המחלקה למדעי המחשב גאה להזמינכם לכנס הצגת פרוייקטי הגמר, במתכונת וירטואלית.

סדר היום

התכנסות - 8:45 - 9:00

ברכות - 9:00 - 9:15

הצגת פרויקטים: מושב ראשון

  • 9:15 - 9:25 - Phinary Base - מערכת ייצוג מספרים במגוון בסיסים אלגבריים אי-רציונלים ומחשבון המרה בין כל בסיס כזה לעשרוני. | אבראהים אבו געפר וחנין גבועה. מנחה: אמיר ספיר
  • 9:30 - 9:40 - REALLIE - מערכת מבוססת למידת מכונה לזיהוי שקרים בעזרת ניתוח הבעות פנים. | גל ארוס וספיר רויטמן. מנחה: עמית בן בסט
  • 9:45 - 9:55: Ctrl Shift - מערכת לסידור עבודה לפי משמרות לדיילי הקרקע באל-על. | סמדר כהן ודרור קסלר. מנחה: נורית גלעוז

הפסקה - 9:55 - 10:10

הצגת פרויקטים: מושב שני

  • 10:10 - 10:20 - The Eye - אפליקציה היברידית להעברת מידע מהיר ועדכני בין משתמשים, המאפשרת להפנות שאלות למשתמשים על סמך מיקומם הגיאוגרפי. | בנימין אור ויובל עטיה. מנחה: עמי האופטמן
  • 10:25 - 10:35 - Swarm Lifting - תכנון מסלולים עבור רובוטים ניידים המשתפים פעולה במניפולציה על אובייקטים, בסביבה מסומלצת. | אמיר אבו האני ונאדר אלעואידה. מנחה: עמי האופטמן
  • 10:40 - 10:50 - ReLeaf - מערכת לזיהוי צמחים ומצבם הבריאותי באמצעות עיבוד תמונה. | אורית הרצוג ואנה פיליפוב. מנחה: עמי האופטמן
  • 10:55 - 11:05 - MelanomaCheck - זיהוי ואבחון נקודות חן ושומות באמצעות עיבוד תמונה וממשק אינטראקטיבי. | חן מור וספיר צלח. מנחה: עמי האופטמן

הפסקה - 11:05 - 11:20

הצגת פרויקטים: מושב שלישי

  • 11:20 - 11:30 - FitGo - אפליקציית פיטנס המשלבת התאמה אישית ומקצועית של אימון ותפריט, לבין משחק משימות תחרותי, בו כל משימה היא אימון. | עומר אמסלם ועדי סבג. מנחה: עמי האופטמן
  • 11:35 - 11:45 - GET OUT - משחק חדר בריחה מותח. על השחקן למצוא דרך לצאת מחדר הולך ומתקרר לפני שהוא קופא למוות. | מירי ליפסון. מנחה: גלעד באומן
  • 11:50 - 12:00 - The Winter Forest - משחק אקשן במציאות מדומה (VR) בו על השחקן לשרוד בעולם פנטזיה מסוכן. | שירן אברהם ואורית נגוסה. מנחה: גלעד באומן
  • 12:05 - 12:15 - STL - מערכת חכמה לניהול רמזור באופן יעיל, ע"י ביצוע חיזויים, והפחתה של משמעותית של זמני ההמתנה ברמזור. | אחמד טלאלקה וואסילה הואשלה. מנחה: עמי האופטמן

הפסקה - 12:15 - 13:20

הצגת פרויקטים: מושב רביעי

  • 13:20 - 13:30 - FlyBy - קבלת מידע על טיסות וניתוחו. | רני סלימן וליטל חייט. מנחה: אמיר ספיר
  • 13:35 - 13:45 - PTS - אפליקציה לזיהוי קטעי כביש מסוכנים (בורות) ושידור מיקומם. | רומן גכנטברג ויעקב מטאו. מנחה: גיא לשם
  • 13:50 - 14:00 - X-Bot - ממשק המאפשר שיחה וירטואלית עם chatbot הכולל מידול לאישיות, ע"י חיקוי ולמידת דפוסי התנהגות ודיבור. | הילה כהן ולין פרץ. מנחה: עמי האופטמן
  • 14:05 - 14:15 - GymFix - אפליקציה לעידוד ביצוע של תרגילי כושר בצורה נכונה. | דור פרץ ורעות כהן. מנחה: אבירם דיין

הפסקה - 14:15 - 14:30

הצגת פרויקטים: מושב חמישי

  • 14:30 - 14:40 - I.D.A - מערכת לאיתור מידע אישי על משתמש מתוך הודעותיו ברשתות החברתיות. | מתן אלחייני ודניאל פרידמן. מנחה: עמי האופטמן
  • 14:45 - 14:55 - Trip Wise - מערכת תכנון טיולים למשתמש לפי העדפותיו ואילוציו. | אביה שמעון וחנה רזילוב. מנחה: אמיר ספיר
  • 15:00 - 15:10 - Protected spaces - אפליקציה להכוונה למרחב המוגן הקרוב בעת אזעקת "צבע אדום". | תומר הללי, מני בלחדב ושיר ירון. מנחה: אבירם דיין
  • 15:15 - 15:25 - Fas2U - אפליקציה לניווט יעיל בנסיעה מרובת יעדים. | אמיר מכאל סילאם ויואב זאוי. מנחה: נורית גלעוז

הפסקה - 15:25- 15:40

הצגת פרויקטים: מושב שישי

  • 15:40 - 15:50 - ScyKick - מערכת המלצות לניחושים בתחרויות כדורגל. | רון בנשימול ועמית גבאי. מנחה: אמיר ספיר
  • 15:55 - 16:05 - TopTweets - אפליקציה לאיסוף וניתוח מידע מ-twitter למטרת זיהוי מגמות וקשרים בתופעות ברשת החברתית. | שרי מלכה ואנג'לינה נוסייב. מנחה: עמית בן בסט
  • 16:10 - 16:20 - Eyes On The Road - מערכת מבוססת למידת מכונה לזיהוי ודיווח אוטומטי על תאונות דרכים. | יובל לסרי ואלכסיי קליושניקוב. מנחה: עמית בן בסט

דברי סיכום וחלוקת פרסים - 16:20 - 16:30

הוספה ליומן 2020-06-14 08:45:00 2020-06-14 16:45:00 כנס הצגת פרוייקטי גמר המחלקה למדעי המחשב המכללה האקדמית ספיר info@sapir.ac.il Asia/Jerusalem public