תכנית SPICE הנה תכנית התמחות שנועדה להעשיר את הניסיון המעשי של סטודנטים  וסטודנטיות בתחום התקשורת השיווקית-דיגיטלית ולהקל על השתלבותם העתידית בתעשייה. במסגרת התכנית, בוגרי שנה ב' מהמסלול לתקשורת שיווקית ומדיה דיגיטלית במחלקה לתקשורת בספיר משתלבים בהתמחות משמעותית בחברות המתמחות בתקשורת שיווקית ודיגיטלית, לרבות משרדי יחסי ציבור, מחלקות דוברות ואגפי שיווק. התכנית מלווה על ידי צוות מקצועי מטעם המחלקה לתקשורת, במטרה לסייע לכל סטודנט וסטודנטית למקסם את המפגש הראשוני עם תעשיית התקשורת.

התכנית מבוססת על התמחות קיץ במשך כ-70 שעות בחודשים יולי-אוגוסט בחברות ובארגונים, שלצידה הנחיה אקדמית מהמחלקה לתקשורת. בתום התמחות הקיץ הסטודנטים ממשיכים לשנת הלימודים האחרונה בתואר (שנה שלישית), שבמהלכה באפשרותם להמשיך את ההתמחות בארגון במקביל להפקת קמפיין שיווקי כפרויקט גמר.
תכנית SPICE מהווה גשר בין האקדמיה לתעשייה. עבור הסטודנטים, מדובר בתכנית שמציעה ניסיון מעשי משמעותי, רלוונטי ומותאם לשוק העבודה העכשווי. עבור הארגונים המארחים מדובר בהזדמנות להיחשף לסטודנטים מובילים, המגיעים עם רצון עז ללמוד את עולם התקשורת, להתנסות בעבודה מעשית ולתרום מהידע העיוני והמעשי שצברו בלימודיהם.

הרשמה לסטודנטים פתוחה עד 07/06/2020

ראיונות למועמדים יתקיימו ביום חמישי, 11/6/2020 בזום.

 

המחלקה לתקשורת
המסלול לתקשורת שיווקית ומדיה דיגיטלית

ההרשמה לתכנית ההתמחות של המחלקה לתקשורת במכללת ספיר
נסגרה.