גיוס משקיעים - תכנית המנטורים

Tim Mironov

טים מירונוב
Founder & Chief Data Scientist
LendAI 

שותף מייסד ומדען נתונים ראשי של חברת Lendai, חברת פינטק בעולם השקעות בנדל"ן. בוגר מסלול פסגות בטכניון עם תואר כפול בפיסיקה והנדסת חשמל ובעל ניסיון מגוון בעולמות הסטארטאפ, אלגו ופינטק.

Linkedin    Facebook

ינון דולב

 ינון דולב
Sompo Holdings (Asia)
Head of Sompo Digital Lab Israel 

ינון הוא מנכ"ל המעבדה הדיגיטלית של סומפו בתל אביב. סומפו היא חברת הביטוח הגדולה ביפן המפעילה גם רשת בתי אבות לקשישים. הוא מנהל 10 אנשי מקצוע, האחראים על שותפות והשקעה בסטארטאפים בתחומים כמו Insurtech, Digital Digital, Mobile mobile ו- Agritech. לפני כן, ינון עבד 13 שנים בג'נרל אלקטריק (GE) בתפקידי ניהול שונים. הוא הקים את תוכנית השותפות של הסטארטאפים של החברה, שכללה 26 סטארטאפים. ינון הוא בעל תואר ראשון במדעי המחשב מהמרכז הבינתחומי בישראל ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת קורנל.

Linkedin   

מיטל דבש

מיטל דבש
Program Manager
Sarona Group 

את דרכה בתעשיית ההייטק מיטל החלה בניהול מרכז היזמות הטכנולוגי של עיריית חיפה ולאחר מכן הקימה את האקסלרטור הטכנולוגי SigmaLabs מבית קרן ההון סיכון Sarona. במהלך השנים האחרונות מיטל מלווה עשרות חברות סטארטאפ, החל מתהליכי ההקמה של החברה ועד לשלב הפיילוט או גיוס ההון הראשוני. מיטל מביאה עמה ידע פרקטי רב והיכרות מעמיקה עם תעשיית ההייטק והון הסיכון בארץ, בדגש על מתן כלים מעשיים להנעת המיזם מרעיון למציאות.

Linkedin    Facebook

עידית גוכמן

עידית גוכמן
יועצת לערים חכמות
31 מעלות צפון

יועצת ומנהלת פרויקטים בחברת 31 מעלות צפון. חברת 31 מעלות צפון הינה חברת יעוץ ייחודית לערים חכמות. מטרתה של החברה היא לחבר בין טכנולוגיות חדשניות לצרכים והאתגרים שערים מתמודדות איתם כיום. החברה פועלת במספר מישורים החל מבניית תוכניות אסטרטגיות ועד לאיפיון ופיתוח פתרונות חדשניים. בבסיס התפיסה של העיר דאטה הינו מרכיב מרכזי בניתוח ומציאת הפתרונות המתאימים לאתגרי העיר.

Linkedin

שחר גראומן

שחר גראומן
בעלים
אפליקטק

מרצה מומחה למחלקות R&D, קואצ'ר, מאמן ומנטור. מפתח ומנהל מנוסה, מייעץ למחלקות וצוותי פיתוח, ומחזיק בשיטת לימוד מיוחדת בעולם התכנה. בעל ידע ונסיון נרחב בכמה אספקטים בניהול החברה, כגון בניית תשתיות, תהליך הגיוס וראיונות עבודה, ניהול בכיר וגיוס הון.

Linkedin    Facebook