לוח מודעות

עדכון הנהלה על השביתה 11.11

סטודנטים ומרצים יקרים,
שביתת הסגל הבכיר נכנסה לשבוע רביעי בתכניות לתואר ראשון ולתואר שני.
על רקע זה, הכריזה אגודת הסטודנטים על שביתת סטודנטים ללא הגבלת זמן החל ממחר, יום שני 12/11/18.

מבקשים להבהיר: למרות ההכרזה על שביתת הסטודנטים, הלימודים יתקיימו בהתאם למערכות השיעורים המפורסמות באתר המכללה.

צר לנו על השיבושים,
בתקווה שנשוב לשגרה במהרה.
הנהלת המכללה

JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים
שכר לימוד אוניברסיטאי ושנת לימודים ראשונה חינם במכללת ספיר בלימודי תואר ראשון

הלימודים במדעים שנה א'
יתקיימו כסדרם

הכימאי והסופר היהודי-איטלקי פרימו לוי, כתב: "להכניע את פירושו להבינו והבנת החומר הכרחית כדי להבין את היקום ואת עצמנו, ולפיכך הטבלה המחזורית של מנדלייב היא בעצם שירה נשגבת וחגיגית מכל השירים. ושים לב, יש בה אפילו חרוזים!״

לימודי מדעים שנה א' במכללת ספיר מעניקים את המפתח לאלה השואפים להכניע את החומר, להבין את היקום ואת עצמנו, להיחשף לצפונות השירה הנשגבת מכל השירים, תוך רכישת מקצוע מבוקש ובינלאומי מעצם טבעו. גם אם כעת אינך עומד/ת בתנאי הקבלה של מיטב המוסדות להשכלה גבוהה בתחומי המדעים - אין חלום רחוק מדי. התמחות במדעים במכללת ספיר (שנה א׳) עשויים לפתוח עבורך את הדלת לכמה מתחומי המדעים הנחשבים למרתקים, לאטרקטיביים ולפורצי הדרך בתולדות האנושות בכלל ובמאה ה-21 בפרט.

מטרת התכנית
המכללה האקדמית ספיר חרטה על דגלה את הגברת הנגישות להשכלה גבוהה עבור כל תלמיד הנחוש להשיג זאת. התכנית ללימודי מדעים (שנה א׳) מאפשרת לסטודנטים שלא עמדו בתנאי הקבלה לאוניברסיטה להתקבל ללימודים בספיר ולהוכיח את כישוריהם תוך כדי לימודיהם. בהתאם לציוניהם יוכלו לעבור בתום שנת הלימודים הראשונה בספיר להמשך לימודים באוניברסיטת בן-גוריון במגוון מחלקות בפקולטות למדעי הטבע, הבריאות וההנדסה. כמו כן המשך לימודים אפשרי בפקולטה למדעי החיים ובמחלקה לכימיה באוניברסיטת בר-אילן, בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ובפקולטה להנדסה כימית בטכניון.

אופק תעסוקתי
העומדים בקריטריונים הנדרשים, מתקבלים בתום שנה א׳ במדעים במכללת ספיר להמשך לימודים במגוון מחלקות באוניברסיטת בן-גוריון, בר- אילן, בפקולטה לחקלאות ברחובות (האוניברסיטה העברית) ובטכניון. תואר ראשון מטעם הפקולטות היוקרתיות הללו פותח את השער למגוון עיסוקים, תפקידים ומשרות מבוקשים, מרתקים ומתגמלים, כמעט בכל מקום בו יניח הבוגר את רגלו בעולם הגלובלי.

בין המקצועות בהם יכולים לעסוק הבוגרים (בהתאם לתחום לימודיהם לתואר): מהנדסי כימיה, גיאולוגים, עובדי סיעוד ואחיות, רוקחים, פיזיותרפיסטים, עובדי מעבדה, ביוכימאים, מהנדסי מזון, מהנדסים בתחומי הסביבה, המים והקרקע ועוד.

בוגרי התואר הראשון יוכלו כמובן להמשיך לתארים מתקדמים באוניברסיטאות בארץ ובעולם ולעסוק בתחומי המחקר וההוראה.

 • סגל מנהלי

  ד"ר עירית דביר, ראשת המחלקה

  גב' סיגל חרזי, רכזת אקדמית
  cls@sapir.ac.il

  גב' אורית צדיקביץ, רכזת לענייני סטודנטים
  077-9802520

   

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 7 =
היחידה לקידום ההוראה והלמידה העבירה כמידי סמסטר משובי הוראה לכלל הסטודנטים באקדמיה רשימת המצטיינים המפורסמת מטה, מורכבת...
מיזם להקמת מעבדה ותוכנית אקדמית בתחום הניו מדיה שיהפכו את הנגב למרכז חדשנות עולמי במסגרת שיתוף הפעולה תושק תכנית...
סיימון תמיר: "אנו מאמינים שתוך זמן קצר נוכל להציע אלפי משרות לבוגרים ולסטודנטים של ספיר". לאחרונה הושק אתר התעסוקה...