ברוכים הבאים למרכז המידע, ייעוץ ורישום

מועמדים יקרים אתם ניצבים בפתח דלת האקדמיה, עולם חדש עם מערכת כללים וסדרים חדשה ולא מוכרת לרבים. רגע לפני שתצעדו את הצעד הראשון, חשוב לנו שתקבלו פתרונות ותשובות לכל שאלה ובעיה ותצעדו בביטחון לתחילת הלימודים.

מניסיוננו, השאלות הן רבות: איפה ללמוד? מה ללמוד? השתלבות בתעסוקה? ביטחון כלכלי? מהם תנאי הקבלה? כמה ימים בשבוע בתכנית הלימודים? מה זה תואר אקדמי? סמסטר? נק"ז? קורסי חובה / בחירה? מבואות? פרה-סמינר? פרויקט? ועוד. מה ההבדל בין תואר ראשון לדיפלומת הנדסאי? היכן יש חובת ציון פסיכומטרי?

בקיצור ההחלטה על לימודים גבוהים מלווה בהרבה חשש, אי וודאות ובהתלבטויות גדולות. תפקידו של מרכז המידע להוות שער יציב ונוח אל עולם האקדמיה ולספק לכם את מירב האינפורמציה על הדרך בה תבחרו. אנו מאמינים כי הדרך האובייקטיבית ביותר לקבלת מידע והתרשמות היא דרך עיניהם של הסטודנטים החווים ולומדים אקדמיה בשגרת יומם.

לכן צוות היועצים שלנו מורכב מסטודנטים הנבחרים מקשת רחבה של מחלקות אקדמיות.

היועצים שלנו עברו תהליך מיון והכשרה קפדני ואיכותי. הכשרתם ארוכה ומקיפה את עולם האקדמיה וההשכלה הגבוהה בארץ. הם בקיאים במגוון מסלולי הלימוד בספיר ויוכלו לייעץ לכם על יתרונות בכל מסלול ומסלול, על היישום התעסוקתי, על הצלחת הבוגרים בכל תחום וכמובן לתת מידע מפורט על תכניות הלימודים וסגל המרצים. הם כמובן ערוכים לסייע וללוות אתכם בכל תהליך ההרשמה. מרכז המידע שם לעצמו כערך עליון את הצד האנושי ומעניק אינפורמציה בגובה העיניים, לצד מקצועיות ומצוינות.
היועצים זמינים עבורך שישה ימים בשבוע החל משעות הבוקר ועד שעות הערב וישמחו לענות ולסייע בכל פניה.

במרכז המידע תוכלו להצטייד בידיעון ובחומרי הסברה נוספים הרלוונטיים ללימודים וכמובן להירשם.
תוכלו להיות עמנו בקשר טלפוני, דו"אל ורשתות חברתיות. אנו ממליצים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ אישית בה תוכלו לשמוע ישירות על כל תחום שיעניין אתכם, לקבל ייעוץ והכוונה וכמובן לבקר בקמפוס ולהתרשם מהאווירה והמתקנים העומדים לרשות הסטודנטים. אנו מאמינים כי ביקור בקמפוס והתרשמות בלתי אמצעית יאפשרו לך להחליט אם ספיר מתאימה לך.

בנוסף למידע על הלימודים ותנאי הקבלה תוכלו לקבל אצלנו כל מידע נוסף וסיוע בתחומים ושירותים רבים הנוגעים לחיים הסטודנטיאליים, לדוגמא: מלגות, סיוע כלכלי, תחבורה, מגורים, מעורבות קהילתית, פעילות חברתית, חיי תרבות ופנאי, ספורט, הסעדה, בריאות, דת, קורסים ייחודיים ועוד.
הרשמה ללימודים ניתן לבצע באמצעות האינטרנט, או בהרשמה ישירה במרכז המידע. פרטים ניתן לקבל באתר המכללה וכמובן באמצעות היועצים.

תחומי אחריות: הרשמה, ימים פתוחים, מוקד ייעוץ טלפוני וייעוץ אישי.

מנהלת: גב' אביב כהן חייט
ימים א'-ה' בשעות 08:00-18:00
ימי ו' וערבי חג בשעות: 08:00-13:00

*6606 077-9802802
 (המספר מיועד להודעות whatspp בלבד ולא להתקשרות)   054-7611325
info@sapir.ac.il

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 17 =