זרקור - שחר מתתיהו

זרקור - שחר מתתיהו, המחלקה לניהול המשאב האנושי

ספרי לי קצת על עצמך

שמי שחר מתתיהו, בת 23, במקור אני מכפר סבא. עברתי לגור בשדרות עם תחילת הלימודים במחלקה לניהול המשאב האנושי במכללה.

עוד בתקופת השירות הצבאי שלי, הבנתי שאני רוצה לעבוד עם אנשים, אך לא בתחום הטיפולי. כשחיפשתי את הלימודים שיתאימו לי, נתקלתי בתחום של ניהול משאבי אנוש. האופציה הראשונה שניתנה לי היא לימודי ניהול המשאב האנושי במכללת ספיר וישר חיפשתי מידע על הלימודים עצמם ועל המכללה. לאחר המון התלבטויות ואפילו שינוי כיוון, החלטתי ללכת עם הלב שלי וללכת ליום הפתוח. ביום הפתוח הרגשתי שזה המקום שלי ושאני חייבת ללמוד פה ומיד נרשמתי. תמיד ידעתי שלפעול אינטואיטיבית זה הכי נכון עבורי ואכן, אני מאוד מרוצה מהבחירה שלי! החומר המעניין, המרצים ואנשי הצוות המדהימים, אווירה ביתית וחמה לכל סטודנט.

כמו שאמרתי, אני רוצה לעבוד עם אנשים כי אני מאוד אוהבת אנשים ונראה שזה התחום האידיאלי בשביל אנשים כמוני.

אני כרגע בשנה הראשונה של התואר, לכן לא מצאתי עבודה בתחום שתתאים לי כסטודנטית וגם שאוכל להתקבל אליה ללא ידע בסיסי. אני מקווה שאמצא את מקומי בקרוב ואתברג בחברה כלשהי בתחום המשאב האנושי כבר בשנה ב’.

הקורס שאני הכי אוהבת ומתחברת אליו הוא פסיכולוגיה עם פרופ’ אבי בסר. מעבר לזה שהמרצה מעביר את הקורס בצורה סוחפת ומעניינת, תוכן הקורס מרתק ומעשיר את הידע.

את מי את מבקשת להזמין לזרקור הבא?

לזרקור הבא אשמח להזמין את ד”ר צרפתי (רימון) ניצן, המרצה שלנו לסוציולוגיה. מרצה מדהימה שמעבירה את החומר הנלמד בקורס עם המון אהבה לתחום ועם יחס אישי וחם לכל סטודנט וסטודנט.