לוח מודעות

שרותי יעץ מרחוק במהלך סגירת הספרייה בגין מגפת קורונה

סטודנטים ומרצים יקרים,

בהתאם להוראות המכללה ועד להודעה חדשה,

הספרייה תיתן שירותי יעץ מרחוק,

ולא תדרוש החזרת ספרים

או קנסות על ספרים שלא הוחזרו בזמן.

077-6802450

077-6802806

באיחולי בריאות, צוות הספרייה

ברוכים הבאים לאתר הסִפְרִיָה


הסִפְרִיָה האקדמית על-שם יונס וסוראיה נזריאן היא הלב הפועם של המכללה האקדמית ספיר. הספרייה ממוקמת בלב הקמפוס ותכנונה הקפדני מבטא שאיפה להטמיע בקמפוס, הנמצא בפאתי מדבר, תחושה של רוחב דעת, תודעה אסטטית, יופי שאיננו מתנשא על הנוף הטבעי של הסביבה. 
השאיפה החשובה היא כמובן לשרת את הסטודנטים בלימודם ואת צרכי המחקר של המרצים. שאיפה זו מתגלמת בהקצאת מאמץ לגישה ישירה לספרים, שולחנות עבודה נוחים ובמקביל פינות התרווחות שנועדו לקריאה שאיננה לצרכי לימודים ומחקר, של ספרי אמנות, למשל. אוסף הספרים וכתבי העת עשיר ומגוון. הוא כולל ספרים בעברית, באנגלית וצרפתית. שרותי הספרייה מעניקים אפשרות להשאלה בין-ספרייתית בארץ. 
בקשתם של יונס וסוראיה נזריאן, שתרומתם הנדיבה איפשרה את הקמת הספרייה האקדמית, לשלב בה פעילות קהילתית וחברתית, קלעה היטב לאתוס המאפיין את המכללה. הספרייה נותנת שרותים מלאים לבית החינוך שער הנגב, לתושבי שער הנגב ופותחת את שעריה בפני תושבי איזור עוטף עזה המבקשים לשאוף אויר פסגות של חכמה ודעת הטמון בספרים. הם תמיד אורחים רצויים, ללא תשלום. בספרייה מתקיימות תערוכות אמנות מתחלפות. 
פסל שיש גדול, פרי יצירתה של סוראיה נזריאן הניצב בפתח, מגלם את הכמיהה להתעלות של הבא בשערי הספרייה. 
בספריית המכללה תמצאו הרבה יותר מספרים. המקום מציע לכם להשתמש במאגרי מידע במגוון רחב של תחומים, לגלוש באינטרנט וכן לרשותכם מדיה אור-קולית בכמות רבה ובמבחר רחב: סרטי קולנוע, מוזיקה, חומר תיעודי ועזרי הוראה ולימוד שונים.
הספרייה מעמידה לרשות הקוראים בכל מסגרות הלימוד שירותים שונים במגוון תחומים: החל משירותי יעוץ והדרכה, שירותי סריקה, צילום מסמכים והדפסה. שירותים מיוחדים לאוכלוסיה מוגבלת עוורים וחרשים וכלה באספקת ספרי לימוד לתלמידי המכינות. 

להתראות בסִפְרִיָה,
שנת לימודים נעימה ופוריה, 
נירית חדז'ס, מנהלת הסִפְרִיָה

 

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
1 + 16 =
ספרו החדש והמרגש של אסף סעדון, בוגר המחלקה לתרבות - יצירה והפקה במכללת ספיר אסף סעדון (31) מתל אביב, בוגר המחלקה לתרבות...
ברק גולדנברג
המכללה האקדמית ספיר בשיתוף משרד התרבות והספורט, קיימה ערב מחווה לסופר והמשורר שאול טשרניחובסקי לאחרונה, התקיים במכללה...
ברק גולדנברג