זרקור - עומר עזר | המחלקה לניהול המשאב האנושי

זרקור עומר עזר

קצת על עצמי
היי, אני עומר עוזר סטודנטית בשנה ג' במחלקת ניהול המשאב האנושי, במכללת ספיר. אוהבת את החיים ובזכות התואר גיליתי שאוהבת גם  ללמוד.

גיליתי את התחום דרך יועצת לימודים. בליבי תמיד ידעתי שארצה לעסוק בתחום שקושר בין הארגון לעובדים. העבודה עם האנשים חשובה לי מאוד, אבל במקביל אני מאד אוהבת גם את החלקים האנליטיים, המחשבה והאתגר. הייתה בי המון סקרנות ורציתי ללמוד עוד, לכן הגעתי לתואר ברצון עז ללמוד דברים חדשים ולהגדיל את מאגר הידע והכלים שלי.
כשהגעתי למכללה הקורס הראשון שעשיתי היה מבוא למתמטיקה עם אריאל חילק, בו פעם ראשונה בחיי קיבלתי 100. מה שגרם לי להשקיע יותר. וככל שהשקעתי יותר הבנתי שהמזל מאיר לי פנים ושהרווח הוא כולו שלי.

בתיכון הייתי תלמידה ממוצעת, שהמורים מאוד אוהבים אותה אבל יודעים שהיא לא תהיה דוקטור (אני עוד אוכיח להם). אז לקחתי את זה לכיוונים אחרים, להתנדבויות.
לא האמנתי ואף לא לרגע קטן שאני יכולה לשבת וללמוד נטו מאהבה לחומר והערכה למרצים, ומסוגלת לקבל מאיות. אני באה מבית עם ערכים ללמידה, היום אני ממשיכת דרך וגאה בכך. בזכות המרצים המדהימים, המכללה המכילה, העזרה מהדיקאן ועד המענה מכל מרצה ומרצה אני שואפת לסיים מצטיינת (ולגמרי יכולה).

מבחינתי מה שעושה את הקורס זה המרצה ולא המקצוע. ובפה מלא אני באמת חושבת שאהבתי את הרוב המוחלט של הקורסים בזכות המרצים המדהימים שמלמדים אותם.
"הסוד להצליח במשהו, הוא פשוט להתחיל לעשות אותו" מאת הסופר מארק טווין.

הזרקורים הבאים
אני רוצה להזמין לזרקור הבא את דוקטור מריאנה דגלץ. את מריאנה הכרתי בשנה הראשונה ושמתי לב למומחיות שהיא מפיצה, להבנה לסובלנות. היא גרמה לי באמת להקשיב לשיעורים שלה בהערצה ובבהייה.

בנוסף, אשמח להזמין לזרקור את שמואל אליאזרוב, סטודנט בשנה ב'. הכרתי אותו דרך דוקטור ניצן-רמון צרפתי, שהפנתה אותו אלי. סטודנט חרוץ, מקסים, יודע לבקש עזרה וגם לתת, מוביל דרך. המון בהצלחה.