סרט הגמר של שחר ארפוב עלה לחצי הגמר האוסקר האמריקאי לסרטי סטודנטים.

"שלח לי מלאך" סרט אנימציה קצר עוסק בתום, ילדה דתייה, שרוצה למות. הוריה המיואשים קונים לה את באדי, כלב שבמהרה מתגלה אצלו מחלת עור תורשתית. כך נוצר קשר מיוחד בינו לבין תום בו הם חולקים סבל משותף; הסבל מן הגוף. מה שמוביל את תום לגלות את האני האמיתי שלה.

את הסרט הפיקה עדי גרינברג, בוגרת מסלול אנימציה, את הפסקול עיצבו גיתאי אביב ועומרי כהן, והלחינה אותו יובל קדוש, שלושתם בוגרי מסלול פסקול.
 הסרט הופק בסיוע קרן יהושע רבינוביץ לאמנויות – פרויקט קולנוע בתמיכת משרד התרבות והספורט – מנהל התרבות המועצה הישראלית לקולנוע

יעל ענבר, ראש מסלול אנימציה: "ליוויתי את שחר בעבודתו על התסריט האישי והחכם הזה עוד בהיותו סטודנט בשנה ג' - נדרשו לו עוד שלוש שנים של התעקשות וחיפוש, כדי לעצב את  השילוב הייחודי  שבין סיפור, שמתחיל בגוף שלישי על ילדה וכלב, לבין הסיפור האישי שמרחף ברקע וברגע הנכון תופס את הבמה. אני כל כך שמחה שהסרט מקבל את ההכרה לה הוא ראוי - בעולם האנימציה פעמים רבות הפוקוס הוא על הארט, על התחביר האנימטיבי, על הצורה, ולעיתים קרובות מדי הסיפור נדחק לעמדה שולית. אבל מהסיפור ששחר מספר קשה להתעלם - הוא מתאר מהלך של מהפך מייסר, ומתעכב על הפרטים שבונים את ההכרה של הזהות האישית באופן אמיץ, ומקורי. בהצלחה!"

רני בלייר, ראש התוכנית לתואר ראשון באמנויות הקול והמסך הוסיף: "אנו בספיר מקדישים זמן רב להיכרות ולמידה של הסטודנטים שלנו כדי לתת להם את הכלים הטובים ביותר לעצב את חייהם, העדפותיהם וטעמם האמנותי".

שיהיה בהצלחה!

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

עו"ד גלעד שר, על חוויותיו במלחמת יום הכיפורים

לקחי מלחמת יום הכיפורים עיצבו במידה רבה את דרכו של עו"ד גלעד שר, יו"ר הוועד המנהל של המכללה האקדמית ספיר, הן בצה"ל כאלוף משנה במילואים, כמפקד חטיבה משוריינת וכסגן מפקד אוגדה, והן כאזרח בשדה המדיני. בשיחה עם שלמה רז בפודקאסט "רשת עושים היסטוריה", משתף שר מחוויותיו במלחמת יום הכיפורים כתותחן טנק בגדוד 46 בחטיבה 401, אחת מחטיבות השיריון הסדירות שהיו אז בסיני: הוא נטל חלק בקרבות הבלימה ובניסיונות להגיע אל המעוזים המכותרים ע"י הצבא המצרי, והשתתף בקרבות שנכנסו למורשת הקרב של צה"ל - בהם גם המארב בוואדי מבעוק שהכריע במידה לא מבוטלת את הצבא המצרי ואת גורל המערכה בדרום.

כלכלה מצטיינת

הסטודנטים במחלקה לכלכלה וחשבונאות במכללה האקדמית ספיר בראש טבלת שיעור מסיימי הבחינה בחשבונאות פיננסית מתקדמת. מנתוני מועצת רואי החשבון שפורסמו באחרונה, עולה כי 87% מהסטודנטים מהמחלקה לכלכלה במכללה האקדמית ספיר עברו את הבחינה בחשבונאות פיננסית מתקדמת במועד סתיו 2020, שיעור המעבר של המכללה האקדמית ספיר הוא הגבוה מבין כל מוסדות הלימוד בישראל. נתון זה מציב את המכללה האקדמית ספיר בראש טבלת עוברי הבחינה האימתנית מבין כלל המוסדות האקדמיים בארץ. מתוך 15 סטודנטים, 14 מהם ניגשו לבחינה בפעם הראשונה ועברו את הבחינה 13 סטודנטים.