מתלבט/ת מה ללמוד?

מניסיוננו, השאלות הן רבות: איפה ללמוד? מה ללמוד? השתלבות בתעסוקה? ביטחון כלכלי? מהם תנאי הקבלה? כמה ימים בשבוע בתכנית הלימודים? מה זה תואר אקדמי? סמסטר? נק"ז? קורסי חובה / בחירה? מבואות? פרה-סמינר? פרויקט? ועוד. מה ההבדל בין תואר ראשון לדיפלומת הנדסאי? היכן יש חובת ציון פסיכומטרי?
בקיצור ההחלטה על לימודים גבוהים מלווה בהרבה חשש, אי וודאות ובהתלבטויות גדולות.
תפקידו של מרכז המידע להוות שער יציב ונוח אל עולם האקדמיה ולספק לכם את מירב האינפורמציה על הדרך בה תבחרו. אנו מאמינים כי הדרך האובייקטיבית ביותר לקבלת מידע והתרשמות היא דרך עיניהם של הסטודנטים החווים ולומדים אקדמיה בשגרת יומם.

אנו מאמינים כי הדרך האובייקטיבית ביותר לקבלת מידע והתרשמות היא דרך עיניהם של הסטודנטים החווים ולומדים אקדמיה בשגרת יומם. לכן צוות היועצים שלנו מורכב מסטודנטים הנבחרים מקשת רחבה של מחלקות אקדמיות. היועצים שלנו עברו תהליך מיון והכשרה קפדני ואיכותי. הכשרתם ארוכה ומקיפה את עולם האקדמיה וההשכלה הגבוהה בארץ. הם בקיאים במגוון מסלולי הלימוד בספיר ויוכלו לייעץ לכם על יתרונות בכל מסלול ומסלול, על היישום התעסוקתי, על הצלחת הבוגרים בכל תחום וכמובן לתת מידע מפורט על תכניות הלימודים וסגל המרצים. הם כמובן ערוכים לסייע וללוות אתכם בכל תהליך ההרשמה. מרכז המידע שם לעצמו כערך עליון את הצד האנושי ומעניק אינפורמציה בגובה העיניים, לצד מקצועיות ומצוינות.
היועצים זמינים עבורך שישה ימים בשבוע החל משעות הבוקר ועד שעות הערב וישמחו לענות ולסייע בכל פניה.

מרכז המידע, ייעוץ ורישום עומד לרשותכם

  בימים א'-ה' 8:00-19:00 ובימי ו' 8:00-13:00

בימי שלישי לא תתקיים קבלת קהל פרונטלית.

  בטלפון: 6606* | 077-9802802

  דוא"ל: info@sapir.ac.il