לאחרונה התקיים אירוע השקה של מעבדת השיווק החדשה במחלקה לתקשורת. מעבדת השיווק, MC Lab (Marketing Communication), שנחנכה זה עתה תשמש כבית של הסטודנטים והסטודנטיות במסלול תקשורת שיווקית ותאפשר להם מרחב עבודה להפקה, תכנון ויישום של פרויקטים בתחום השיווק. כמו גם, כמרחב למפגש רב-דורי של עמיתי המסלול במהלך הלימודים ואחריהם.

מעבדת השיווק תשמש כנקודת מפגש של הסטודנטים עם התעשייה ותארח מעת-לעת הרצאות אורח של מומחים מתעשיית השיווק, הפרסום, היח"צ והדיגיטל, ואף תאפשר לבוגרי ובוגרות המסלול לשתף מהניסיון המעשי שלהם, לחנוך את הדור הבא ולקחת חלק פעיל ביצירת גשר בין האקדמיה לתעשיית התקשורת.    

אירוע ההשקה, שכלל גזירת סרט, נערך בהשתתפות מנכ"לית המכללה, גב' אורנה גיגי, ראש המחלקה לתקשורת ד"ר יובל גוז'נסקי, ראש מסלול תקשורת שיווקית יצחק משיח, מרצים ועשרות סטודנטים מכלל השנתונים במסלול. כמו כן, במהלך האירוע נערכו הרצאות-אורח של אנשי שיווק וביניהם יוצר התוכן גל זהבי ואיש הפרסום אבי ענבר.

מנכ"לית מכללת ספיר, אורנה גיגי: זוהי נקודת ציון חשובה בהתפתחות של המחלקה לתקשורת. אני בטוחה שהמרחב החדש שאנחנו משיקים היום יתרום לחוויה הלימודית של הסטודנטים והסטודנטיות במסלול תקשורת שיווקית.

ראש המחלקה לתקשורת, ד"ר יובל גוזנסקי: אנחנו שמחים להשיק היום את הספייס החדש של מסלול תקשורת שיווקית. זהו צורך שעלה מהשטח, ואנו שמחים שיש לנו את ההזדמנות לחנוך היום את המעבדה החדשה. אני מודה לכל העוסקים במלאכה ומאחל לסטודנטים שימוש יעיל במשאב החדש.

ראש מסלול תקשורת שיווקית, יצחק משיח: הבית החדש שלנו בקמפוס נועד לקידום הרמה המקצועית מצד אחד, ונקודת מפגש לנטוורקינג. אנו שואפים שהפעילות במעבדת השיווק תאפשר לסטודנטים והסטודנטיות להישאר עם יד על הדופק ולהכיר טרנדים. זה מקום לחשיבה, תכנון ועבודה עצמאית מצד אחד, ומרחב לעבודת צוות מצד שני.

צילום: רוני גבריאל שדה

More News

טקס זיכרון לנספי סודן
ביוזמת היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן במכללה האקדמית ספיר ובשיתוף עיריית שדרות לאחרונה התקיים טקס לזכרם של ארבעת אלפים מיהודי אתיופיה, אשר מצאו את מותם במהלך המסע העלייה לארץ ישראל ממחנות הפליטים בסודן בזמן מבצע אחים. הטקס התקיים במעונות הסטודנטים בשדרות. הטקס ביוזמת היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן במכללה האקדמית ספיר, בשיתוף עיריית שדרות ומתנ"ס שדרות.
שדרות פינת ברלין
במסגרת בינאום בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר, פרופ' אורית נוטמן שורץ ראשת רשות המחקר וראשת ועדת מי"ה (מחקר, יצירה והוראה) ומרצה בכירה בבית הספר לעבודה סוציאלית בספיר, יצאה עם סטודנטים שנה ג' לשבוע לקורס משותף בנושא טראומה יחד עם סטודנטים לעבודה סוציאלית ולהתפתחות הילד מביה"ס לע"ס באוני למקצועות ישימים בברלין. בקורס נטלו חלק 13 סטודנטים במסגרתו הם למדו על טראומה הקשורה למלחמה, להגירה ולאלימות, על אירועים עכשוויים והסטורים ועל תפקידו של הזיכרון. במקביל הסטודנטים העבירו הרצאות וסדנאות לעמיתיהם בנושא מודל מעש"ה וחירום.