סדנת מיומנויות למידה מקוונת

הלימודים במתכונת מקוונת מאתגרים ולא מוכרים. איך ללמוד מהבית ? איך לייצר סביבה מתאימה ללמידה? איך לעקוב אחר כל הנדרש ממני? איך להתמודד עם קשיי ריכוז וקשיי התארגנות בלמידה מהבית? איך  להישאר מרוכז לאורך יום שלם בזום?
מטרת הסדנה היא לתת כלים וטיפים ללמידה מרחוק, על מנת להתמודד עם אופן הלמידה בסמסטר הקרוב באופן מיטבי.

סיכום בזמן שיעור

למה לכתוב בזמן שיעור? למי זה מתאים? איך מחליטים מה חשוב יותר ומה פחות? איך מספיקים לכתוב את מה שהמרצה אומר? מה עושים עם הסיכומים?
מטרת הסדנה להציע חלופות לסיכום, לפתח אסטרטגיות לסיכום במהלך השיעור וקישור לחומר הנלווה. מתוך הנחה אסטרטגית כי סיכום הינו אמצעי ללמידה ולא מטרה בפני עצמה.

תכנון וניהול זמן

האם נדרשים לך עוד שעות ביממה? האם שאלת את עצמך איך מנהלים לימודים לצד עבודה ועיסוקים נוספים? איך נותנים משמרות בעבודה ושומרים קשר עם חברים  ותחביבים? האם ארגון המשימות נעשה בצורה מאוזנת? איך קובעים מטרות ועומדים בהם?
חשוב לארגן ולתכנן את הזמן. -זמן הוא מצרך יקר מאוד ו"הלוואות זמן" לא ניתן לקבל.
מטרת הסדנה: פיתוח מודעות לזמן, יכולת לקביעת מטרות ריאליות, בקרה על איזון בין משימות מתחומי חיים שונים וכלים יישומיים לניהול הזמן.

חוכמת ההיבחנות

תקופת המבחנים  הינה תקופה לחוצה, חומר רב הצטבר, והמרחק בין בחינות הוא של כמה ימים: איך מתארגנים? איך זוכרים? איך עוברים על כל החומר? עם מי לומדים?
מטרת הסדנה להעניק כלים ועקרונות בלמידה, ובנוסף גם אסטרטגיות להתמודדות עם תקופת הבחינות הלחוצה לפני במהלך ולאחר הבחינה.

התמודדות עם חרדת בחינות

לחץ מבחינות הוא תופעה טבעית ונפוצה, אבל מה לעשות כאשר יוצא משליטה? איך להצליח להתגבר על המחשבות והרגשות השליליים? איך לגרום לגוף להרגיש יותר טוב ולראש לעבוד כמו שצריך? הסדנה מועברת ע"י אנשי מקצוע מהשירות הפסיכולוגי ומטרתה הכרת  מאפייני החרדה , קבלת כלים להתמודדות עם החרדה והחזרת תחושת השליטה  למען מיצוי היכולות לפני ובזמן הבחינות.

מיינדפולנס

מיינדפולנס הוא כלי טיפולי, משמעותו בעברית היא קשיבות.
שיטה זו מכוונת וממקדת את האדם להעניק תשומת לב לחוויות בהווה באופן מקבל , לא ביקורתי ולא שיפוטי. הקשיבות הינה מיומנות אשר דורשת תרגול ורצף.
למה כדאי? תרגול מיינדפולנס נמצא כמפחית מתחים ולחצים אצל סטודנטים, משפר את הזיכרון, את הקשב והריכוז ואת החוסן הנפשי והגופני בנוסף, עוזר להתמודד עם לחץ הבחינות ועומס המטלות.

למידה מהצלחות

תמיד אומרים לנו שחשוב ללמוד מטעויות, ואנו שואלים- למה ללמוד מכישלון כשאפשר ללמוד מהצלחה?
בסדנה נשמע על סיפורי הצלחה, נכיר כלים לניתוח פעולות מקדמות הצלחה. מתוך הנחה שאם נחשוף מה הצליח לאחד נוכל לשכפל את ההצלחה גם לאחר.

סדנת הכנה לראיון עבודה

להיות מוכן זה מחייב!
שוק התעסוקה הינו שוק תחרותי ביותר, ולכן חשוב להיות ממוקדים ומוכנים לקראת המבחן הראשון שלכם למשרה הנחשקת. מספר המשתתפים מוגבל ל- 15 סטודנטים ותינתן עדיפות לסטודנטים/ות עם מוגבלויות.

סדנת כתיבת קורות חיים

קורות החיים הינם כרטיס הביקור שלך בפני המעסיק, ולכן הם צריכים להיות מאורגנים ומותאמי משרה. הסדנה תקנה לך את היכולות לכתוב קורות חיים עדכנים.

סדנת linkedin ורשתות חברתיות מיתוג לקריירה

בעולם הטכנולוגי של ימינו חשוב לדעת איך למתג את עצמך.
 LINKEDIN היא רשת חברתית עסקית שמיועדת לגיוס עובדים. בסדנה תלמדו איך לבנות פרופיל שימתג וישווק אתכם בצורה הטובה ביותר בפני מעסיקים ואיך לנצל את הרשת כדי לקדם את עצמכם בעולם התעסוקה.

סדנת הכנה למרכז הערכה

איך תעברו בשלום את ימי המיון ומרכזי ההערכה?
מרכז הערכה הינו כלי פופולרי למיון עובדים והיכולת של המעסיק לבחון התאמה לתפקיד. הסדנה תיתן לכם כלים להתמודד עם התכנים אותם תפגשו ביום הערכה. בסדנא נקיים סימולציות למבחנים ודינאמיקה קבוצתית.
לאחר השתתפות בסדנה תרגישו בטחון גדול יותר להשתתף במרכזי הערכה.
"קשה בסדנה קל במרכז הערכה"