המיזם Multieyed של תומר לוי, בוגר מרכז ח"י בספיר, זכה בתחרות המועצה להשכלה גבוהה לעידוד היזמות והחדשנות באקדמיה

הזכיה של לוי מצטרפת לזכיות של שני בוגרים נוספים של מרכז החדשנות והיזמות ח"י בספיר בתחרות במל"ג: שני המיזמים מתחום הגיימינג: Estar  לזיהוי שחקנים מצטיינים לנבחרות ספורט של משחקי רשת והשני – Out of Mind להעלאת מודעות למתמודדי נפש.

אפליקציית Multieyed - מוקד ארצי מבוסס AI, שיודע לקבל דיווחים על מפגעים ואירועים שמתרחשים בשטח ולהעביר את הדיווח לנמען הרלוונטי בצורה עצמאית. בכך תהליך הדיווח והטיפול במפגעים יהפוך פשוט מהיר ויעיל הן למדווח והן לגורם המטפל. המיזם של תומר לוי (42) בוגר תואר ראשון בניהול תעשייתי, זכה בפרס בסך 31,000 ₪ מענק פיתוח. לוי פיתח את המיזם במסגרת ח"י בספיר - מרכז החדשנות והיזמות במכללה האקדמית ספיר, במעבדת "אתגרים בתעשייה", בראשותו של יניב עבאדי.

המיזם Estar פותח במעבדה לאתגרים בתעשייה בח"י בספיר, ע"י גיא אמזלג (22), אלכס ברגר (28), מיכאל צ'אן (27), ג'ניה איוונוב (29), דני קוגל (23) ובר רפאל (22) סטודנטים מהמחלקה לניהול תעשייה ומדעי המחשב. ראש המעבדה יניב עבאדי, ימשיך ללוות אותם יחד עם יועץ חיצוני בתחום להמשך פיתוח המיזם וגיוס משאבים נוספים. 

המיזם בשני Out Of Mind פותח במעבדת הגיימינג של ח"י בספיר, ע"י אלה לונה פלזנס (25) ותמיר זהבי (30) בוגרי תואר ראשון במדעי המחשב בספיר. השנה אלה לונה פלזנס תנהל לצידו של ד"ר עמית בן בסט את מעבדת גיימינג, ממנה צמחה.

מנהלי המעבדות יניב עבאדי וד"ר עמית בן בסט ליוו את הסטודנטיות והסטודנטיות לאורך כל השנה, נתנו להם כלים והכשרות ועזרו להם לפתח את המיזמים.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

טקס זיכרון לנספי סודן
ביוזמת היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן במכללה האקדמית ספיר ובשיתוף עיריית שדרות לאחרונה התקיים טקס לזכרם של ארבעת אלפים מיהודי אתיופיה, אשר מצאו את מותם במהלך המסע העלייה לארץ ישראל ממחנות הפליטים בסודן בזמן מבצע אחים. הטקס התקיים במעונות הסטודנטים בשדרות. הטקס ביוזמת היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן במכללה האקדמית ספיר, בשיתוף עיריית שדרות ומתנ"ס שדרות.
שדרות פינת ברלין
במסגרת בינאום בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר, פרופ' אורית נוטמן שורץ ראשת רשות המחקר וראשת ועדת מי"ה (מחקר, יצירה והוראה) ומרצה בכירה בבית הספר לעבודה סוציאלית בספיר, יצאה עם סטודנטים שנה ג' לשבוע לקורס משותף בנושא טראומה יחד עם סטודנטים לעבודה סוציאלית ולהתפתחות הילד מביה"ס לע"ס באוני למקצועות ישימים בברלין. בקורס נטלו חלק 13 סטודנטים במסגרתו הם למדו על טראומה הקשורה למלחמה, להגירה ולאלימות, על אירועים עכשוויים והסטורים ועל תפקידו של הזיכרון. במקביל הסטודנטים העבירו הרצאות וסדנאות לעמיתיהם בנושא מודל מעש"ה וחירום.