ברכות חמות לד"ר שלומי בלבן על קבלת פרס האגודה למדע המדינה לעבודת דוקטורט - ציון לשבח

הדוקטורט: מלאכת הדור - תהליך מיסודה של הכנסת, 1949-1959, עוסק באופן בו עיצבו חברי הכנסת את תפקידם בעשור הראשון לפעילותה של הכנסת וכיצד ביקשו לכונן את מעמדם כפרלמנטרים הראויים לשמם במדינת ישראל הריבונית.

הדוקטורט נכתב בהנחייתם של פרופ' אמנון רייכמן וד"ר יאיר שגיא.

ד"ר עו"ד שלומי בלבן, מרצה במחלקה למנהל ומדיניות ציבורית ורכז הפרקטיקום ומנחה אקדמי בפרקטיקום "יעוץ משפטי במגזר הציבורי - אחריות לישראל 2048" בביה"ס למשפטים במכללה האקדמית ספיר,

יישר כוח ובהצלחה.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

אבי מזרחי, מרצה במסלול פסקול בבית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללה האקדמית ספיר זכה בפרס עיצוב הפסקול לעונה השניה של הסדרה "המפקדת". מסלול פסקול - מוסיקה וסאונד לקולנוע בבית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללה האקדמית ספיר, שעל סגל המרצים שלו נמנה מזרחי, הוא המסלול היחידי בארץ ואחד היחידים בעולם המכשירים אנשי ונשות סאונד לתמונה בתוך בית ספר לקולנוע. לצד מזרחי מלמדים במסלול היוקרתי עוד זוכי פרסים רבים. הזכייה בפרס הנוכחי מתווספת לשורה של זכיות אחרות של מזרחי. מזרחי זכה בפרס אופיר לשנת 2022 על עיצוב פסקול הסרט המצליח "קריוקי".
השבוע מסתיים החלק השני של שיתוף הפעולה בין המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, לבין Center MAHIR מרוקו. עם פתיחת היחסים עם מרוקו, ובמסגרת הפעילות הבינלאומית של המחלקה לתקשורת במכללת ספיר, נולדה יוזמה ליצור פרויקטים משותפים בין צעירים וסטודנטים בשתי המדינות סביב עשייה תקשורתית. הרעיון לשיתוף הפעולה מתבסס על למידה מכוונת עשייה, שבו הצעירים משתי המדינות עובדים ביחד על הכנת פודקאסטים ומגזינים עיתונאיים, בנושאים שמעסיקים צעירים, עורכים תחקירים בשתי המדינות, ונפגשים לעבודה משותפת בשתי המדינות כדי ליצור את התכנים.