האגף לקשרי אקדמיה - תעסוקה

קרן אדמונד דה רוטשילד
קשרי אקדמיה תעסוקה המכללה האקדמית ספיר

האגף לקשרי אקדמיה-תעסוקה, היחיד מסוג בארץ, הוקם בשותפות עם קרן אדמונד דה רוטשילד על יסוד המחויבות של מכללת ספיר לאזור בו היא ממוקמת ולקהילת ספיר - סטודנטים.ות, סגל ובוגרים.ות.

לתפיסתנו, תהליך רכישת ההשכלה הגבוהה הוא פרק חיים של התפתחות אישית ומקצועית לעבר חיים של ערך ומשמעות עבור הפרט והחברה. תקופת הלימודים האקדמיים יכולה וצריכה לשמש חממה לפיתוח מסוגלות קריירה ולהעניק למסיימי.ות התואר האקדמי נקודת פתיחה מעולה לתעסוקה איכותית, מספקת ומתגמלת.

ההתפתחות התעסוקתית מתרחשת בכל מרחבי הקמפוס - הפיזיים והוירטואליים: בשיעורים האקדמיים; בקורסים התעסוקתיים, שבונים יכולות כישורים ומיומנויות; בתכניות התמחות, המאפשרות טעימה מהעיסוק המקצועי בתחום הלימודים; ביצירת רשת קשרים עם הסגל ועם החברים.ות ללימודים; בהשתתפות בסדנאות לקבלת כלים לכניסה לשור העבודה, כמו: כתיבת קורות חיים, בניית פרופיל לינקדאין, הכנה לראיונות עבודה, צעדים ראשונים בכניסה לתפקיד ראשון; בפעילות חברתית-ציבורית כמו חברות באגודת הסטודנטים והשתתפות בפעילות של מעורבות חברתית; בהתנדבות בתוך הקמפוס ובסביבתו; בקשר עם מעסיקים; במפגשי ייעוץ והכוונה עם צוות האגף ועוד.

האגף לקשרי אקדמיה-תעסוקה כאן עבורך כדי לבנות יחד איתך את מפת הדרכים לקריירה שלך ולסייע לך בתכנון מיטבי של תקופת הלימודים כמקפצה לתעסוקה איכותית. אנחנו כאן כדי ללוות אותך צעד צעד כל הדרך אל הקריירה.

האגף מציע לסגל האקדמי והמנהלי מגוון כלים, הזדמנויות, קשרים ומתודולוגיות להטמעת תעסוקתיות בפעילויות מחלקתיות, בקורסים אקדמיים ובליווי היומיומי  של הסטודנטים.ות.

אנחנו כאן עבורכם.ן לסיוע בהגשמת כל רעיון לפיתוח תעסוקתיות ולשזירת מרחבי הפרקטיקה המקצועית בתהליכי רכישת הידע האקדמי. נוכל לתפור עבורכם.ן תוכן ייחודי על פי צורכי המחלקה, הקורס והסטודנטים.ות. נסייע בשילוב סיורים לימודיים, פרויקטים משותפים עם מעסיקים, הרצאות אורחות, תהליכי מנטורינג ו-shadowing, הכשרות מקצועיות לסגל ועוד. נוכל ליצור פלטפורמות לשיתוף בידע פרופסיונלי אקדמי ומעשי. נספק מידע לגבי האופק התעסוקתי על בסיס סקרי בוגרים.ות של המחלקה.

האגף לקשרי אקדמיה-תעסוקה מציע למעסיקים סיוע בגיוס כוח אדם איכותי לאיוש משרות זמניות (סטודנט) או קבועות. הוא מציע אפשרויות לשותפויות בין התעשייה לאקדמיה באמצעות תכניות התמחות, השתלבות בהוראה כמרצים.ות אורחים.ות, פיתוח הקריירה של עובדי.ות הארגון במסלולים של חניכה וניהול דרך התנסות בליווי מקצועי של סטודנטים.ות, שימור הידע המקצועי העדכני של העובדים.ות על ידי שילובם בקורסים אקדמיים ועוד.

האגף לקשרי אקדמיה-תעסוקה מחויב לפיתוח הקריירה של בוגרי.ות המכללה, המהווים.ות חלק בלתי נפרד מקהילת ספיר. אנו נמשיך ללוות אתכם.ן לכל אורך הדרך בהתאם להתפתחות המקצועית שלכם.ן, שנמשכת לאורך החיים. אנחנו כאן למתן ליווי אישי בצמתים משמעותיים בקריירה; לפרסום משרות באזור ובארץ במגוון תחומים; לשיתוף בידע חדש – אקדמי ומעשי – בתחום המקצועי שלכם.ן; להזמנה להשתתפות בכנסים, אירועים וימי עיון; להעמקת השותפות ביניכם.ן ובין המחלקה שלכם.ן בתכניות לפיתוח קריירה של הסטודנטים.ות; ליצירת חיבורים דו כיווניים בין המכללה לארגון שלכם.ן: השתתפות של עובדי.ות הארגון בקורסים אקדמיים, תכניות חניכה, שילוב הרצאות אורחות, קיום סיורים וימי זרקור, איוש משרות; הטמעת ידע מעשי מהתחום המקצועי שלכם.ן בתכניות האקדמיות שלנו.

איתכם.ן כל הדרך לקריירה,
האגף לקשרי אקדמיה-תעסוקה

שגית פלטין יפרח

שגית פלטין יפרח
ראשת האגף לקשרי אקדמיה-תעסוקה

sagitp@sapir.ac.il
077-9802531

ניצה נקן

ניצה נקן
מנהלת תחום פיתוח קריירה

nitzan@sapir.ac.il
077-9802492 

אתר הראל

אתר הראל
רכזת תכנית אמ"ה
אקדמיה משלבת התנסות
atarh@sapir.ac.il

careersapir@sapir.ac.il