ד"ר עמרי הרצוג מונה למנהל האקדמי של המכללה האקדמית ספיר

דר' עמרי הרצוג הוא חוקר תרבות ומרצה בכיר בתכניות התואר הראשון והשני במחלקה לתרבות במכללת ספיר, היה שותף להקמת המחלקה ואף ניהל אותה בעבר. מחקריו האקדמיים עוסקים בין היתר בתרבות פופולרית, באוטופיות רגשיות ובספרות ישראלית. מבקר ספרות בעיתון "הארץ", וחתן פרס ברנשטיין לביקורת ספרות. דר' הרצוג שותף ליזמויות בתחום התרבות בישראל, ובשנת 2018 קיבל את פרס "מרצה מעורר השראה" מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית.

פרופסור ניר קידר, נשיא המכללה האקדמית ספיר: "ד"ר עמרי הרצוג מבכירי החוקרים והמרצים במכללה. הוא האדם הנכון במקום הנכון. אני שמח מאד על המינוי ומשוכנע שיוביל את המכללה האקדמית ספיר לשיאים חדשים של מצוינות אקדמית, מעורבות בחברה ובקהילה ופתיחת אופקים חדשים לסטודנטים שבחרו ללמוד במקום הייחודי והמרתק ביותר בדרום".

ד"ר עמרי הרצוג, המנהל האקדמי של המכללה האקדמית ספיר: "אני שמח וגאה לפעול בקמפוס התוסס של ספיר, ולהמשיך לחזק אותו כמוקד אזורי וארצי של יזמות, יצירה והשכלה מעולה. המטרה המרכזית שלי היא לקדם את השילוב בין עשייה אקדמית חדשנית לבין השפעה על החברה הישראלית, בכל הזירות שמכללת ספיר מובילה: מטכנולוגיה ועד אמנות".

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

קק"ל משיקה תוכנית מלגות חרום עבור סטודנטים מיישובי העוטף קרן קימת לישראל תעניק מלגות בסך של יותר מ-6,000,000 שקלים עבור כ 1,600 סטודנטים מיישובי העוטף הלומדים במוסדות האקדמיים בנגב.
רוב כספי התקומה יועברו למימון שכר לימוד לסטודנטים כחלק ממהלך לשיקום הנגב המערבי, החל משנת הלימודים הקרובה תוענק מלגה לשכר לימוד מלא לסטודנטים בשנה הראשונה. בנוסף, לראשונה בעוטף עזה יוקמו שתי פקולטות חדשות למקצועות הרפואה ולטכנולוגיות מתקדמות. נשיא המכללה, פרופ׳ ניר קידר: ״תקציב מנהלת תקומה מאפשר לנו למלא תפקיד מרכזי בשיקום ופיתוח הנגב המערבי. גאים להיות מוסד אקדמי המעניק השכלה אקדמית מצוינת, ובמקביל לעודד את כל הסטודנטים שלנו להיות מעורבים בקהילות שמסביבנו". בחודש שעבר אישרה הממשלה את תקציב מנהלת תקומה לשיקום אזור עוטף עזה.