סרט הגמר של שחר ארפוב עלה לחצי הגמר האוסקר האמריקאי לסרטי סטודנטים.

"שלח לי מלאך" סרט אנימציה קצר עוסק בתום, ילדה דתייה, שרוצה למות. הוריה המיואשים קונים לה את באדי, כלב שבמהרה מתגלה אצלו מחלת עור תורשתית. כך נוצר קשר מיוחד בינו לבין תום בו הם חולקים סבל משותף; הסבל מן הגוף. מה שמוביל את תום לגלות את האני האמיתי שלה.

את הסרט הפיקה עדי גרינברג, בוגרת מסלול אנימציה, את הפסקול עיצבו גיתאי אביב ועומרי כהן, והלחינה אותו יובל קדוש, שלושתם בוגרי מסלול פסקול.
 הסרט הופק בסיוע קרן יהושע רבינוביץ לאמנויות – פרויקט קולנוע בתמיכת משרד התרבות והספורט – מנהל התרבות המועצה הישראלית לקולנוע

יעל ענבר, ראש מסלול אנימציה: "ליוויתי את שחר בעבודתו על התסריט האישי והחכם הזה עוד בהיותו סטודנט בשנה ג' - נדרשו לו עוד שלוש שנים של התעקשות וחיפוש, כדי לעצב את  השילוב הייחודי  שבין סיפור, שמתחיל בגוף שלישי על ילדה וכלב, לבין הסיפור האישי שמרחף ברקע וברגע הנכון תופס את הבמה. אני כל כך שמחה שהסרט מקבל את ההכרה לה הוא ראוי - בעולם האנימציה פעמים רבות הפוקוס הוא על הארט, על התחביר האנימטיבי, על הצורה, ולעיתים קרובות מדי הסיפור נדחק לעמדה שולית. אבל מהסיפור ששחר מספר קשה להתעלם - הוא מתאר מהלך של מהפך מייסר, ומתעכב על הפרטים שבונים את ההכרה של הזהות האישית באופן אמיץ, ומקורי. בהצלחה!"

רני בלייר, ראש התוכנית לתואר ראשון באמנויות הקול והמסך הוסיף: "אנו בספיר מקדישים זמן רב להיכרות ולמידה של הסטודנטים שלנו כדי לתת להם את הכלים הטובים ביותר לעצב את חייהם, העדפותיהם וטעמם האמנותי".

שיהיה בהצלחה!

More News

Sapir Brings Cinema to Negev Evacuees. While thousands of families from the Western Negev shelter in temporary locations, Sapir College plans to bring to them new and innovative cultural events. So, this year, the School of Audio and Visual Arts will take its 22nd annual Cinema South Film Festival on the road, visiting evacuee communities around Israel. From March 2nd to 27th, the itinerant cinematic event will screen in locations ranging from Eilat to Herzliya, from Jerusalem to Tel Aviv, and from the Dead Sea to Rahat.
Sapir College is delighted to invite you to join our online Internationalization Study Day which will take place on March 25th, 2024 at 12:00-17:00 Israel time. The study day is intended for members of the academic and administrative staff in all academic institutions in Israel and around the world and its purpose is to expose the staff to international Partnerships and provide tools for building international courses and creating academic collaborations. Participation in the online day is free. About the event 12:00 - 12:10 Israeli time | 11:00 - 11:10 CET StudyDay Opening and Welcome by N