זרקור - רותם בן אור | המחלקה לניהול המשאב האנושי

זרקור - רותם בן אור | המחלקה לניהול המשאב האנושי

ספרי לי קצת על עצמך

שמי רותם בן אור, בת 24 אחת משלישיית אחיות. במקור אני מהיישוב קדימה ועקב הלימודים עברתי להתגורר בדרום. בשנה הראשונה של הלימודים גרתי בקיבוץ גבים, וכעת בשנתי השנייה אני מתגוררת בשדרות. במסגרת שירותי הצבאי התגייסתי לחיל האוויר, בתור לוחמת הגנה אווירית במערך הפטריוט והחץ ולמעשה הייתי עסוקה בשמירה על שמיי המדינה.

אחרי השחרור מהצבא טיילתי בדרום אמריקה חצי שנה, וכשחזרתי עשיתי פסיכומטרי. ואז הגיעה השאלה מה ללמוד ואיפה? היו כמה תחומים שעניינו אותי כמו פסיכולוגיה, חינוך או קלינאות תקשורת. לאחר תהליך חיפוש לא פשוט, הבנתי שהעבודה שהכי מתאימה לי היא עבודה עם אנשים. אני אדם של אנשים וזה מה שאני אוהבת. ללימודים במכללת ספיר במחלקה לניהול המשאב האנוש, נחשפתי באמצעות חברה שנרשמה ללימודים. אחרי שקראתי על התואר ושוחחתי עם אנשים שונים הבנתי שזה מה שאני רוצה ללמוד.

הגעתי ליום חשיפה במכללה על מנת לשמוע על התואר ולהתרשם מהלימודים במחלקה. יועצי הלימודים של המכללה עזרו לי לדייק את ההבנה שהתואר הזה בדיוק מתאים לי ולמה שאני אוהבת. לבסוף החלטתי להירשם ללימודים במחלקה ואני שמחה על כך.

התחברתי לנושאי הלימוד שמשולבים בהם תחומים של פסיכולוגיה, אבל גם לתחומים הריאליים כמו כלכלה ומיסים. בהתחלה חששתי שהלימודים יהיו לי קשים אך לשמחתי השיעורים עוברים עליי בכיף והם מלווים בתרגולים שתורמים להבנה טובה יותר והנאה מהלמידה. האנשים שלומדים איתי בתואר מאוד מגובשים ועוזרים אחד לשני וזה משרה אווירה טובה, גם היחס של המחלקה מאוד אכפתי ומיוחד.

איני עובדת כרגע בתחום, אך בשנה הבאה מחכה לשלב עבודה בתחום יחד עם הלימודים, לצבור ניסיון ולהתקדם במהלכו לתואר שני במנהל עסקים וייעוץ ארגוני.

את מי את מבקשת להזמין לזרקור הבא?

בחרתי בנטלי שטרמן חברתי לתואר, לזרקור הבא.