10 מצטיינות ומצטיינות יתרה
89 מצטיינים ומצטיינות מתכניות התואר הראשון, התואר השני ותכנית 'שער לאקדמיה'.

כבוד גדול במכללה האקדמית ספיר – היום (ג') מתקיים טקס הענקת מלגות יתרה והצטיינות. במסגרת הטקס יוענקו מלגות ל-10 מצטיינות ומצטייני יתרה מתוך 89 מצטיינות ומצטיינים מתכניות לתואר הראשון, תואר שני ותכנית 'שער לאקדמיה'. 

הטקס מתקיים במעמד נשיא המכללה האקדמית ספיר - פרופ' ניר קידר; המנהל האקדמי – ד"ר עמרי הרצוג;  מנכ"לית המכללה - הגב' אורנה גיגי; דיקן הסטודנטים - אלון גייר, ראשי התכניות, נציגי המשפחות יקירי המכללה על שמם מוענקות המלגות:  משה אפרתי ז"ל, אהרל'ה טלנברג ז"ל, פרופ' נחמיה לב-ציון ז"ל, פרופ' אברהם מחרז ז"ל, שוני פוזין ז"ל, פרופ' זאב צחור ז"ל, פרופ' אורי רגב ז"ל, יהודה שוסטר ז"ל, ד"ר משה (מוסה) שלהב ז"ל.

מצטיינות ומצטייני היתרה

  • גוני קופרשטיין - המחלקה לשיווק טכנולוגי
  • להיי בנאי - המחלקה ללימודים רב תחומיים
  • גיל פסי - המחלקה למדעי המחשב
  • מיתר גלמן - בית הספר לאמנויות הקול והמסך
  • הדר אלמקייס - המחלקה לניהול תעשייתי
  • ליאת אלמיו - המחלקה לתרבות - יצירה והפקה
  • נועה הירש - המחלקה ללימודים רב תחומיים
  • שרית דור-גלעדי - המחלקה לתרבות - יצירה והפקה
  • רוית רז (עמר) - המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית
  • זוהר עטר - המחלקה לניהול המשאב האנושי 

לדברי ליאת אלימו, נציגת המצטיינים: "ההחלטה ללמוד במחלקה לתרבות - יצירה והפקה הייתה בין ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיי. במסגרת הלימודים הכרתי תיאוריות תרבותיות, שניפצו את הבועה שבה חייתי. דרך אותן תיאוריות נפגשתי עם נקודות הזהות שלי, שכולן משתייכות למקומות של דיכוי - כאישה, כיהודייה, כאתיופית וכשחורה. התאפשר לי להיות ערה להן, להתחבר אליהן ולהתמודד אתן, ורכשתי כלים שבעזרתם הזדמן לי לאתגר, לערער ולבקר, באמצעות הכתיבה... בתהליך הזה יש למכללת ספיר חלק משמעותי. למדתי ממיטב מרצים שהעשירו אותי והניעו את המהלך ההתפתחותי שלי. הלימודים נעשו לצד אנשי ונשות מחלקה ומכללה מדהימים ואנושיים, שתמכו בי בתהליך והפכו את התואר הזה לחוויה בלתי נשכחת עבורי. אני כל כך מעריכה ומודה על הזכות שהייתה לי ללמוד אתכם ולצידכם".

ניר קידר, נשיא המכללה האקדמית ספיר בירך את המצטיינים והמצטיינת על הישגיהם ואמר: "אנחנו גאים במצוינות של  המכללה האקדמית ספיר. כדי לשמרה ולטפחה, עלינו להציב רמה אקדמית גבוה. כמרצות ומרצים, אנו מנסים לעודד אתכם להיות סקרנים, לחשוב, לשאול, להבין, לרדת לעמקם של דברים, לעבוד ברצינות, לאתגר את עצמנו ואפילו לטעות. הצטיינות מחייבת כשרון רב, אבל גם רמה גבוהה של נחישות, חוסן אישי, והשקעת זמן ואנרגיה. אנו רואים בכם את דור העתיד של המנהיגות הישראלית בכל התחומים. נמשיך ללוות אתכם. אני יודע ומאמין, שנוסיף להתכבד בהישגים שלכם ושלכן בעתיד".

More News

בשבוע שעבר (ד') נפתחה תערוכה חדשה של בית ספר לאמנות - אחות רחמנייה, המציגה את עבודותיה של האמנית מירב הימן. אוצרות: שירה פרידמן. התערוכה מתארחת בגלריית טרומפלדור של המחלקה לאמנויות, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, בעיר העתיקה באר-שבע. העבודות בתערוכה משתייכות לתקופה המוקדמת ביצירתה של מירב הימן, ומתארות מצבי קיצון ואבסורד במרחבים ציבוריים ובחללים ביתיים אינטימיים. העבודות חושפות את גבולותיה של האינטימיות, משרטטות את תוואי הקשרים האנושיים ומדגישות את הפגיעוּת האנושית ואת התלות האנושית ההדדית. המפגשים המתועדים בהן מפנים תשומת לב לזיקה שבין אינטימיות, כוח ונורמות חברתיות.
משלחת תקשורת לגרמניה
2 סטודנטיות וסטודנט בקורס פופוליזם בתקשורת בהנחיית וביוזמת ד"ר מוטי גיגי, יצאו למשלחת בברלין, גרמניה ובפוזנן, פולין. במהלך 10 ימים מרתקים, התכנסנו משלחות מבלגיה, רומניה, פולין, גרמניה, ספרד והולנד, על מנת לדון במושג הפופוליזם וכיצד הוא בא לידי ביטוי בתקשורת הפוליטית בעולם. הסטודנטים, מהמחלקה לתקשורת בספיר, השמיעו את קולם אל מול עשרות סטודנטים ופרופסורים מרחבי אירופה ובלטו ביכולותיהם ליצור, לכתוב ולהפיק תוצרים מבוססים מדיה דיגיטלית, בשיתוף פעולה בין המדינות.