יום ה' | 17.9 | 16:30 - 17:30 | אונליין 

* מפגש יוצרות בעקבות הקרנת טרום הבכורה של על כיסא הבמאי יושבת אישה והשקת מנטורה 

על כיסא הבמאי יושבת אישה מאת סמדר זמיר נוצר, בין היתר, מתוך הצורך ללמוד מניסיונן של במאיות, ולהעביר את הידע וההשראה הלאה.
הצפייה בו מייצרת חוויה של מנטורינג, אותה אנו מבקשות לקחת עוד צעד קדימה ולהשיק את תוכנית מנטורה, מפגשי מנטורינג לקידום יוצרות מדרום – ליווי ופיתוח פרויקטים עלילתיים קצרים.  
במהלך המפגש נערוך שיח עם במאית הסרט סמדר זמיר, עורכת הסרט נוי ברק, והבמאיות, משתתפות הסרט, יעל קיים, אפרת כורם ודנה גולדברג, אודות ליווי בתהליך יצירה;
חוקרת הקולנוע ליאור אלפנט תשתף במודלים של מנטורינג פמיניסטי מרחבי העולם; שירי בר און, מנהלת קרן קולנוע מדרום, תציג את תוכנית מנטורה.  
 
המפגש כל סרט צריך אחות ותוכנית מנטורה נוצרו בשיתוף סמדר זמיר במאית הסרט, מיזם קרן קולנוע מדרום של הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, מרכז תרבות מצפה רמון, ופסטיבל קולנוע דרום.
 
* הסרט "על כיסא הבמאי יושבת אישה" (בימוי: סמדר זמיר, הפקה: אלעד פלג, חגי ארד - דרומהפקות) הופק בתמיכת פרוייקט הקולנוע הישראלי - קרן רבינוביץ לאמנויות, קרן גשר, פסטיבל קולנוע דרום ובוראס - בית לאמנות עצמאית, באר שבע.

להצטרפות למאגר יוצרות.ים קרן קולנוע מדרום 

קול קורא – קולנוע מדרום – הגשת פרויקטים עלילתיים

 

לוגו הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה
לוגו מתנס מצפה רמון
לוגו קרן קולנוע מדרום
לוגו משרד התרבות והספורט
לוגו המועצה הישראלית לקולנוע
לוגו פסטיבל קולנוע דרום
סמן ביומן 2020-09-17 16:30:00 2020-09-17 17:30:00 כל סרט צריך אחות המכללה האקדמית ספיר info@sapir.ac.il Asia/Jerusalem public