השחקנית אסתי זקהיים מונתה לאחרונה לראש מסלול משחק ויצירה לקולנוע בבית הספר לאמנויות הקול והמסך.

זקהיים מלמדת במכללה משנת 2014, בין היתר לימדה משחק ויצירה ואימפרוביזציה לתסריט סרט קצר.

זקהיים היא שחקנית תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע ישראלית, זוכת שני פרסי אופיר. כיהנה כיושבת ראש שח"ם - ארגון השחקנים בישראל בשנים 2016–2021.

פרופ' סמי שלום שטרית, ראש בית הספר לאמנויות הקול והמסך: ״אנחנו שמחים מאוד, שאסתי לקחה את הובלת לימודי המשחק למסך בביה"ס. היא מביאה לתפקיד הן את ניסיונה הרב והן את מקצועיותה ואת אישיותה הסוחפת. כולנו נרגשים על הצטרפותה להנהגת ביה"ס.״

More News

טקס זיכרון לנספי סודן
ביוזמת היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן במכללה האקדמית ספיר ובשיתוף עיריית שדרות לאחרונה התקיים טקס לזכרם של ארבעת אלפים מיהודי אתיופיה, אשר מצאו את מותם במהלך המסע העלייה לארץ ישראל ממחנות הפליטים בסודן בזמן מבצע אחים. הטקס התקיים במעונות הסטודנטים בשדרות. הטקס ביוזמת היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן במכללה האקדמית ספיר, בשיתוף עיריית שדרות ומתנ"ס שדרות.
שדרות פינת ברלין
במסגרת בינאום בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר, פרופ' אורית נוטמן שורץ ראשת רשות המחקר וראשת ועדת מי"ה (מחקר, יצירה והוראה) ומרצה בכירה בבית הספר לעבודה סוציאלית בספיר, יצאה עם סטודנטים שנה ג' לשבוע לקורס משותף בנושא טראומה יחד עם סטודנטים לעבודה סוציאלית ולהתפתחות הילד מביה"ס לע"ס באוני למקצועות ישימים בברלין. בקורס נטלו חלק 13 סטודנטים במסגרתו הם למדו על טראומה הקשורה למלחמה, להגירה ולאלימות, על אירועים עכשוויים והסטורים ועל תפקידו של הזיכרון. במקביל הסטודנטים העבירו הרצאות וסדנאות לעמיתיהם בנושא מודל מעש"ה וחירום.