בוגרי המחלקה לתקשורת מובילים בשוק התעסוקה

אביעד מוסרי
דובר ויועץ תקשורת רשת מלונות "פתאל". סטודנט לתואר שני בתקשורת פוליטית באוניברסיטה העברית
אביעד מוסרי, בוגר המחלקה לתקשורת - יצירה וביקורת
"הלימודים בספיר תרמו לי יותר מהכל להרחבת האופקים. הדרום המרוחק, הפסיפס האנושי והלימודים המרתקים, עזרו לי לייצר מעגלי מידע וסקרנות שתרמו לי יותר מהכל לרצות לפתח את עצמי ואת יכולותיי. לפני כל האינפורמציה הגנרית, במחלקה  לתקשורת במכללת ספיר מגיעים ערכים, עקרונות והלך רוח שמלווים וילוו אותי בעתיד המקצועי שלי."

אבישי יצחק
מנהל דיגיטל של ערוץ HOT בידור ישראלי וערוץ 8 ומרצה במכללת ספיר
אבישי יצחק, בוגר בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר

"אם אתה רוצה להגיע לתפקידי מפתח בעולם התקשורת, תעבוד קשה ותשיג את זה. מכללת ספיר, העניקה לי את הכלים בתיאוריה ובפרקטיקה כדי מוכן ליום שאחרי התואר, כל זאת בליווי ההון האנושי של מרצים וחברים לתואר שמלווים אותי עד היום הזה 10 שנים אחרי."

אורטל פחימה
יועצת תקשורת במשרד יחסי הציבור פרסי-צדוק, קוצ'יק טריואק

אורי פילוסוף
מנהל מדיה בחברת Maple -  digital marketing
אורי פילוסוף, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"בזכות הכלים שהתואר מעניק לך לראייה ביקורתית, הבנה של קהלים והתאמת המסר לתוצאה המבוקשת."

איתי בלייכר
סופרוייזר, מקאן וואלי

 

איתי בלייכר, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר
"לכל מי שעומד להתחיל ללמוד תקשורת בספיר, אני ממליץ לכם ליהנות מהלימודים כמה שאפשר, זאת תקופה מדהימה! בלימודים קיבלתי גם כלים מעשיים להמשך וזה גם פיתח לי את החשיבה, שזה דבר מאוד חשוב בעולם התקשורת. ברור שגם למדתי המון במהלך העבודה, אבל הרגשתי שבאתי יותר מוכן לעולם הזה".

איתמר זיגלמן
חבר במערכת ערוץ 10
איתמר זיגלמן, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר

"העבודה בתחום התקשורת דורשת סקרנות תמידית ורצון לאכול את העולם עם כל מה שיש לו להציע. מכללת ספיר הייתה ראשונה שפתחה לי את התיאבון לעולם התקשורת. אני שמח שבחרתי ללמוד במוסד אקדמי בפריפריה ובכך לחזק את האזור ולחיות באווירה סטודנטיאלית בקיבוץ הסמוך למכללה."

אלון פלג
מנהל לקוחות, Netcraft
אלון פלג, בוגר ביה"ס לתקשורת במכללת ספיר

"אחלה מכללה, אזור מדהים והמון אנשים יפים."

אלון קוברסקי
דובר של ח"כ איציק שמולי

תמונה של אלון קוברסקי

"בספיר משלבים באופן אידיאלי בין התנסות מעשית ללמידה אקדמית של תחום התקשורת. ההתנסות הרבה והמפגש עם אנשי המקצוע מהשורה הראשונה הם שתרמו הכי הרבה להצלחתי בתחום הדוברות הפוליטית. למחלקה לתקשורת בספיר יש שם מצויין, והעובדה שכל התעשייה מלאה בחברים שלמדו יחד איתי תורמת גם לעבודה המוצלחת. ואם הלימודים עצמם פחות מדברים אליכם, האווירה בספיר היא משהו מטורף שאסור לפספס, כדאי להגיע אפילו אם לא נרשמתם ללימודים שם."

אלי פרכטר
מנהל תיקי לקוח בתחומי האוכל, היין, הרווחה והתיירות

אלי פרכטר, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר"מה שאהבתי בלימודי התקשורת ותרם לי אחר כך בתפקיד, הן הסדנאות המעשיות. יחסי ציבור, פרסום באינטרנט, ניהול מותגים. אין תחליף לניסיון האנושי של בעל מקצוע שמגיע אליך ומלמד אותך את הבסיס לעבודה, ופותח לך את המחשבה למה שעוד אפשר ללמוד."

אלמוג בוקר
כתב ערוץ 10 בדרום
אלמוג בוקר, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר"הלימודים המעשיים במחלקה לתקשורת במכללת ספיר חסכו לי לפחות שנת התנסות אחת. הכלים שקיבלנו במהלך הלימודים איפשרו לי להגיע מוכן כמעט לכל סיוטאציה בתחילת דרכי בעולם התקשורת".

אסף שמואלי
בעל משרד CommentSense המתמחה בשיימינג וניהול משברים ברשתות החברתיות, והאיש מאחורי בלוג hamashberist.co.il
אסף שמואלי, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"בספיר קיבלתי את הכלים, ההזדמנויות, ההצלחות, הכישלונות, הערכים והחברים שאיתם אפשר היה לצאת לדרך".

אריאל בן פלר
סמנכ"ל פאר לוין תקשורת

אריאל בן פלר, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"הלימודים בספיר אילצו אותי להתמודד עם תיאוריות וסוגיות שלולא המסגרת האקדמית, סביר שמעולם לא הייתי נתקל בהן. התוודעותי למגוון תיאוריות, עמדות והשקפות עולם, ועוד מפי אקדמאים מוכשרים בעלי תארים מכובדים, שיקפה בעיני כי "מותר לחשוב על הכל" – אין גבול לשיח. הבנה זו מאפשרת לי בכל יום מחדש להעיז יותר."

אריק דנינו
מעצב ברודקאסט בחברת YCD Atmosphere, פתרונות עיצוב ואנימציה לקירות מסכים ותפריטים דיגיטליים

אריק דנינו, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
לימודי תקשורת בשילוב הנדסאי עיצוב מדיה נתנו לי כלים ובעצם גרמו לי לגלות בעצמי יכולות חדשות ולחזק יכולות קיימות. הם עזרו לי להרחיב אופקים, לרכוש ידע רב, ללמד אותי חשיבה ביקורתית, ובעיקר להכיר אנשים חדשים ואוכלוסייה מגוונת. כל אווירת הלימודים, הדינמיקה עם המרצים והסטודנטים, והחוויה הסטודנטיאלית, תרמו לי רבות בכדי להיכנס לעולם התעסוקה באופן חלק יותר."

 

בר פאול
WebMaster, Training & Technical support on digital marketing tools, Corporate marketing, Netafim

תמונה של בר פאול
"ההתנסות המעשית בכלי שיווק דיגיטליים בזמן הלימודים, אפשרו לי לצבור נסיון וידע מעשי במגוון כלים, תוך מתן ההזדמנות לטעות, להתמודד וללמוד לפני היציאה לעולם האמיתי."

ברק בן חמו
מפיק ועורך בדסק חדשות ובמחלקת ניו מדיה באתר NRGברק בן חמו, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"בספיר רכשתי הרבה כלים לחיים: גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית. קיבלתי "משקפיים" חדשים שאיפשרו לי להתבונן אחרת על עולם התקשורת ובכלל. למדתי שאין גבולות לשיח, להתחדשות וללמידה"

גיא נובוטני
מפיק בחדשות ערוץ 2 וקריין

גיא נובוטני, בוגר בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר
"היתרון הגדול של לימודי תקשורת במכללת ספיר הוא החלק המעשי, שאפשר לי להתנסות במגוון תחומים."

גיל אוקנין
מנהל קריאטיב, מדיה ותוכן ב"אביב פרסום", ממשרדי הפרסום המובילים בדרום

בצילום: גיל אוקנין

"התואר לתקשורת במכללת ספיר נתן לי כלים רבים להרחבת האופקים, ההסתכלות הביקורתית ומעל הכל, יצירת התוכן! העולם התקשורתי הרחב (פרסום, עיתונות, דוברות ויח"צ) דורש התחדשות תמידית, הרחבת אופקים תמידית תוך התאמה לשיח החברתי הרלוונטי. מעל הכל, עולם התקשורת דורש יצירה תמידית של תוכן שמחדש ומרענן. מכללת ספיר העניקה לי כלים שעזרו לי מאוד בתחילת הדרך, כך שמצאתי עבודה והתאמתי את עצמי במהירות לדרישות שמציב עולם התקשורת".

גילי אלעד
מפיקה בערוץ החדשות הבינלאומי i24news וכתבת עיצוב באתר וואלה! NEWS

גילי אלעד, בוגרת, בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"כחלק מהעבודה ככתבת עיצוב אני מבקרת מדי שבוע בבית אחר, אבל תמיד זוכרת את "הבית הספיראי" שצמחתי בו. השילוב המנצח בין אווירה אינטימית למקצועיות בלתי מתפשרת, מעודד לחשיבה יצירתית, מקורית וביקורתית, שעושה אחר כך את כל ההבדל בשוק העבודה."

גלית אלאלוף
מפיקה בפועל בתכנית הבוקר של אורלי וגיא, ערוץ 10גלית אללוף, בוגרת המכללה האקדמית ספיר
"הלימודים בספיר תרמו לאוריינטציה התקשורתית שלי, שהיא הפתח להיכנס לתעשיית הטלוויזיה והתקשורת. למדתי כמה קדוש הוא שידור חי, בסיס איתן של רגולציה, חוקים ומי נגד מי, ובעיקר כמה תפקידים אני יכולה למלא. תיק העבודות שלי והניסיון ברדיו תרמו גם להגיע לראיונות שסגורים בפני מי שאינו מנוסה כלל."

דוד חיים סעידוב
מנהל אמנותי, מועדון הופעות "הצוללת הצהובה" בירושלים

דוד חיים סעידוב, בוגר, בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"תקופת הלימודים בספיר וההתנסות בתחנת הרדיו של המכללה "קול הנגב", היא אחת היפות בחיי. מסגרת סטודנטיאלית בלתי נשכחת, מאתגרת ומעצבת. הגעתי לתחנת רדיו קסומה, שנותנת הרבה מקום להגשמה עצמית. עידו אריאל, מנהל התחנה, נתן לי ולחבריי להיות מי שאנחנו: לחלום ולהגשים, להשתטות ולהציב גבולות, להעז ולנסות, ולהיות יותר טובים וממוקדים. התאהבנו במקום וקראנו לו בית. לימודי הרדיו כיסו את כל התחומים בהם אתעסק בעתיד: החל מעריכה, דיוק בזמנים, לקיחת אחריות, תחקירים וביצוע, אהבה ומעוף, יצירתיות ועוד. צריך לדעת ללמוד ולשמור לכל החיים."

דור גיגי ויוסי כהן

דין סלע
אשת תוכן ומלהקת בטלוויזיה, קריינית פרסומות

תמונה של דין סלע"לימודי תקשורת תרמו לי המון בראייה ביקורתית על התקשורת בישראל, אך יותר מכך הלימודים פתחו בפני התמחות מקצועית ופרקטית ברדיו, קריינות והגשה. כיצד ליצור תוכן רדיופוני, כתבות ותכנות עריכה שונות. עם זאת, הדבר הכי גדול שעשה את השינוי עבורי הוא הדחיפה להצלחה והשקעה בתחום וכמובן כייף חיים לא נורמלי!"

דינה אברמסון
מנהלת את סימפל מדיה משרד פרסום דיגיטלי

דינה אברמסון, בוגרת בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"בכל ערוץ תקשורת שבו עבדתי, כיכבו בוגרים של ספיר בעמדות מפתח בין אם בתחום הטלוויזיה, העיתונות, האינטרנט או הפרסום, הם פשוט היו בכל מקום."

דנה בראון
צלמת עצמאית - עוסקת בצילומים אמנותיים וצילומי תדמית

דנה בראון, בוגרת בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"במסגרת הלימודים השתתפתי בקורס צילום. בדיעבד הוא היווה עבורי את אחד הצעדים לתוך עולם הצילום שהפך במהרה למרכז חיי."

דנה רגב
כתבת ועורכת דסק במחלקה האנגלית של ה-Deutsche Welle, רשות השידור הציבורית של גרמניה. מרצה בסמינרים ובתיכונים בנושאי עיתונות בישראל, פוליטיקה והסכסוך הישראלי-פלסטיני

דנה רגב, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר

דניאל זריהן
בעל חברה לקידום אתרים בגוגל - danielzrihen.co.il

דניאל זריהן, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"הלימודים במכללת נתנו לי את הכלים להיכנס לתחום השיווק באינטרנט בכל הכח."

דנית שוקרון
מפיקה בתכנית סדר יום עם קרן נויבך ברשת ב'

דנית שוקרון בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר"מסלול הרדיו איפשר לי מעבר חלק ונקודות זכות בשוק העבודה. בזכות ההתנסות המעשית המקיפה לצד מתן התבטאות ותמיכה מקצועית אני מצויידת בכלים שתורמים לי בכל יום בעבודתי."

דרור פלד
רכז בפרויקט הכנה צבאית בפנימיות, מנהל הסברה ויחסי ציבור בעמותת "אחרי!" נוער מוביל שינוי

דרור פלד, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר "יצירת שבילים מקבילים החותרים ליעד אחד" - אוירת המשפחתיות במסלול טלוויזיה ואמונת המרצים בדרך של עשיית שטח מתחילת הדרך, לתפוס מצלמה ולקטט רגליים, גרמה לי לחשוב יצירתי לדרוש את המעניין ולא לנוח עד שנרגש.

זהר שגיא
מעצב גראפי ומפתח אינטרנט Front End

זהר שגיא, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"המרכז הטכנולוגי להנדסאים בספיר נתן לי ידע מקצועי בעל חשיבות מכרעת בתחום עיסוקי. המחלקה לתקשורת עשתה את ההבדל בין "ביצועיסט עם ראש קטן" למעצב עם ראש גדול ויכולות רבות."

חופית לוגסי
מנהלת אתר, מחלקת שירותי דיגיטל ו-DATA, חטיבת השיווק בבזק

חופית לוגסי, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר"אני אסתכן בלהישמע מעט קלישאתית, אבל ברגע שצעדתי בשערי המחלקה לתקשורת סללתי לעצמי את הדרך הטובה ביותר לעתיד – הכל השתנה. מכללת ספיר פתחה בפני דלתות לעולם חדש מלא בידע, העשרה ובחוויות סטודנטיאליות מהזן המשובח. כשהמרצים שלך חושבים מחוץ לקופסא בין אם תרצה ובין אם לאו גם אתה מתחיל לחשוב באותה הדרך וזה בסופו של דבר מה שעושה את השינוי בשוק התקשורת התחרותי של היום: מי נחשב לסתם עוד חלק מהעדר ומי חזק מספיק לשחות נגד הזרם ולכבוש כל יעד. ואת האמת? הייתי מוכנה לחוות את השנים המתוקות האלה בחיי שוב ושוב."

חן רבי
עורך במערכת עיתון "הארץ",מדור חדשות

תמונה של חן רבי על רקע כניסה למערכת עיתוון הארץ"אין ספק שההתנסות המעשית במסלול עיתונות, בין היתר במערכת "ספירלה", תרמה להבנת עולם התקשורת ויישום העבודה העיתונאית. האפשרות להביע את דעותיי והשקפתי, והבמה שקיבלתי במחלקה שיפרה את יכולות ההתנסחות שלי והביאה אותי לרמה בה אני יכול לקחת חלק באחת המערכות העיתונאיות התובעניות והאיכותיות ביותר."

יגאל ברמן
מנהל מחלקת ספורט, עורך ספורט וחדשות ברדיו דרום וכתב ושדר בפורטל האינטרנט וערוץ ONE
יגאל ברמן, בוגר לימודי תואר ראשון בתקשורת במכללת ספיר
"לימודי התקשורת בספיר עזרו לי להתמקצע בתחום העיתונות, הרמה הגבוהה של המרצים במכללה עזרה לי לקבל את היסודות הראשוניים בתחום והלימודים באופן כללי סייעו לי להתקבל לעבודה הראשונה ככתב. הכניסה לתחום הייתה קלה יותר בזכות הידע שקיבלתי במכללת ספיר."

יוסף טרבלסי
מנהל תיקי לקוחות במשרד יחסי ציבור

תמונה של יוסף טרבלסי"במסלול הרדיו קיבלתי כלים, שמשמשים אותי גם היום בתפקיד שלי, וגם בפודקאסט שהתחלתי לקראת סוף הלימודים. הכלים שקיבלתי יכולים לשמש אותי בכל תקפיד בענף התקשורת. תחקיר, כתיבה, קריינות, עריכה, הפקה ועוד. כל אלה באים לידי ביטוי במסלול הרדיו, וכשאתה יוצא לעולם הגדול, אתה מבין את היתרונות על פני אחרים." 

יניב לביא
יועץ תקשורתי במשרד מוביל וקריין מקצועי

יניב לביא, בוגר בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר
"ניסיונם העשיר של המרצים, תכנית הלימודים והציוד הנלווה הם אלו שעושים את המחלקה לחוד החנית בתחום התקשורת. כחלק מלימודי הרדיו במכללה למדתי גם את אומנות ההגשה והקריינות והיום אני בעל עסק מצליח לשירותיי קריינות לסרטי תדמית."

יצחק משיח
יועץ תקשורת ופובליציסט, סטודנט לתואר שני בתקשורת
יצחק משיח, בוגר המחלקה ללימודי תקשורת במכללת ספיר"לימודי תקשורת בספיר מחדדים את הז'רגון המקצועי בתחום התקשורת על שלל רבדיו - כך שהשתלבות בתעשייה טובה יותר".

ישי פורת
כתב גזרת ירושלים ב-Ynet וידיעות אחרונות

בתמונה: ישי פורט בצילומי כתבה ל-YNET
"הלימודים במחלקה לתקשורת בספיר הם הדבר הכי קרוב לעבודה עיתונאית בשטח. לדוגמא, בשנה השלישית במסלול רדיו יש קורס שנקרא 'סדנה משדרת', שבה התבקשנו להעלות משדר תוך שלוש שעות.זה מאוד קרוב למה שקורה היום בתפקיד שלי בו יש המון לחץ ודרישות וצריך לעמוד בכולן."

 

ליאורה בן צור
מפיקה בחדשות "הארץ"

בתמונה ליאורה בן צור"איך תרמו לי הלימודים בספיר? האמונה בנו. מרצים רבים גרמו לנו ללמוד ולהגשים את עצמנו. לימודים שהפכו אותנו לסקרנים יותר, ביקורתיים יותר ונבונים יותר. תודה לכם!"

ליבנת אלון
מתאמת הפקה בסדרות טלווזיה

ליבנת אלון, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר
"הלימודים המעשיים במסלול טלווזיה כיוונו אותי להבין שאני אוהבת ומתאימה לתחום ההפקות."

לירון בוזגלו
צלם עצמאי. מתמחה בצילומי טבע וחתונות
לירון בוזגלו, בוגר לימודי תקשורת במכלל ספיר

"במסגרת לימודיי התמחתי בחטיבת רטוריקה. שיעורי החטיבה העניקו לי כלים משמעותיים, שעזרו לי להבין טוב יותר את האדם העומד מולי - הלקוח שלי. למדתי לקרוא אותו ואת שפת הגוף שהוא משדר, להבין את הצרכים שלו ולבסוף להעניק לו את מה שביקש."

לירון מזרחי
מנהלת דיגיטל ומדיה חברתית בחברת SABON - סבון של פעם

לירון מזרחי, בוגרת בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"המרצים במחלקה לתקשורת התייחסו לכל הסטודנטים במחלקה כאל אנשי תקשורת, וידעו לתת לנו את הדרייב, המוטיבציה והרצון למצוא משרה בתחום ולהתפתח. הדיונים בשיעורים, השיח החברתי והקורסים המעניינים הובילו אותי בביטחון אל המקצוע הנוכחי שלי."

מאור הוימן
עורך בדסק TheMarker
מאור הוימן, בוגר המחלקה לתקשורת במכללת ספיר

"הלימודים העניקו לי ידע חשוב על עולם העיתונות הישראלי וכלים מעשיים להשתלב בו ולמצוא בו את מקומי, כמו גם קשרים עם בכירים בתחום בעבר ובהווה שחיברו אותי לאנשים הנכונים. מעבר לכך, הלימודים הרחיבו לי את הידע בנושאים היסטוריים, פילוסופיים ותרבותיים חשובים, וחשיבות הדבר ניכרת הן בעבודה והן בחיים בכלל."

מאור חורי
עורך ספורט באתר NRG
מאור חורי בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"הלימודים בספיר עזרו לי לשפר את כישורי העריכה שלי בווידאו ובכתב ולהביא אותם לידי ביטוי. כמו כן ההתנסות המקצועית לימדה אותי איך מתנהלת מערכת חדשות אמתית בעבודה תחת לחץ, וכיצד לייצר תכנים איכותיים במגבלות של זמן."

מיכל תלמיד
סופרוייזרית ב-BLINK, סוכנות מדיה חברתית
מיכל תלמיד, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"הלימודים בספיר, ובפרט ההתמחות בתקשורת שיווקית, העניקו לי את הכלים המקצועיים, בעזרתם הצלחתי להשתלב בתחום ובתעשייה"

מתן בוני
יועץ תקשורת ומנהל פרויקטים מיוחדים במחלקה לפעילות בתפוצות של ההסתדרות הציונית העולמית.

בתמונה: מתן בוני"הלימודים בספיר תרמו לי הרבה מבחינה אישית ומקצועית. הדרך בה לומדים על עולם התקשורת בצורה פרקטית עם מרצים מהתחום נתנה לי הבנה רחבה של הנושא ויותר מכך נחשפתי במכללה לתחומים שונים כמו עשייה חברתית ופעילות בתפוצות דרך הילל ספיר, מה שהוביל אותי לצאת לשליחות ארוכה בקנדה דרך הסוכנות היהודית. כיום בעבודתי אני משלב בין המקצוע שלי בתחום התקשורת לבין התשוקה לחיבור בין ישראל ויהדות התפוצות".

 

נדב הייבלום
מנהל שיווק וקשרי קהילה בתיאטרון הפרינג' באר שבע
נדב הייבלום בוגר המחלקה לתקשורת
"הלימודים במכללת ספיר לימדו אותי להתגבר על כל קושי, חישלו אותי בכל הקשור להתנהלות מערכתית והקנו לי ידע רב על עולם השיווק במדיה החברתית שתופס תאוצה בשנים האחרונות"

נוי שופן
מעצבת גרפית UX/UI בסטודיו לעיצוב של חברת Matrix Digital
נוי שופן, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"השילוב בין התואר הראשון לדיפלומת ההנדסאי, עזר לי לשלב בצורה מצויינת בין תיאוריה לפרקטיקה, וסייע לי בכניסה מהירה לשוק העבודה."

נועה עמוסי
מנהלת בק אופיס במחלקת טרייד מרקטינג, חברת פרומרקט
נועה עמוסי, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר"הלימודים במכללה פתחו לי את הראש לנושאים שלא הכרתי ותרמו לחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה. אהבתי את הסביבה הסטודנטיאלית במכללה ואת האנשים המקסימים שהכרתי. בקצרה - אין ספק שהלימודים בספיר היא חוויה לכל החיים."

נחלה התשואל אייל
מעצבת גרפית ומנהלת מדיה בסוכנות הסושיאל של מעיין יחבס MYsocialנחלה, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר"השילוב בלימודים בין תחומי הידע, מפרקטיקה לתיאוריה והאווירה המדהימה במכללה, כמו גם העשיה בפועל במהלך התואר בתחומי המכללה ושיתופי פעולה ועד לנטוורקינג והשם הטוב שיצא לבוגרי ספיר בשוק התקשורת."

נילי אלימלך
תקציבאית במשרד פרסום ליאו ברנט

תמונה של נילי אלימלך"מה תרם לי בלימודים? סדנת הלכה למעשה - שם בעצם התחבר לי הפאזל של 3 שנות לימודים."

 

נילי שגיא
מנהלת יח"צ בכירה במשרד לפידות תקשורת

נילי שגיא, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"ספיר זו מכללה שבה יש אווירה של ערבות הדדית, דבר שמייצר רשת חברתית חזקה בכל מה שקשור למציאת עבודה. התואר הראשון היווה את בסיס ההשכלה האקדמית שלי ובהיבט הזה, עזר לי מאוד לפתח טביעת אצבע מקצועית שייחודית לי."

ניסן לביא
פיתוח עסקי ב-Adxperience SAS
ניסים לביא, בוגר מכללת ספיר

"בספיר פגשתי את האנשים שדרכם התגלגלתי לתוך התעשייה. אז לא להיות יביישים ורק לשבת בספריה, תהנו גם מהאנשים והוויב המיוחד במכללה."

ניסן שטראוכלר
דובר הוועד למלחמה באיידס
ניסן שטראוכלר, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"ההתנסות המעשית שחוויתי במכללת ספיר סייעה לי להבין את עולם התקשורת, לחוות את האתגרים העומדים בפני כתב ו/או דובר, ונתנה לי את הכלים הראשוניים להתמודדות מול האתגרים הללו. הן בתחילת דרכי ככתב, והן כיום כדובר."

ניצן גלוסמן
כתב ברשת ב'
ניצן גלוסמן, בוגר בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר
"במהלך שנה ג' ללימודים ניתנה לי ההזדמנות להיות סטאז'ר ברשת ב'. משם הדברים התגלגלו כך שקיבלתי משרה מלאה בתור כתב חדשות."

נטלי כהן
סופרוויזרית במשרד פרסום דיגיטל, d-say
נטלי כהן, בוגרת לימודי תקשורת במכללת ספיר
"הכלים והידע שקיבלתי במסגרת הלימודים, הכינו אותי ככל האפשר לעבודה ב"עולם האמיתי" והקלו על הכניסה שלי לעולם הפרסום והדיגיטל."

נירית דעיה
תקציבאית במשרד יחסי ציבור ומפיקת אירועים במחלקת השיווק של FedEx
נירית דעיה, בוגרת בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר

"תמיד רציתי לעבוד בתחום יחסי הציבור והדוברות ומסלול תקשורת שיווקית נתן לי את הכלים והידע באמצעותו יכולתו להשתלב בתחומים אלו. מה שבסופו של דבר הכין אותי הכי טוב לעבודה האמתית היה הפרוייקט גמר בו יישמנו את כל מה שלמדנו."

נעם ברזני
מנהלת הטראפיק של משרד "אביב פרסום" בבאר שבע ומנהלת מדיה, קשרי קהילה וע.דובר במועדון ספורט אשדוד
נעם ברזני
"במסגרת לימודי התואר בחרתי להתמחות במסלול שיווק ופרסום, הליווי של צוות המרצים, ראש המסלול עמיר והתוכן של הקורסים נתנו לי את הבסיס והכלים הנכונים להשתלבות בתחום."

נתן ליכטר
בעל עסק לקידום אתרים ומבקר קולנוע באתר Seret

נתן ליכטר, בוגר לימודי תקשורת במכללת ספיר
"במסגרת הסדנאות של מסלול עיתונות כתובה למדתי כתיבה מתקדמת בסגנונות שונים, מה שמהווה את הבסיס לעבודה שלי כיום גם כמבקר קולנוע וגם כמקדם אתרים."

עדי בטאן מאירי
בעברה בדוברות הכנסת וכעת במשרד ליעוץ תקשורת ואסטרטגיה דוברת מרחב דרום של קק"ל, דוברת מחוז נגב של מפלגת העבודה ודוברת מועצת הנגב. בנוסף, כתבת xnet במדור אנשים
עדי בטאן המאירי, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

עדן אוחנה
משווקת במחלקה העסקית ב"כספית" ייצוג אומנים
עדן אוחנה, בוגרת המחלקה לתקשורת, יצירה וביקורת בספיר
"לא עברו מים רבים בנהר מאז סיימתי את לימודיי במקום, שהיווה לי בית במשך 3 שנים, וכבר מתגעגעת. הלימודים בבית הספר לתקשורת זוהי בהחלט אבן דרך משמעותית ומסתמנת כאחת היפות בחיי. במסגרת הלימודים, למדתי שהמילה "פרקטיות" היא לא מילה גסה. רדיו קול הנגב, חממה קסומה עם צוות מרצים מדהים שאפשר לי להגשים את עצמי בצורה הטובה ביותר בכל תחום בו עסקתי. עידו אריאל, מנהל התחנה אמר שכל מה שצריך זה לרצות, והמעטפת של הרדיו תעזור לעשות - והוא צדק. ההתנסות המעשית ברדיו בכלל ובמחלקת יחסי ציבור ומוזיקה בפרט, אפשרה לי לצעוד בבטחה אל תוך עולם התרבות והמוזיקה שהפך לעיסוק המרכזי בחיי. תודה :)"

עודד עמר
רכז שיווק ודיגיטל במועצה המקומית תעשייתית נאות חובב

עודד עמר, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"בעולם המשתנה, הכוח עדיין נמצא במילים. במהלך התואר רכשתי ידע מגוון שסייע לי להכיר את מפת התקשורת וסדר הכוחות. כעת אני מסוגל לעשות את החיבור הנכון בין מסר, קהל ו"אריזה" מתאימה כדי להשיג  השפעה רצויה באמצעי המדיה השונים."

עוז זריהן
מעצב גרפי, בחברת Techmarketing
עוז זריהן, בוגר בית הספר לתקשורת במכלל ספיר

"במהלך הלימודים נחשפתי לדברים, שיניתי צורות חשיבה מסויימות ופיתחתי אחרות. דרך ההסתכלות שלי על העולם השתנתה במעט, ואפשר לומר שהלימודים עזרו לי לגבש קצת יותר את ״העצמי״ שלי. זה מה שעוזר לי כרגע בעבודה ובחיים."

עופר פלין
סמנכ"ל שיווק ESCO - חברה המתמחה בהקמת עסקים חברתיים

עופר פלין, בוגר בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר
"כשאני מקים עסקים חברתיים שמשנים את המציאות לטובה, אני לא שוכח איפה עשיתי את צעדיי הראשונים."

עופרה הלחמי
מגישה ועורכת בתחנות הרדיו של קול ישראל: רשת ג', רשת ב', קול המוסיקה וקריינית רשות השידור
עופרה הלחמי, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר
"בשלוש שנותיי בלימודי התואר הראשון בתקשורת במכללת ספיר רכשתי מיומנויות חיוניות לעבודה בעיתונות ורדיו בפרט. העבודה המעשית בתחנת הרדיו במכללה הקנתה לי יתרון עצום בצעדיי הראשונים בתעשייה, כמו גם המרצים שמדריכים ומלווים אותי עד היום. תחנת הרדיו החינוכי של קול ישראל 'קול הנגב' הייתה לי לבית. לעולם לא אשכח מאין באתי..."

עידו אוטולנגי
Head of Programmatic, VidRide
עידו אוטולנגי, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"הלימודים עזרו לי להכיר את עולם הדיגיטל מכל צדדיו באופן מעמיק ומקיף."

עידו בנישו
מנהל מחלקת הדיגיטל והניו מדיה של התו השמיני, לייבל המוזיקה המוביל בישראל

עידן בנישו, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"בתור בוגר של מסלול רדיו אני חייב להגיד שההתנסות המקצועית היא זו שתרמה לי הכי הרבה בשוק העבודה."

עידן גלוזמן
סמנכ"ל שיווק, GreenRoad - יישומים וכלי צמ"ה מיוחדים
עידן גלוזמן, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"הלימודים במכללה תרמו לעיצוב התפיסה שלי וגרמו לי להסתכל בצורה רחבה, נכונה ולאה על כל עולם השיווק, הקידום והשיח אל הקהל אליו אני פונה."

עינב ידיד
יועצת תקשורת דיגיטלית במשרד יחסי הציבור "בן חורין אלסנדרוביץ'

תמונה של עינב ידיד"כאחת שנולדה וגדלה בתל אביב, הנוף הדרומי היה חדש לי,  אבל חדש מהסוג הטוב, השקט, השלו והכי מחבק שיש. ספיר זו אכן חממה שמטפחת ומשקיעה בסטודנטים. ללא ספק מה שעשה לי את התואר היו המרצים הנפלאים שלא רק שכל אחד מהם תותח בתחומו, היחס האישי ואיכותם האנושי - בהחלט שווה זהב! אין סודות - בשוק העבודה ניסיון ותרגול זה הכי חשוב כמו בכל דבר, אבל אין עוררין שהתואר נתן לי כלים חשובים ומעצבים לעתיד."

 

 

ענבר גולדשטיין
מנהלת לקוחות במשרד הפרסום יהושע\TBWA
ענבר גולגשטיין, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר
"הלימודים בספיר נתנו לי הצצה ראשונית ומספקת לעולם התקשורת בכלל והתקשורת השיווקית בפרט. המפגשים עם אנשי מקצוע מנוסים מהתעשייה שהשתמשו במונחים שנורא רציתי להכיר טוב יותר ולהשתמש בהם בעצמי הפכו אותי לסקרנית יותר."

ערן מנחם
איש יחסי ציבור וניו מדיה במשרד הדובר של מכון ויצמן למדע

ערן מנחם, בוגר בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר
"יצאתי מהתואר בספיר עם ארגז כלים מלא. ארגז ששימש אותי גם לתואר השני וגם בפיתוח הקריירה."

ערן קלינגר
מנכ"ל ובעלים של משרד יחסי הציבור Kliger/BB&A יחסי ציבור ותקשורת

ערן קלינגר, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר

פלור זכאי
מנהלת מדיה חברתית במשרד הפרסום מקאן ואלי

פלור זכאי, בוגרת המחלקה לתקשורת, יצירה וביקורת במכללת ספיר
"היום בהחלט אפשר לומר שמסלול תקשורת שיווקית תרם לי רבות להבנת התחום שבו אני עובדת ולהשתלבות מהירה ובטוחה בו."

רון צדיקוב
סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת Plenika

רון צדיקוב

"במהלך הלימודים נחשפתי לתחום הדיגיטל והתחלתי להתעניין בו מאוד. כבר בשנה האחרונה התחלתי לעבוד ולהתנסות בתפקידים שונים. תמיד האמנתי שחשוב לצבור ניסיון. היום אני מנהל חברה באופן עצמאי וכל הזמן חושב על הפרוייקט הבא."

רוני לוין
עוזרת הפקה בחדשות ערוץ 2

רוני לוין, בוגרת לימודי תקשורת בספיר
"הכלים והניסיון המעשי בתחומים רבים הקשורים בעיתונות ועשיית טלויזיה העניקו לי זוית מעניינת מאד על עולם התקשורת."

רועי זריהן
עיתונאי, מגיש ושדר בערוץ הספורט
רועי זריהן, בוגר מכללת ספיר
"רק כשהגעתי לערוץ הספורט הבנתי כמה כלים קיבלתי וכמה מוכן הגעתי ל"חיים האמיתיים" בזכות הלימודים במכללת ספיר."

רן דנינו
תקציבאי בחברת הפרסום זרמון DDB
רן דנינו, בוגר בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר"בלימודים במכללת ספיר הכרתי מרצים מן השורה הראשונה בתחום התקשורת והשיווק שתרמו להתפתחות האישית שלי כאיש מקצוע. לאחר סיום הלימודים השתלבתי במהרה בשוק העבודה, ככה זה שמגיעים מקמפוס עכשווי, תוסס, צעיר, מדהים וחוויתי."

רן וייכמן
עורך "העולם הבוקר" עם אברי גלעד והילה קורח - תוכנית הבוקר ב"רשת" ערוץ 2
רן וייכמן, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"במהלך התואר אתה לא תמיד מצליח להבין איך לחבר בין כל הנקודות... בראייה לאחור, פתאום הכל נראה הגיוני להפליא."

רן לייבו
מתאם שיווק ותקשורת (Marketing Communications Coordinator) בחברת UPS, ישראל

רן לייבו, בוגר מחלקה לתקשורת בספיר"הקורסים המקצועיים במסלול הדיגיטל, עזרו לי לבלוט מעל מתמודדים אחרים לתפקיד, ונתנו לי כלים מעשיים הכרחיים לעבודה בזירה הדיגיטלית."

שי שרבף
מנהל דיגיטל, פארק קרסו למדע, מוזיאון המדע הגדול בישראל

שי שרבף, בוגר בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"הלמידה במסלול העניקה לי הבנה וכלים על עולם הפרסום שנמצא מחוץ לכותלי האקדמיה. הלמידה, ההתנסויות ובעיקר התכנית של פרויקט הגמר העניקה לי צוהר לתהליכי עבודה בשוק התקשורת."

שירלי ממו
סמנכל"ית ומנהלת פיתוח עסקי בחברת סטארט אפ eNovi

שירלי ממו, בוגרת בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר
"המכללה העניקה לי ידע וכלים בתחום השיווק, המסייעים לי כיום בפיתוח העסק."

שני אטיאס
מנהלת תחום מפרסמים, וואלה!NEWS
שני אטיאס בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"המחלקה לתקשורת במכללת ספיר פתחה לי את הראש, את הדמיון, חידדה לי מטרות. ממליצה בחום. גם בגלל האווירה הייחודית של המקום."

שני מזרחי
עובדת במשרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב
שני מזרחי, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"הקורסים העיוניים והמעשיים בתואר, עזרו לי מאוד להבין ולהתמודד במגרש של הגדולים."

שני צדיקריו
צלמת עצמאית. מתמחה בצילומי חתונות, תדמית ואופנה
שני צדיקריו, בוגרת בית הספר לתקשורת, יצירה וביקורת במכללה האקדמית ספיר

"החופש הרעיוני והיצירתי של המרצים והסביבה הלימודית, שמעודדים הסתכלות ייחודית על דברים, יחד עם העבודה כצלמת יחסי הציבור של המכללה, נתנו לי כלים מעשיים, אמביציה ותעוזה לפרוץ בעולם האמיתי."

שני שלו
מפתחת Front End לאינטרנט ולמובייל בחברת הפיתוח Valhalla

שני שליו, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר
"כבר במהלך הלימודים הבנתי שארצה להתמקצע בפיתוח אתרים ואפליקציות והלימודים נתנו לי את הכלים להתחיל את דרכי בתחום."

שרון ניסים
עיתונאי ושדר ספורט
שרון ניסים, בוגר ביה"ס לתקשורת במכללת ספיר

"אין ספק ששמה של מכללת ספיר הולך לפניה כשמדובר בשוק העבודה. תואר מספיר בהחלט שווה יותר, בעיקר בגלל ההתנסות הפרטנית במהלך הלימודים, שמביאה את הסטודנטים לרמת מוכנות גבוהה יותר לשוק העבודה מכל מקום אחר".

שרון ערמי
מנהלת שיווק בחברת תדיראן טלקום - שירותי תקשורת

שרון ערמי"אני מאושרת על ההחלטה שקיבלתי ללמוד בספיר ובמסלול תקשורת שיווקית. אין ספק שהכרתי אנשים מדהימים (בין היתר את בעלי לעתיד) וכמי שלמדה שיווק במקביל לעבודה במחלקת השיווק של המכללה, קיבלתי את כל הכלים המעשיים והקשרים הרלוונטיים להתחיל את דרכי המקצועית."

תומר מולוידזון
מגיש, עורך, מפיק ורכז מדיה דגיטלית ב-88FM של קול ישראל ומרצה במכללת ספיר וחברת אפיקי תקשורת

תומר מולדוויזיון בוגר מכללת ספיר מסלול רדיו בית הספר לתקשורת
"מסלול הרדיו של המחלקה לתקשורת שינה את חיי. הייתי ילד מאוד ביישן וחסר ביטחון. בחרתי ברדיו בגלל האהבה למוזיקה ובמחשבה שאשאר מאחורי הקלעים. אבל מנהל הרדיו של המכללה נתן לי את הדחיפה לכיוון המקרופון ואחרי שנתיים מצאתי את עצמי מופיע על במות, מנגן ושר (ואני לא יודע לשיר!). מאדם שפחד להתקשר לפקידה בקופת חולים ולדבר עם אנשים זרים הפכתי לאחד שמדבר עם מאות אלפי מאזינים ביום ומרצה במכללה ובמחלקה. המכללה פתחה לי את הדלת לרשות השידור ו-88FM אבל גם פתחה לי את הראש. זה אומנם תואר בתקשורת אבל הוא נוגע בכל תחומי החיים ובכל פעם שאני מגיע למכללה נצבט לי הלב ורגש הנוסטלגיה משתלט, הייתי חוזר על הכל שוב ושוב אם רק הייתי יכול".

 

בוגרינו בתקשורת

 
14.08.17 | וואלה! ברנז'ה - הכירו את אייל אליה

05.04.17 | The Marker | נעה נבט - יש עסקים אחרי המוות | על בוגרת המחלקה לתקשורת, מורן מורדו, שפתחה עסק לצילום לוויות

02.01.16 | כלכליסט | רעות ברנע - רצים לדירה, לאכול | לין מיטשל, בוגרת המחלקה

25.11.16 | ידיעות הקיבוץ - המנהיגים הצעירים - דנה מזרחי-בראודה

25.11.16 | ידיעות הקיבוץ - המנהיגים הצעירים - אלמוג בוקר

15.12.16 | הזמן הירוק | יעל ברקאי - יועץ התקשורת (מיל.) של ח"כ אורלי לוי אבקסיס | יובל גורן, בוגר המחלקה

20.11.16 | mynet | ארנון לפיד - מניר עם לבית הלבן: היועצת המפתיעה של טראמפ | דנה מזרחי, יועצת תקשורת, בוגרת המחלקה

04.11.16 | קול ברמה | זוהר אליה - ימי הרדיו | שדרן רדיו "קול רמת השרון" צחי בן ארי מתחיל ללמוד במכללת ספיר

31.10.16 | My Net הקיבוץ | נחמן גלבוע | מיכל שבן-קוצר, בוגרת המחלקה, מסכמת 12 שנות דוברת במועצת שער-הנגב

11.09.16 | ידיעות אחרונות | רועי יפה - עדשה עירונית | עומרי שומר, בוגר המחלקה, צלם סטילס

12.8.16 | מקור ראשון | יקי הפשטיין - דוד סעידוב, בראיון ל"מקור ראשון" לרגל חגיגות ה-25 למוסד המיתולוגי הצוללת הצהובה

30.6.16 | מודיעין News | גיל ח' עמית - כיכר הבושה | אסף שמואלי, בוגר המחלקה, הקים אתר לטיפול משברים ברשת

05.04.16 - בוגרי המחלקה לתקשורת במכללת ספיר זכו ב-100,000 ₪ בתחרות יזמות וסטארטפים ארצית

בוגרינו כותבים עלינו באתר הסטודנט

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
1 + 12 =