שני סרטים אנימציה מבית הספר לאמנויות הקול והמסך, התקבלו לאחרונה לפסטיבלים מוערכים בעולם.

סרט האנימציה התיעודית הקצר "לא כוחות" התקבל לשני פסטיבלים, שיתקיימו במתכונת און ליין בחודש נובמבר: פסטיבל Aesthetica בבריטניה ופסטיבל St. Luis International fil festival בארצות הברית.

"לא כוחות" נוצר במסגרת פרויקט כיתתי של שנה ב' במסלול אנימציה, בהמשך למסורת רבת שנים במסלול של יצירת אנימציה תיעודית חברתית בועטת. הסרט מבוסס על עדויות, וידויים וראיונות עם אנשים, בעיקר בני נוער, שעברו התעללות קשה. כמה מהם נפגעו ברשת, אחרים פנו אליה לעזרה. יוצרי הסרט: שחר קרוב; ניצן ויינר, זיוה יעקובוביץ', סהר חבני, ניצן פז, תמר חצרוני.

פריים מהסרט לא כוחות

סרט האנימציה הקצרצר "שיירים" התקבל לפסטיבל הסטודנטים במינכן, שיתקיים גם הוא במתכונת און ליין.

הסרט בן 3 דק' של סטודנטים שנה ג' במסלול אנימציה, מתאר עולם אפוקליפטי, בו אדם אחד בעולם, שבו לא נשאר כמעט שום דבר חי, מנסה להיאחז במה שנותר. יוצרי הסרט: רותם עזרא ויונתן דומוש.

פריים מהסרט שיירים

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

חדש על המדף:  תרבות אדריכלית בירושלים בתקופת המנדט הבריטי

"Architectural Culture in British Mandate Jerusalem, 1917-1948"- ספר חדש לד"ר ענבל בן-אשר גיטלר, מרצה במחלקה לתקשורת, במחלקה לתרבות - יצירה והפקה ובמחלקה ללימודים רב-תחומיים הספר "תרבות אדריכלית בירושלים בתקופת המנדט הבריטי, 1917-1948", עוסק בתקופה מרתקת וקריטית בהיסטוריה האדריכלית של ירושלים. הספר מציג את אדריכלות תקופת המנדט מזווית חדשה, ובוחן אותה דרך מחקר של ארבעה בניינים להם נודעה השפעה ארוכת-טווח על המרחב הבנוי של העיר. המחברת מראה כיצד בנייתם נוצרה מתוך השפעות בין-תרבותיות ויחסים בין קהילות הבריטים, האמריקאים, הציונים והפלסטינים המוסלמים.

יזמות וחדשנות במכללה האקדמית ספיר

השקת קהילת "TECH-NEGEV" והרצאה של היזם הסדרתי, מנכ''ל ומייסד שותף של Outbrain, ירון גלאי קהילת  TECH-NEGEV הינה יוזמה משותפת של מרכז החדשנות והיזמות - ח"י בספיר במכללה האקדמית ספיר, מעברים נגב צפוני, אשכול רשויות נגב מערבי והחממה הטכנולוגית SouthUp Incubator. ביום רביעי האחרון, התקיים אירוע השקת קהילת "TECH-NEGEV", קהילת היזמים של הנגב המערבי.  באירוע המקוון השתתף היזם הסדרתי - ירון גלאי, מנכ''ל ומייסד שותף של Outbrain, שדיבר על הנוסחה, שכל יזם חייב להכיר, כדי להקפיץ את הסטארטאפ שלו ואף נתן כמה טיפים שימושיים ליזמים שבתחילת דרכם.  TECH-NEGEV חרטה על דגלה את נושא התרבות הטכנולוגית באזור הנג