זרקור - עומר לוסקי | המחלקה לניהול המשאב האנושי

זרקור עומר לוסקי

שלום לכולם, שמי עומר לוסקי בן 26 מאשקלון. קצת עליי: אוהב ספורט, לטייל, להכיר אנשים חדשים בחיי ובעיקר ללמוד מהם הלאה, דבר שאני מאמין שיסייע לי בהמשך המסע שלי בעולם.

בחרתי ללמוד במחלקת ניהול המשאב האנושי במכללת ספיר מכיוון שמאוד התחברתי לנושא התואר. מאז שאני זוכר את עצמי אני אוהב להכיר אנשים חדשים, לגלות סגנונות ותרבויות חדשות ובעיקר ללמוד ולהעשיר את הידע שלי. שמעתי על מכללת ספיר המלצות מעולות - לאורך השנים הכרתי המון אנשים שסיימו בהצלחה את התואר שלהם ולא הפסיקו לשבח את המכללה על כל רבדיה. לאחר הצבא עבדתי במספר עבודות שונות ושמתי לב במהלך השנים שאני נמשך יותר לעבודה מול אנשים. העובדה הזאת נתנה לי את החותמת הסופית שזה התחום שלי ולשם אני הולך.

התחום שהכי עניין אותי במהלך התואר הם הקורסים השונים הנוגעים בפסיכולוגיה, שעומדת מאחורי החלטות של עובדים / אנשים. אם זה קורס הפסיכולוגיה חברתית שלמדנו או תרבות ארגונית. השילוב של להבין מה עומד מאחורי מחשבות האדם יחד עם עולם העבודה, סיקרן אותי מאוד. הייתי מרותק במשך השיעורים ונהניתי מכל רגע ורגע בקורס. חשוב לי לציין שהמרצים במחלקה מקצוענים ועוזרים "להעביר" את השיעורים והחומר בצורה הטובה ביותר דבר שאין לי ספק שהשפיע לטובה על חווית הלמידה שלי במכללה.

בסוף התואר אני נמצא בהתלבטות מעניינת מאוד מבחינתי, סוג של צומת דרכים. תמיד רציתי להקים חברת השמה משלי ולהתחיל לפתח את עצמי בעולם העסקי בשילוב עולם ה-HR ואם זאת אני מודה שלאחרונה אני חושב יותר על המשך לתואר שני. חווית הלמידה שלי הייתה קסומה ואני ממש שוקל להמשיך ישירות לתואר שני גם כאן במכללת ספיר. החלטה חשובה לפני, ימים יגידו.

לסיום הייתי רוצה להזמין לזרקור הבא סטודנט שלומד יחד איתי ומזמן הפך לחבר – דוד ביטון. דוד סטודנט שלומד במכללת ספיר ומגיע לאזור מרחוק (גר בצפון) ולמרות המרחק בחר ללמוד במחלקה שלנו, לא מתעצל ומגיע שבוע אחר שבוע כדי ללמוד ולהעשיר את הידע שלו ממרצי המחלקה. אני רואה בדוד השראה גדולה מבחינת מוטיבציה ורצון להצלחה ואני מעריך אותו מאוד על פועלו.