ד"ר עמרי הרצוג מונה למנהל האקדמי של המכללה האקדמית ספיר

דר' עמרי הרצוג הוא חוקר תרבות ומרצה בכיר בתכניות התואר הראשון והשני במחלקה לתרבות במכללת ספיר, היה שותף להקמת המחלקה ואף ניהל אותה בעבר. מחקריו האקדמיים עוסקים בין היתר בתרבות פופולרית, באוטופיות רגשיות ובספרות ישראלית. מבקר ספרות בעיתון "הארץ", וחתן פרס ברנשטיין לביקורת ספרות. דר' הרצוג שותף ליזמויות בתחום התרבות בישראל, ובשנת 2018 קיבל את פרס "מרצה מעורר השראה" מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית.

פרופסור ניר קידר, נשיא המכללה האקדמית ספיר: "ד"ר עמרי הרצוג מבכירי החוקרים והמרצים במכללה. הוא האדם הנכון במקום הנכון. אני שמח מאד על המינוי ומשוכנע שיוביל את המכללה האקדמית ספיר לשיאים חדשים של מצוינות אקדמית, מעורבות בחברה ובקהילה ופתיחת אופקים חדשים לסטודנטים שבחרו ללמוד במקום הייחודי והמרתק ביותר בדרום".

ד"ר עמרי הרצוג, המנהל האקדמי של המכללה האקדמית ספיר: "אני שמח וגאה לפעול בקמפוס התוסס של ספיר, ולהמשיך לחזק אותו כמוקד אזורי וארצי של יזמות, יצירה והשכלה מעולה. המטרה המרכזית שלי היא לקדם את השילוב בין עשייה אקדמית חדשנית לבין השפעה על החברה הישראלית, בכל הזירות שמכללת ספיר מובילה: מטכנולוגיה ועד אמנות".

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

רומן שומונוב
ברכות לרומן שומונוב, במאי הסדרה "כל עוד בלבב", המועמדת לפרס האמי הבינלאומי! רומן, בוגר הנדסאי קולנוע וטלוויזיה במכללה הטכנולוגית ספיר, ביים את "כל עוד בלבב" - סדרת דרמה, העוסקת בזיכרון השואה. הסדרה, שיצרה חן קלימן גל, עלתה בכאן חינוכית ומתמודדת בקטגוריית סדרות הלייב-אקשן לילדים. הזוכים יוכרזו בטקס שיתקיים ב-20 בנובמבר. רומן שומונוב הוא במאי, תסריטאי ועורך ישראלי עטור פרסים העוסק בז'אנרים שונים. הפרויקטים שלו כוללים את הסרט התיעודי "החולמים מבבילון" אשר היה סרט הפתיחה של פסטיבל דוקאביב 2016. סרטו "כאן ועכשיו"- היה מועמד לפרס אופיר (אוסקר ישראלי).
מרתון הכשרת פסיכולוגים
בשבוע שעבר התקיים, זו הפעם השנייה, מרתון למידה לפסיכולוגים חינוכיים ממחוז דרום - והפעם בנושא פסיכותרפיה. מרתון הלמידה התתקיים בשיתוף פעולה בין המרכז ללימודי קדם, חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר בריכוזן של ליאת כרמלי - ראשת היחידה לתכניות חינוך והוראה ולנה בר - רכזת היחידה ובין המדרשה הארצית לפסיכולוגיים חינוכיים, בניהולם וריכוזם של ד"ר אילן וירצברגר - פסיכולוג מחוזי וארז בלנאו - רכז פיתוח מקצועי. 250 פסיכולוגים חינוכיים ממחוז דרום הגיעו למכללה האקדמית ספיר ל-3 ימים מרוכזים של למידה בקורסים שונים, המייצגים את התפיסות המקצועיות והעדכניות ביותר בתחום הפסיכותרפיה, המהווה אחד מתחומי הליבה של הפסיכו