10 מצטיינות ומצטיינות יתרה
89 מצטיינים ומצטיינות מתכניות התואר הראשון, התואר השני ותכנית 'שער לאקדמיה'.

כבוד גדול במכללה האקדמית ספיר – היום (ג') מתקיים טקס הענקת מלגות יתרה והצטיינות. במסגרת הטקס יוענקו מלגות ל-10 מצטיינות ומצטייני יתרה מתוך 89 מצטיינות ומצטיינים מתכניות לתואר הראשון, תואר שני ותכנית 'שער לאקדמיה'. 

הטקס מתקיים במעמד נשיא המכללה האקדמית ספיר - פרופ' ניר קידר; המנהל האקדמי – ד"ר עמרי הרצוג;  מנכ"לית המכללה - הגב' אורנה גיגי; דיקן הסטודנטים - אלון גייר, ראשי התכניות, נציגי המשפחות יקירי המכללה על שמם מוענקות המלגות:  משה אפרתי ז"ל, אהרל'ה טלנברג ז"ל, פרופ' נחמיה לב-ציון ז"ל, פרופ' אברהם מחרז ז"ל, שוני פוזין ז"ל, פרופ' זאב צחור ז"ל, פרופ' אורי רגב ז"ל, יהודה שוסטר ז"ל, ד"ר משה (מוסה) שלהב ז"ל.

מצטיינות ומצטייני היתרה

  • גוני קופרשטיין - המחלקה לשיווק טכנולוגי
  • להיי בנאי - המחלקה ללימודים רב תחומיים
  • גיל פסי - המחלקה למדעי המחשב
  • מיתר גלמן - בית הספר לאמנויות הקול והמסך
  • הדר אלמקייס - המחלקה לניהול תעשייתי
  • ליאת אלמיו - המחלקה לתרבות - יצירה והפקה
  • נועה הירש - המחלקה ללימודים רב תחומיים
  • שרית דור-גלעדי - המחלקה לתרבות - יצירה והפקה
  • רוית רז (עמר) - המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית
  • זוהר עטר - המחלקה לניהול המשאב האנושי 

לדברי ליאת אלימו, נציגת המצטיינים: "ההחלטה ללמוד במחלקה לתרבות - יצירה והפקה הייתה בין ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיי. במסגרת הלימודים הכרתי תיאוריות תרבותיות, שניפצו את הבועה שבה חייתי. דרך אותן תיאוריות נפגשתי עם נקודות הזהות שלי, שכולן משתייכות למקומות של דיכוי - כאישה, כיהודייה, כאתיופית וכשחורה. התאפשר לי להיות ערה להן, להתחבר אליהן ולהתמודד אתן, ורכשתי כלים שבעזרתם הזדמן לי לאתגר, לערער ולבקר, באמצעות הכתיבה... בתהליך הזה יש למכללת ספיר חלק משמעותי. למדתי ממיטב מרצים שהעשירו אותי והניעו את המהלך ההתפתחותי שלי. הלימודים נעשו לצד אנשי ונשות מחלקה ומכללה מדהימים ואנושיים, שתמכו בי בתהליך והפכו את התואר הזה לחוויה בלתי נשכחת עבורי. אני כל כך מעריכה ומודה על הזכות שהייתה לי ללמוד אתכם ולצידכם".

ניר קידר, נשיא המכללה האקדמית ספיר בירך את המצטיינים והמצטיינת על הישגיהם ואמר: "אנחנו גאים במצוינות של  המכללה האקדמית ספיר. כדי לשמרה ולטפחה, עלינו להציב רמה אקדמית גבוה. כמרצות ומרצים, אנו מנסים לעודד אתכם להיות סקרנים, לחשוב, לשאול, להבין, לרדת לעמקם של דברים, לעבוד ברצינות, לאתגר את עצמנו ואפילו לטעות. הצטיינות מחייבת כשרון רב, אבל גם רמה גבוהה של נחישות, חוסן אישי, והשקעת זמן ואנרגיה. אנו רואים בכם את דור העתיד של המנהיגות הישראלית בכל התחומים. נמשיך ללוות אתכם. אני יודע ומאמין, שנוסיף להתכבד בהישגים שלכם ושלכן בעתיד".

More News

טקס זיכרון לנספי סודן
ביוזמת היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן במכללה האקדמית ספיר ובשיתוף עיריית שדרות לאחרונה התקיים טקס לזכרם של ארבעת אלפים מיהודי אתיופיה, אשר מצאו את מותם במהלך המסע העלייה לארץ ישראל ממחנות הפליטים בסודן בזמן מבצע אחים. הטקס התקיים במעונות הסטודנטים בשדרות. הטקס ביוזמת היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן במכללה האקדמית ספיר, בשיתוף עיריית שדרות ומתנ"ס שדרות.
שדרות פינת ברלין
במסגרת בינאום בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר, פרופ' אורית נוטמן שורץ ראשת רשות המחקר וראשת ועדת מי"ה (מחקר, יצירה והוראה) ומרצה בכירה בבית הספר לעבודה סוציאלית בספיר, יצאה עם סטודנטים שנה ג' לשבוע לקורס משותף בנושא טראומה יחד עם סטודנטים לעבודה סוציאלית ולהתפתחות הילד מביה"ס לע"ס באוני למקצועות ישימים בברלין. בקורס נטלו חלק 13 סטודנטים במסגרתו הם למדו על טראומה הקשורה למלחמה, להגירה ולאלימות, על אירועים עכשוויים והסטורים ועל תפקידו של הזיכרון. במקביל הסטודנטים העבירו הרצאות וסדנאות לעמיתיהם בנושא מודל מעש"ה וחירום.