אתמול התקיימה בסינמטק אופקים הקרנה מרגשת של "זוכרים את מרקש" - פרויקט ראשון מסוגו של שיתוף פעולה בין סטודנטים וסטודנטיות מביה"ס לאמנויות הקול והמסך במכללת ספיר וממכללת מוחמד השישי ממרוקו.

ההקרנה הייתה מלאה עד אפס מקום בתושבי אופקים והסביבה, ואחריה עלו לדבר ולענות על שאלות מוביל הפרויקט: פרופ' סמי שלום שטרית ושתיים מבמאיות הסרטים: רותם אלקיים וכינר דר.

את האירוע הפיק והנחה נדב משעלי, מנהל סינמטק אופקים ובוגר ביה"ס, שדאג לכך שכולם גם יאכלו מאפים מרוקאיים מבית סבתא.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

האם מקדונלד'ס עלולה לסגור את סניפיה בארץ בגלל המלחמה? "ההחלטה של מקדונלד'ס העולמית לרכוש את המסעדות שלה מהזכיין הישראלי עמרי פדן אינה תמרון אסטרטגי בודד. על סמך החלטותיה בעבר, יש סיכוי סביר שהשלב הבא יהיה סגירת סניפי החברה בארץ." מאמר חדש לד"ר וילי אברהם, ראש המחלקה לשיווק טכנולוגי ולנועה ברנע לוי, מרצה במחלקה למנהל ומדיניות ציבורית. למאמר המלא במעריב עסקים
המדינה תעביר 200 מיליון ש״ח למכללה האקדמית ספיר, המוסד האקדמי החשוב בנגב המערבי והמעסיק הגדול ביותר בעוטף ישראל. בהמשך להחלטת הממשלה, יועברו למכללה האקדמית ספיר 200 מיליון ש״ח. הכספים נועדו לשיקום אקדמי וקהילתי שיבטיח את חיזוק הנגב המערבי בעקבות השבת הרצחנית ואת החזרה הבטוחה ללימודים בספיר. נשיא המכללה, פרופ' קידר: "אנו מברכים על החלטת הממשלה. התכנית האסטרטגית שאושרה על ידי הממשלה היא שאפתנית וחשובה.