בואו לספיר ללמוד לתואר שני בקולנוע
ולעשות סרט על אשקלון

עיריית אשקלון תעניק מלגת הפקה בסך 10,000 ש״ח למתקבלים

מפגש חשיפה בזום עם ראש ביה״ס, פרופ׳ סמי שלום שטרית, יוצר קולנוע תיעודי שביים לאחרונה סרט על המשורר ארז ביטון ״משהו על רוח תזזית״, שצולם בחלקו באשקלון ועם ראש התכנית לתואר שני, פרופ׳ אורי סיון, יוצר קולנוע עלילתי וסדרות טלוויזיה כמו ״בטיפול״.

בואו הצטרפו אלינו למפגש בכדי שנכיר אתכם ונספר לכם בהרחבה על התכנית.

הקישור למפגש יישלח לנרשמים.

התוכנית מיועדת למורות ומורים באשקלון בעלי תואר ראשון ואהבה לקולנוע, המעוניינים לשלב כלים קולנועיים בתחומי ההוראה השונים ולצלול לעולם הקולנוע.

במהלך התואר יוקדשו שתי סדנאות מיוחדות לפיתוח כלים קולנועיים להוראה.

יתרון מרכזי בתוכנית הוא שאין צורך לקחת שבתון כי הלימודים מתקיים ביום אחד בלבד - יום ראשון באופן קבוע. רק תדאגו לשריין את יום ראשון כיום החופשי שלכם למשך שנתיים.

תוכנית התואר השני בספיר מתקיימת כבר שבע שנים ומובלת על ידי גישת הוראה ויצירה הרואה את היצירה הקולנועית מחויבת למציאות בה אנו חיים ולמרחב בו אנו פועלים עם דגש על לימוד של קולנוע ישראלי, קולנוע חברתי וקולנוע רב-תרבותי. מרכז התכנית הוא סמינרים עיוניים-מעשיים על היסטוריות ותאוריות של קולנוע, על ז׳אנרים ויוצרי קולנוע חשובים והחלק המעשי של התכנית ניתן בסדנאות יצירה: כתיבה, בימוי, צילום ועריכה.

התואר מועבר על ידי מיטב המורים העיוניים כמו ד"ר דפנה סרינג ופרופ׳ ענר פרימניגר, ויוצרי קולנוע מובילים ביניהם רני בלייר (יוצר הסדרות שבתות וחגים, פרשת השבוע ועוד), ענת זלצר (יוצרת סדרות התעודה שיעור מולדת, הקיבוץ ועוד), שלומי אלקבץ (במאי ומפיק שבין יצירותיו הסרטים גט ושבעה), אופיר טריינין (יוצר הסרט משפחה בטראנס), רן טל (יוצר הסרטים ילדי השמש, גן עדן ועוד), פרופ׳ אורי סיון (במאי עלילתי של הסרט קלרה הקדושה, הסדרה בטיפול ופרוייקטים נוספים), ועוד ועוד.

כל הסטודנטים יקבלו ליווי על ידי יוצרי קולנוע ותיקים לפיתוח הסרט התיעודי אותו יפיקו כפרויקט גמר. הסרטים אשר יופקו על-ידכם יהיו מקצועיים ואיכותיים ויעסקו באשקלון סביב: נושא, מקום, דמות, תקופה,
משפחה, קהילה, אירוע וכדומה. הסרטים יוקרנו בפסטיבל קולנוע דרום, באירוע מרכזי באשקלון ובאופן קבוע במרכז המבקרים באשקלון, וכמובן יעמדו לרשות בתי הספר ומסגרות החינוך באשקלון, לצפייה, לימוד ודיון על מורשת העיר אשקלון.

  • M.A. מוכר בהסמכת המל״ג
  • M.A. מוכר לצרכי גמול השתלמות ושבתון
  • M.A. מוכר על ידי משרד החינוך להחזר שכ״ל
  • הלימודים הם דו-שנתיים, בימי ראשון בלבד, במהלך שני סמסטרים בכל שנה.
  • שכר לימוד אוניברסיטאי
  • הנחה 20% בשכר הלימוד בשנה הראשונה מטעם המכללה האקדמית ספיר* בהתאם לתקנון

לפרטים נוספים על לימודי תואר שני בקולנוע בספיר

הוספה ליומן 2020-07-27 17:30:00 2020-07-27 19:00:00 מפגש חשיפה לתואר שני בקולנוע למורות ומורים מאשקלון המכללה האקדמית ספיר info@sapir.ac.il Asia/Jerusalem public
תמונת אילוסטרציה: פסיפס של פרצופים עם מילות ערכים משחפה, חוויה, משמעות,קריירה ועוד
הרשמה ליום החשיפה
Sorry… This form is closed to new submissions.