לימודים במכינה הטכנולוגית - נתיב להנדסאים 

ברוכים הבאים למכינה הטכנולוגית במרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר-דלת הכניסה שלכם לעולם ההשכלה הטכנולוגית.

אם אתם מעוניינים ללמוד לימודי הנדסאים אך אינכם עומדים בתנאי הסף- תוכלו ללמוד במכינה הטכנולוגית, להשלים את המקצוע\ות החסר\ים לכם (מתמטיקה, עברית ו\או אנגלית) לסיים בהצלחה ולהשתלב במגמות הלימוד השונות במרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר.

המכינה הטכנולוגית מהווה את השלב הראשון בדרככם ללימודי ההנדסאים ובסיומם אל עולם התעסוקה, בו קיים ביקוש גדול להנדסאים בוגרים .

אנו שואפים כי כל סטודנט וסטודנטית יידעו עוד במהלך לימודיהמכינה באיזה תחום ברצונם לעסוק מקצועית בעתיד ועם סיום המכינה ישתלבו במסלולי הלימוד השונים הקיימים במרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר. חשוב לנו שהסטודנטים הלומדים במרכז הטכנולוגי יוכלו באמצעות הכלים שירכשו במהלך לימודיהם לראות את עצמם משתלבים כבוגרים איכותיים בשוק העבודה , עוסקים בפרויקטים גדולים ,מתכננים , מנהלים ועוד. הדבר לא רק אפשרי אלא רצוי והמכינה היא השלב הראשון בדרך להגשמת החלום .

מתוך הבנת האתגרים העומדים בפניי הסטודנט אנו במרכז הטכנולוגי להנדסאים מספקים מעטפת  רחבה מאוד התומכת בסטודנט לאורך מסלול הלימודים ובדרכו אל ההצלחה-- מורים בעלי ניסיון עשיר בתחום ההוראה תוך מתן יחס אישי לכל סטודנט, רגישות לצרכיו ואתגריו הלימודיים. בנוסף, מעטפת של חונכויות אישיות, תגבורים, מלגות סיוע, שירותי מנהלה וראש מסלול אשר מלווה את הסטודנטים באופן אישי לאורך כל לימודי המכינה..

המקצועות הנלמדים במכינה הינם: עברית, מתמטיקה, אנגלית ומיומנויות למידה ובשלושה מסלולי לימוד אפשריים: לימודי בוקר, לימודי ערב ומכינת "בזק"(מכינה של לימודי בוקר המתרחשת במהלך סמסטר אחד). במתכונת של ארבעה עד חמישה ימי לימוד בשבוע.

 

צוות המכינה, מזמינים אתכם להצטרף למסע אל עבר העתיד בעולם ההשכלה הטכנולוגית ולעולם התעסוקה בו הביקוש להנדסאים רק הולך וגדל .

בואו וגלו אותו יחד איתנו.

  • מכינה טכנולוגית

    ראש המגמה, מר עומר פוליצר

    רכזת המגמה, גב' אביבה קדוש

    077-9802306 | avivaka@sapir.ac.il

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 10 =