת אשקלון. תומכת ברעיון המרכזי של חדשנות מוצרית, מאמינה בקיימות ושיפור.

   Facebook

אלון אלשייך

אלון אלשייך
מנהל
סנאריק 

אלון הוא בוגר מכללת ספיר בקולנוע ותקשורת. את עולם ה-STORYTELLING לקח למחוזות היזמות האינטרנט, הקים מיזם בשם SCENARIC שפועל בתחום המכירה ושרות הלקוחות בחברות מובילות כגון שטראוס וכלל. ניסיון בגיוס כסף, בניתי מוצר וצוות , ואני משווק ומוכר אותו - כך עשיתי "הסבה" ליזמות.

Linkedin    Facebook

גילי מלכה

גילי מלכה
מנהל תפעול
קמפאי סטריט ווק

גילי בעל ניסיון עשיר בעולם המסעדנות. בעל מסעדה ומנהל בכיר בקבוצת קמפאי. מאז תחילת הקורונה גילי יזם פרויקטים שמשנים את שיטות העבודה וחווית הלקוח בכל מה שקשור להזמנות און ליין. גילי מאמין כי המוותרים - אף פעם לא מצליחים , המצליחים - אף פעם לא מוותרים.

רותם מלול

רותם מלול
מנהל מוצר
Optimon.io 

יזם ומנהל מוצר עם ניסיון של כ6 שנים בעולם הדיגיטל. בוגר המחלקה לתקשורת אינטראקטיבית של ספיר - רקע בחווית משתמש, ניהול פרוייקטים, ניהול מוצר, תכנון ואפיון מוצרים דיגיטליים (אתרים ואפליקציות).

Linkedin    Facebook

שחר גראומן

שחר גראומן
בעלים
אפליקטק

מרצה מומחה למחלקות R&D, קואצ'ר, מאמן ומנטור. מפתח ומנהל מנוסה, מייעץ למחלקות וצוותי פיתוח, ומחזיק בשיטת לימוד מיוחדת בעולם התכנה. בעל ידע ונסיון נרחב בכמה אספקטים בניהול החברה, כגון בניית תשתיות, תהליך הגיוס וראיונות עבודה, ניהול בכיר וגיוס הון.

Linkedin    Facebook

תומר אסא

תומר אסא
מנהל תחום שיווק עסקי
פרטנר 

בוגר תואר ראשון בתקשורת ממכלת ספיר עם ניסיון של 8 שנים בשיווק ופרסום. התחלתי את דרכי במשרדי פרסום כמנהל לקוח וסופרוויזר ללקוחות פרטיים בעיקר. בשנים האחרונות אני מתמקד בשיווק של שירותים ומוצרים טכנולוגיים לקהל העסקי. כיום, מנהל את תחום השיווק העסקי בקבוצת פרטנר של שירותי תקשורת קווית ושירותי IT ומוביל צוות של מנהלי שיווק עסקי.

Linkedin    Facebook