JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים
שכר לימוד אוניברסיטאי ושנת לימודים ראשונה חינם במכללת ספיר בלימודי תואר ראשון

הינך נמצא כאן

בימים אלה, כשגבולות בין מדינות ותרבויות מצטמצמים ולעיתים אף “מתמוססים״ בשל מהפכת המחשוב והתחבורה המודרנית – מושם הדגש על המאחד בין בני האדם ברחבי הגלובוס. הגורמים המאחדים והמוכרים הפכו למעין “שפה״ אוניברסלית, המובנת כמעט בכל מקום ומהווה גשר ופתח לתקשורת עסקית ובינאישית קולחת ובלתי אמצעית. המין האנושי נושא עימו אוצר אשר הצטבר במשך מאות שנים של יצירה, מחקר, תרבות, אמנות ורוחניות. אנשים דגולים כגון שייקספיר, לאונרדו דה-וינצ׳י, מוצארט, הרמב״ם, פרויד, היצ׳קוק ואיינשטיין - תרמו נדבכים חשובים למורשת ההומאנית המפוארת הזו. יצירותיהם ותגליותיהם מוכרות ומלכדות את האנושות על כל גווניה. ההיכרות עימן מרחיבה אופקים ומסבה הנאה לכל רוכשיה, אך היא גם מתורגמת לכוח. הכוח לתקשר עם בני אדם באשר הם.

תואר ראשון בלימודים רב-תחומיים מעניק את המפתח לאוצר בלום זה. הוא מציע ללומדיו גרעין השכלה בין תחומי, אוניברסלי ועדכני, שיאפשר להם לפעול במרחב התרבותי, הפוליטי, והתקשורתי הישראלי והבינלאומי. ב.א. רב-תחומי של ספיר פורש בפני הסטודנטים מכנה משותף תרבותי עשיר, שישכלל את יכולת החשיבה והפעולה שלהם.

מטרת התכנית
תכנית הלימודים לתואר בלימודים רב-תחומיים פורשת בפני הסטודנטים תשתית רחבה של השכלה בתחומי היסוד של מדעי הרוח והחברה. מטרתה להכשיר סטודנטים משכילים, בעלי יכולת אקדמית מוכחת, המסוגלים להתמודד באופן עצמאי וביקורתי עם תחומי דעת מגוונים, לשאול שאלות ולערער על המובן מאליו. התמהיל הרב-תחומי של הלימודים מאפשר לסטודנטים להמשיך את לימודיהם המתקדמים במגוון רחב של מקצועות אקדמיים. העושר בהיצע החטיבות, כמו גם המנעד הרחב של הקורסים והמרצים, מעניקים חוויה אינטלקטואלית ושפע של אפשרויות תעסוקתיות בעתיד.

אופק תעסוקתי
בשל המגוון המולטי-דיסציפלינרי המאפיין את הלימודים הרב-תחומיים, נפרש בפני בוגרי התכנית אופק תעסוקתי בעל בסיס רחב בכל תחום בו יבחרו. באפשרותם לבחור ולהתמקצע בכל ענפי המשק הקיימים בארץ ובחו״ל, כאשר בסיס הידע הכלל-אנושי אותו רכשו במהלך לימודיהם משמש אותם כארגז כלים עשיר ורב ערך שבכוחו להועיל ולקדם את הבוגרים בכל תחנה תעסוקתית אליה יגיעו בימי חייהם.

את בוגרי המחלקה ללימודים רב-תחומיים בספיר ניתן לפגוש בעמדות מפתח במגוון רחב של ארגונים, גופים ותפקידים: במערכת הבנקאית והפיננסית, בחברות ההיי-טק, בחברות ממשלתיות, במשרדי הממשלה, במפעלי תעשייה, בשלטון המקומי, במערכת הבריאות בעסקים פרטיים, במסחר ועוד. רבים
מהם מגיעים לתפקידי ניהול בכירים.

משך הלימודים: 3 שנים

קובץ על אפשרויות התואר להדפסה - מעודכן לחודש מרץ 2016

 • סגל מנהלי

  ד"ר סיגל נגר-רון, ראשת המחלקה
  שעות קבלה - יום ד' 14:00-15:00
  בתאום מראש בלבד, באמצעות פנייה למייל המחלקתי
  basap@sapir.ac.il

  גב' אפרת עמית, רכזת אקדמית

  רכזות סטודנטים
  גב' נטלי מור - 077-9802430
  גב' כרמית ארגוב - 077-9802585

  מייל מחלקתי - basap@sapir.ac.il
  דרך הפנייה המומלצת למחלקה

  פקס - 077-9802626

  שעות קבלה - ימים ג'-ה' 10:00-13:00
  שעות מענה טלפוני - ימים ג'-ה' 09:00-10:00

  יועצים אקדמים
  ד"ר נעמה צאל

  ד"ר אמיר מיטל, רכז תוכנית חבר"ה-AmirMeital@gmail.com
  שעות קבלה- יום ד' 12:50-14:00

  מר איתי סמוליאר, רכז מלווה לסטודנטים בדואים

  שעות קבלה : יומי א' ו-ה' 12:00-16:00
  ובימי ג' 14:00-16:00
  יש לקבוע פגישה מראש באמצעות המייל
  itay.smolyar07@gmail.com

  פייסבוק בית הספר לתקשורת בספיר עמוד הפייסבוק של המחלקה  ללימודים רב תחומיים במכללת ספיר

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
8 + 6 =
היחידה לקידום ההוראה והלמידה העבירה כמידי סמסטר משובי הוראה לכלל הסטודנטים באקדמיה רשימת המצטיינים המפורסמת מטה, מורכבת...
המרכז ליזמות וחדשנות במכללת ספיר מציע לסטודנטים/ות חטיבת לימודים ביזמות עסקית וטכנולוגית, המתפרשת על פני שנת לימודים...
״איך ממזר, יתום, בן של זונה וסקוטי שנזרק באמצע שום מקום בקאריביים, במקום עלוב ומזוהם, הפך להיות גיבור?״ בתקופה קשה...
15.05.17 | העוקץ | ד"ר מוטי גיגי, מרצה במכללת ספיר