גאווה גדולה לבית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללה האקדמית ספיר, עם זכייתם של בוגרים וחברי סגל בית הספר בפרסים בפסטיבלי קולנוע ברחבי העולם.

הסרט הקצר "בואו נדבר" של אלעד מוקדס זכה בפרס בקטגוריית הסרטים היהודיים בשני פסטיבלי סרטים בטורקיה וזכה בפרס Best Short Competition האמריקאי. הסרט הוקרן בפסטיבל Twin Cities Jewish Film Festival במיניסוטה, שם לקח חלק מוקדס גם בפאנל יוצרים.

הסרט "אסי לא גר כאן" של בוגרי בית הספר נטע מורט ורותם מורט זכה בפרס סרט הסטודנטים הטוב ביותר בפסטיבל הגאה בפלאיה דל כרמן.

הסרט "ברווזים: אגדה אורבנית" של המרצה שחר רוזן זכה בפרס התסריט הטוב ביותר בפסטיבל הקולנוע בטאלין.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

אבי מזרחי, מרצה במסלול פסקול בבית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללה האקדמית ספיר זכה בפרס עיצוב הפסקול לעונה השניה של הסדרה "המפקדת". מסלול פסקול - מוסיקה וסאונד לקולנוע בבית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללה האקדמית ספיר, שעל סגל המרצים שלו נמנה מזרחי, הוא המסלול היחידי בארץ ואחד היחידים בעולם המכשירים אנשי ונשות סאונד לתמונה בתוך בית ספר לקולנוע. לצד מזרחי מלמדים במסלול היוקרתי עוד זוכי פרסים רבים. הזכייה בפרס הנוכחי מתווספת לשורה של זכיות אחרות של מזרחי. מזרחי זכה בפרס אופיר לשנת 2022 על עיצוב פסקול הסרט המצליח "קריוקי".
השבוע מסתיים החלק השני של שיתוף הפעולה בין המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, לבין Center MAHIR מרוקו. עם פתיחת היחסים עם מרוקו, ובמסגרת הפעילות הבינלאומית של המחלקה לתקשורת במכללת ספיר, נולדה יוזמה ליצור פרויקטים משותפים בין צעירים וסטודנטים בשתי המדינות סביב עשייה תקשורתית. הרעיון לשיתוף הפעולה מתבסס על למידה מכוונת עשייה, שבו הצעירים משתי המדינות עובדים ביחד על הכנת פודקאסטים ומגזינים עיתונאיים, בנושאים שמעסיקים צעירים, עורכים תחקירים בשתי המדינות, ונפגשים לעבודה משותפת בשתי המדינות כדי ליצור את התכנים.