זרקור - דניאל עמרני

זרקור - דניאל עמרני, סטודנטית שנה א' במחלקה לניהול המשאב האנושי

ראיינה: עירית סוסן, רכזת לענייני סטודנטים במחלקה לניהול המשאב האנושי

ספרי לי קצת על עצמך?

שמי דניאל עמרני, בת 24 נכון לעכשיו גרה בבאר שבע וסטודנטית למשאבי אנוש במכללה. בערך לפני שנה התעניינתי בלימודי ניהול באונ’ בן גוריון בנגב, לאחר שהבנתי את סדר הגודל של הכיתות ושאין יחס אישי העדפתי למצוא מקום קצת יותר אינטימי, קיבלתי המלצות על מכללת ספיר, בדקתי, הגעתי ליום פתוח והביקורות היו טובות ממש, עכשיו, כשאני כבר לקראת סוף הסמסטר, מרוצה מאוד מהבחירה שלי, המרצים כאן מדהימים ויש הרגשה שיש יחס אישי לכל סטודנט וסטודנט.

באופן כללי אני אדם מאוד שאפתני ותמיד מחפשת מה לעשות, אני מקווה למצוא את עצמי מתפתחת מבחינת הלימודים ומשפיעה ומתקדמת במכללה בקרוב.
בתור אחת שלא אהבה כל כך מתמטיקה בתיכון, כנראה שכשהמרצה נכון, החומר תמיד יהיה מעניין. מתחברת מאוד לכלכלה באופן מפתיע, מעניין אותי מאוד וזה מתחבר לחיי היום יום שלי. פסיכולוגיה, קורס מדהים שרק גורם לי לרצות להקשיב עוד ועוד.
הכרתי הרבה חברות פה בתואר, ויצרתי יחסים טובים האנשים שבאים ללמוד משאבי אנוש בדרך כלל בעלי מכנה משותף של אינטליגנציה רגשית גבוהה, וזה מחבר מאוד בין אנשים.

אני כרגע עובדת בעבודה זמנית, בכל זאת, סטודנטית. אבל בשנה הבאה כבר מקווה להיכנס לתחום משאבי האנוש בחברה מסוימת, והאמת, די מקווה להתפתח בתחום הכלכלה והניהול בעתיד הרחוק. הלימודים במכללה ובאופן כללי כל דפוסי ההתנהגות של סטודנטים, גרמו לי להכיר את עצמי מחדש. להציב גבולות במקומות מסוימים, ולפרוץ גבולות מסוימים במקום אחר. לדעת לנהל את עצמך ולקבל החלטות, שאלו ערכי המפתח בעיני להתפתחות מקצועית.

אני די סבורה שלאחר שאסיים את התואר הזה אמשיך לתואר שני, אבל לקראת סוף התואר אראה לאיזה כיוון זה לוקח אותי.

את מי את מבקשת להזמין לזרקור הבא?

אני רוצה להזמין לזרקור הבא את רעות מגידיש, המרצה שלנו לכלכלה, שהיא מקור השראה מבחינתי, מסורה, מחויבת, אופטימית
וגרמה לי לאהוב מקצוע שחשבתי שאני פחות טובה בו.