ירדן ברבי

ירדן ברבי

קישור לאפליקציה

 1. מה היה המיזם שלי: תצהיר מקוון
 2. האם אתם ממשיכים לעבוד עליו? כן
 3. מהו המיזם? המיזם שהקמנו נועד לייעל ולהקל על אופן ביצוע פרוצדורליות משפטיות. אנחנו מציעים לקהל הרחב לערוך תצהירים, הצהרה של אדם שמאומתת ונחתמת על ידי עורך דין, באמצעות היוועדות חזותית (וידאו צ'ט). אנחנו מציעים גם לקהל עורכי הדין להתקדם למציאות דיגיטלית ולרכוש מנוי למערכת שאנחנו משווקים שתאפשר להם לבצע פעולות באופן מקוון שיקל על הצדדים בייחוד במציאות של הגבלות הקורונה.
 4. מה הסטטוס של המיזם? הפך לחברה רשומה.
 5. מהו ההישג/הצלחה שלי? הצלחנו לייצר הכנסות בשנה הראשונה ולשכנע עורכי דין לשדרג את דרך העבודה שלהם. הצלחנו למשוך תשומת לב מאגף האסטרטגיה של משרד המשפטים ויו"ר ועדת האתיקה שיצרו עמנו קשר וחיזקו ידינו.
 6. ציטוט שלי אודות התכנית: המסגרת הארגונית והמרצים המעולים שידעו לכוון וליצור מוטיבציה תמידית והאמונה שהדרך משמעותית לא פחות מהתוצאה.
 7. טיפ לסטודנטים הבאים: לא לחשוש לבקש עזרה מאנשים ולשתף כמה שיותר ברעיונות במטרה לקבל משוב והכוונה - לצאת מהתפיסה של "לשמור על הסודות" שלא יעתיקו זה תוקע במקום.

 


צליל פולק

צליל פולק

קישור ללינקדאין
קישור לאפליקציה - מטרונגב

 1. מה היה המיזם שלי: tricyclean - אופניים חשמליות למנקי רחוב
 2. האם אתם ממשיכים לעבוד עליו? לא
 3. מה הסטטוס שלי היום? בתהליך פיתוח מיזם חדש / שותפות במיזם חדש
 4. מהו ההישג/הצלחה שלי? בתום לימודי, השתתפתי בפאנקתון שנערך באקסלב בספיר, הובלתי את הצוות שלי לזכייה במקום ראשון כשהצגנו את המיזם 'מטרונגב' שענה לכאב בתחום תרבות ופנאי באשכול רשויות נגב מערבי. לאחר הזכיה, הצלחנו לגייס הון ראשוני ושותפים לחזון להקמת המיזם והתחלנו תהליך פיתוח. המיזם עלה לאוויר כשנה וחצי לאחר הפאנקתון במכללה, בפיילוט עם שער הנגב ומאז הצטרפו גם רשויות נוספות מהאשכול. הצוות שלנו מוביל את המיזם להמשך פיתוח ביתא ולשיווק של הפלטפורמה בכל רשויות אשכול מערבי. המיזם אף הוצג לשר התיירות שהגיע לביקור כביטוי לחדשנות שאנו מקדמים באזור.
 5. ציטוט שלי אודות התכנית: עולם היזמות תמיד סקרן אותי. חטיבת היזמות בספיר הניחה בסיס מעולה ונתנה לי דחיפה לעולם שלם של הזדמנויות בלתי נגמרות. המכללה היא בית עבורי, המרצים והמנטורים מהתוכנית מלווים אותי עד היום ובלעדיהם זה לא היה מצליח.
 6. טיפ לסטודנטים הבאים: צאו מאזור הנוחות שלכם, כי אם יוצאים - מגיעים למקומות נפלאים!

 


דניאל בקר

דניאל בקר

קישור ללינקדין
קישור לאפליקציה

 1. מה היה המיזם שלי: יוצאות מזה ביחד, קבוצות פנאי תרפויטיות
 2. האם אתם ממשיכים לעבוד עליו? לא
 3. מה הסטטוס שלי היום? בתהליך פיתוח מיזם חדש / שותפות במיזם חדש
 4. מהו ההישג/הצלחה שלי? מהרגע בו סיימתי את קורס היזמות ואת התואר הראשון בעבודה סוציאלית הבנתי כי חשוב ואף אפשרי לעשות שילוב בין השניים. בחודשים האחרונים מצאתי את דרכי ל ,SafeUPסטארט אפ חברתי שמטרתו לתת מענה אפקטיבי למניעת בעיית ההטרדות והתקיפות המיניות, זאת באמצעות אפליקציה המאפשרת לנשים בקהילות לשמור אחת על השניה. תחילה התנדבתי כמנהלת שיווק ולאחרונה הצטרפתי לצוות, כעובדת מן המניין, כמפתחת קהילות. נכון להיום SafeUP מונה אלפי משתמשות ושומרות הפזורות ברחבי הארץ וכחלק מתהליך התרחבות גלובלי האפליקציה הושקה גם בניו יורק ובוסטון ובהמשך הדרך עתידה להכנס גם לקהילות בבריטניה ומדינות נוספות.
 5. ציטוט שלי אודות התכנית: התשוקה שבלטה בקרב המרצות והמרצים, הן בצוות בית הספר לעבודה סוציאלית והן בצוות ח"י בספיר, הייתה מדבקת. בעזרת הידע שצברתי במהלך התואר הבנתי באיזו בעיה חברתית חשוב לי להתמקד ובעזרת הכלים שהוקנו לי בח"י בספיר הרגשתי שאני מסוגלת ליזום ולפעול כדי למצוא לה מענה מהיר ויעיל.
 6. טיפ לסטודנטים הבאים: הטיפ שלי הוא: חפשו את הנושא שחשוב לכן.ם ביותר לשנות, התחברו אליו באופן אישי, פעלו מתוך הצורך שלכן.ם ליצור מציאות טובה יותר ומשם המוטיבציה תגיע לבד. כך תשקיעו בלב שלם את הזמן והמשאבים הדרושים למשימה.

עילם מינרבו

עילם מינרבו

קישור ללינקדין

 1. מה היה המיזם שלי: DIGI TEST
 2. האם אתם ממשיכים לעבוד עליו? לא
 3. מה הסטטוס שלי היום? מנהל מרכז יזמות ביוניסטרים באר-שבע
 4. מהו ההישג/הצלחה שלי? במהלך הפרויקט למדתי המון, כיצד לנהל, כיצד לפנות למשקיעים, איך נראית ומתנהלת חברת סטארט-אפ.
 5. ציטוט שלי אודות התכנית: "בזכות המעבדה וח''י בספיר נחשפתי לעולם היזמות והיה לי ברור שזה הכיוון שאליו אני מכוון בעתיד."
 6. טיפ לסטודנטים הבאים: לא לפחד מדברים שאנחנו לא מכירים, תמיד ללמוד ולשאוף קדימה, ולהאמין שאין שום דבר בעולם שאנחנו לא מסוגלים לעשות אותו.

אוראל דנינו

אוראל דנינו

קישור ללינקדין

 1. מה היה המיזם שלי: DIGI TEST
 2. האם אתם ממשיכים לעבוד עליו? לא
 3. מה הסטטוס שלי היום? מצאתי עבודה בתעשייה (בתחום הנלמד במחלקה)
 4. מהו ההישג/הצלחה שלי? בעלים של בית תוכנה, הקמת מיזם שעדיין נמצא בתהליכי פיתוח.
 5. ציטוט שלי אודות התכנית: ״הגישה החדשנית של ח"י בספיר, שלמעשה מלמדת יזמות דרך עבודת שטח במקום למידה תאורטית בכיתה, עצם ההתנסות הפרקטית עצמה - תרמה לביטחון ולהבנה שלי להקים מיזם באופן עצמאי אחרי הלימודים"
 6. טיפ לסטודנטים הבאים: תהיו סקרנים. תחפרו בכל פיסת מידע שאתם מקבלים באקדמיה, זה יעזור לכם להבין את התמונה הרחבה.

אסף שני

אסף שני

 

 1. מה היה המיזם שלי: Quicklow
 2. האם אתם ממשיכים לעבוד עליו? כן
 3. מה הסטטוס שלי היום? בתהליך גיוס מאנג׳לים, ממתינים לאישור מלשכת עורכי הדין.
 4. מהו ההישג/הצלחה שלי? פתיחת אתר, שת"ף של מעל 20 משרדי עורכי דין, מענה משפטי למאות אנשים, שיחות מתקדמות עם הלשכה ומשרד המשפטים. הגעה לרדיו, כתבה בישראל היום והגעה לתוכנית הבוקר עם אברי גלעד.
 5. ציטוט שלי אודות התכנית: ״ניסיון וידע שרכשנו עזר לנו מאוד. מפגשים עם אנשים משפיעים בתעשייה והובלה נכונה של עמוס מאוד עזרה לנו להצליח.״
 6. טיפ לסטודנטים הבאים: לא להפסיק להתמיד, ולעבוד קשה. רק ככה מגיעים לתוצאות. אם אתם מאמינים ברעיון שלכם, תעופו עליו. השמיים הם באמת הגבול! תנסו למצוא פתרון לבעיה אמיתית שמפריעה לאנשים.

גאי סלאם

גאי סלם

קישור ללינקדאין

 1. מה היה המיזם שלי: 2Shelter  - הכוונה למרחבים מוגנים
 2. האם אתם ממשיכים לעבוד עליו? כן
 3. מה הסטטוס שלי היום? הגשנו מועמדות לאקסלרטור חיצוני, בפיתוח MVP, בתהליך גיוס מאנג׳לים, בתהליך גיוס מקרנות הון סיכון.
 4. מהו ההישג/הצלחה שלי? אנחנו עוד עובדים על המיזם שלנו. קיבלנו את הציון השני הכי גבוה בשיפוט המיזם מבין כל המיזמים!
 5. ציטוט שלי אודות התכנית: "אסור לשתות קפה במעבדות"
 6. טיפ לסטודנטים הבאים: אל תחכו שהקליניקות יפנו אליכם - תפנו אליהם כמה שיותר מוקדם ותציקו להם עד שיירקו דם.

תומר רוספלר

תומר ריספלר

קישור ללינקדאין

 1. מה היה המיזם שלי: תביעות ייצוגיות
 2. האם אתם ממשיכים לעבוד עליו? לא
 3. מה הסטטוס שלי היום? עדיין סטודנט.ית במכללה
 4. מהו ההישג/הצלחה שלי? יזמות מפתחת את החשיבה, עוזר לראות תהליכים מאחורי הקלעים ולא רק את המוצר המוגמר.
 5. ציטוט שלי אודות התכנית: כח ההתמדה הוא ההצלחה
 6. טיפ לסטודנטים הבאים: לחשוב על מספר פרויקטים ובכל מיזם לחשוב על כמה דרכים לממש אותו