מכללת ספיר הינה היחידה בישראל המעניקה תואר ראשון במנהל ומדיניות ציבורית. הלימודים בספיר מקנים בסיס של ידע תיאורטי ומעשי במנהל ומדיניות ציבורית, במדעי המדינה, בכלכלה, במשפטים ובניהול.

מבנה התואר הראשון למנהל ומדיניות ציבורית במכללת ספיר
 

מטרת הלימודים

להקנות לסטודנטים ולסטודנטיות כלים ומיומנויות, שיאפשרו השתלבות קלה ומהירה במגזר הציבורי בישראל. הלימודים בתואר גם מכינים את הבוגרים והבוגרות ללימודים מתקדמים במדעי החברה.

מה הופך אותנו לייחודיים

אופק תעסוקתי

שוק העבודה החדש מחפש אנשים המצוידים במיומנויות על לניהול מערכים ארגוניים מורכבים בסביבה מורכבת, בעלי יכולות אנליטיות, שמסוגלים להבין, לנתח ולנהל מצבים מורכבים מבחינה פוליטית, חברתית, כלכלית ומשפטית. זהו שוק דינמי ומשתנה, שאינו מחפש עובדים מומחים בתחום צר. המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית מפענחת בהצלחה דרישות אלה ומאתימה את תכנית הלימודים בהתאם, לטובת פיתוח קריירה לבוגריה במגוון רחב של ארגונים: משדרי ממשלה, רשויות וחברות ציבוריות, פירמות עסקיות בשוק הפרטי, עמותות וארגונים חברתיים, זרועות הביטחון ושלטון מקומי.

אופק להתפתחות אקדמית

תכנית מותאמת לדרישות הסף של תכניות תואר שני במוסדות האקדמיים המובילים בישראל ובעולם. בוגרי המחלקה משתלבים בהצלחה בלימודי תואר שני במנהל עסקים, סוציולוגיה ארגונית, מדע המדינה, תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית ועוד.

משך הלימודים: 3 שנים

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
10 + 2 =
כנס המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית לציון 50 שנה למערכת בתי הדין לעבודה בישראל בתי הדין לעבודה מהווים במה מרכזית ואמצעי...
אפשר רק לברך על ההחלטה התקדימית של סגן נשיא בית משפט השלום בתל אביב, השופט אילן דפדי, המחייבת את פייסבוק לחשוף את זהותו...
28.10.19 | הארץ | ד"ר מייק דהאן
להחלטה על בחירות חוזרות, יש עלות גבוהה מאוד שאנו, האזרחים, נצטרך לשלם. העלות הגבוהה של הבחירות החוזרות אינה מסתכמת...
רו"ח אחמד איעד