נעמה מסרנו, סטודנטית שנה ב' לתואר ראשון בלימודים רב תחומיים במכללה האקדמית ספיר, נבחרה לקחת חלק במשלחת צעירים של ההסתדרות הכללית בגרמניה.

משלחת הנציגים הצעירים יצאה לגרמניה לייצג את ההסתדרות, כחלק משיתוף הפעולה בינה לבין האיגודים המקצועיים של גרמניה. מטרת המשלחת היא לקיים מפגשים בין ישראלים וגרמנים ולהתמודד במשותף עם העבר, להנציח את קורבנות השואה ולהיאבק יחדיו כנגד האנטישמיות הגואה באירופה של ימינו. נוסף על כך, המשלחת עוסקת בעולם העבודה המשתנה, איגודים מקצועיים, בפוליטיקה ובנושאים חברתיים, המעסיקים את אירופה וגרמניה בפרט.

נעעמה מסרנו

נעמה מסרנו נבחרה בקפידה למשלחת, כחלק מהשתתפותה במלגת סל"ע – סטודנטים למען עובדים בקמפוס של הסתדרות העובדים, באגף לצעירים ומנהיגות. מהות המלגה: תכנון, הפקה וביצוע של אירועים בקמפוס במטרה להפיץ את ערכי ההסתדרות ופועלה בקרב העובדות והעובדים בישראל, בדגש על אוכלוסיית הצעירים.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

רומן שומונוב
ברכות לרומן שומונוב, במאי הסדרה "כל עוד בלבב", המועמדת לפרס האמי הבינלאומי! רומן, בוגר הנדסאי קולנוע וטלוויזיה במכללה הטכנולוגית ספיר, ביים את "כל עוד בלבב" - סדרת דרמה, העוסקת בזיכרון השואה. הסדרה, שיצרה חן קלימן גל, עלתה בכאן חינוכית ומתמודדת בקטגוריית סדרות הלייב-אקשן לילדים. הזוכים יוכרזו בטקס שיתקיים ב-20 בנובמבר. רומן שומונוב הוא במאי, תסריטאי ועורך ישראלי עטור פרסים העוסק בז'אנרים שונים. הפרויקטים שלו כוללים את הסרט התיעודי "החולמים מבבילון" אשר היה סרט הפתיחה של פסטיבל דוקאביב 2016. סרטו "כאן ועכשיו"- היה מועמד לפרס אופיר (אוסקר ישראלי).
מרתון הכשרת פסיכולוגים
בשבוע שעבר התקיים, זו הפעם השנייה, מרתון למידה לפסיכולוגים חינוכיים ממחוז דרום - והפעם בנושא פסיכותרפיה. מרתון הלמידה התתקיים בשיתוף פעולה בין המרכז ללימודי קדם, חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר בריכוזן של ליאת כרמלי - ראשת היחידה לתכניות חינוך והוראה ולנה בר - רכזת היחידה ובין המדרשה הארצית לפסיכולוגיים חינוכיים, בניהולם וריכוזם של ד"ר אילן וירצברגר - פסיכולוג מחוזי וארז בלנאו - רכז פיתוח מקצועי. 250 פסיכולוגים חינוכיים ממחוז דרום הגיעו למכללה האקדמית ספיר ל-3 ימים מרוכזים של למידה בקורסים שונים, המייצגים את התפיסות המקצועיות והעדכניות ביותר בתחום הפסיכותרפיה, המהווה אחד מתחומי הליבה של הפסיכו